Sta vas je danas iznerviralo

Juce sam kupovala sandale.
Bile su mi velike pa sam trazila manji broj.
Kupila sam ih.

Sinoc sam primetila da je jedna sandala odgovarajuceg broja, a druga je broj veca!?:eek:

Tako da sam morala da odem i zamenim jednu sandalu!
Nepotrebno gubljenje vremena.:evil:
 


sto se smijes?:evil::p:p

iznerviralo me je sto su ukucani trazili jaja za marendu a ja taman ocistila stednjak
s030.gif
 
Bili smo malopre na rodjendanu kod zaovine cerke. Ja i mm smo se dogovorili sa joj umesto poklona damo 50 eura. (Mm je, kao po obicaju, odlucio da odresi kesu) :roll:
Ali, ja ga nisam cula kad mi je rekao da ce joj on dati, pa sam joj na proslavi ja dala novac... A devojcica me zagrlila i sva srecna mi kaze:
"Jao ujna, kako si ti dobra... I ujak mi je malopre dao 50 eura, sada i ti..." :eek::sad2:
Bilo mi je drago sto je devojcica srecna, ali 100 eura... :dash: :sad2: :besna:
Ali neka... Tako mi i treba kad ne slusam :whistling:
 
Bili smo malopre na rodjendanu kod zaovine cerke. Ja i mm smo se dogovorili sa joj umesto poklona damo 50 eura. (Mm je, kao po obicaju, odlucio da odresi kesu) :roll:
Ali, ja ga nisam cula kad mi je rekao da ce joj on dati, pa sam joj na proslavi ja dala novac... A devojcica me zagrlila i sva srecna mi kaze:
"Jao ujna, kako si ti dobra... I ujak mi je malopre dao 50 eura, sada i ti..." :eek::sad2:
Bilo mi je drago sto je devojcica srecna, ali 100 eura... :dash: :sad2: :besna:
Ali neka... Tako mi i treba kad ne slusam :whistling:

E to se zove nesporazum. :p
 
Bili smo malopre na rodjendanu kod zaovine cerke. Ja i mm smo se dogovorili sa joj umesto poklona damo 50 eura. (Mm je, kao po obicaju, odlucio da odresi kesu) :roll:
Ali, ja ga nisam cula kad mi je rekao da ce joj on dati, pa sam joj na proslavi ja dala novac... A devojcica me zagrlila i sva srecna mi kaze:
"Jao ujna, kako si ti dobra... I ujak mi je malopre dao 50 eura, sada i ti..." :eek::sad2:
Bilo mi je drago sto je devojcica srecna, ali 100 eura... :dash: :sad2: :besna:
Ali neka... Tako mi i treba kad ne slusam :whistling:

Тијана, дођеш ми на рођендан? :zper:
Поведи и мужа! :mrgreen:
 
Iznervirao me vozač saniteta koji je stao pored već parkiranih kola na uglu raskrsnice. Ne mogu da izađem, ne vidim ide li neko iz suprotnog smera, stisla sam sirenu a njega baš briga jer razgovara sa pajtosom koji je izašao iz kafanice koja se nalazi na to uglu. Ma ni na kraj pameti mu nije da se pomeri dok ne završi razgovor. Srećom naiđe neki dobar vozač pa mi dade prednost i pokaza mi da nema automobila iz suprotnog smera.
I posle kažu nema dovoljno saniteta pa hitna ne može da stigne za sve pozive.
 
Vise stvari ali sljedeca najvise:
Dakle, definitivno sam nesposobna za kuhinju, taj dio mozga nemam i kraj.....:rtfm:
Kako bi svima ulipsala danasnju nedilju i kako ne bi boravila za stednjakom odlucila sam skuhat sarmu koju imam zamrznutu...e ali kad sam je zamrzavala nisam odvojila u manje posude nego sam sve krknula u jednu i danas hocu odvojit nekoliko sarma, one kao kamen.....

Uzela sam cekic i noz i bukvalno stemala sarme:eek:, naravno onu plasticnu posudu sam pukla...i tako :manikir:...kuhinja i ja:dash::dash:
 
Bili smo malopre na rodjendanu kod zaovine cerke. Ja i mm smo se dogovorili sa joj umesto poklona damo 50 eura. (Mm je, kao po obicaju, odlucio da odresi kesu) :roll:
Ali, ja ga nisam cula kad mi je rekao da ce joj on dati, pa sam joj na proslavi ja dala novac... A devojcica me zagrlila i sva srecna mi kaze:
"Jao ujna, kako si ti dobra... I ujak mi je malopre dao 50 eura, sada i ti..." :eek::sad2:
Bilo mi je drago sto je devojcica srecna, ali 100 eura... :dash: :sad2: :besna:
Ali neka... Tako mi i treba kad ne slusam :whistling:

možeš u utorak 18 avgusta u pola 7 da dođeš (sa mužem naravno) u igraonicu u kojoj pravimo 11 rođendan ćeri?
:manikir::manikir::manikir:
 
Isto sto i juce, nedostatak tema na kojim bih mlatila praznu slamu jer me opet muci nesanica. Mislim ima tema ali sam vec na njima napisala sve gluposti koje sam imala pa bih nesto svezije. :)
A ja sam "atematicna" (isto kao moja jedna forumska prijateljica :) ) i stoga ni sama sebi ne mogu pomoci. :(
 

Back
Top