Sta vas je danas iznerviralo

mravinjak koji mi se stvorio na placu...milijarda uzurbanih mrava:roll:
DSC01524.jpg
 

klsika, pa u nasoj drzavi se zna - imamo samo obaveze, a prava nigde...a najcrnje je u stvari sto nemas kome da se zalis.

:pop:

Razumem ja državu ovog tipa što to želi, ne opravdavam ali razumem, ali ne razumem ljude koji čine i više nego što se zahteva od njih da bi joj u tome pomogli, kao da je normalno da čovek čoveku postane vuk...I ne, ne verujem da je to tako u državama gde je kapitalizam nastao, da niko neće da ti saopšti i PRAVA i obaveze.
 
Neispavanost tek danas sam postao svestan koliko mi treba dubok, okrepljujuči san, zamor zbog promene vremena i u isto vreme višak energije koju obično trošim kroz bicikl i koja se nagomilala tokom zime i sada ostaje i negativno utiče pretvara se, zajedno sa onim prvim u nervozu, melanholiju i bezvoljnost.

- - - - - - - - - -

I strepnja, briga za nečim što ne zavisi mnogo od mene...

- - - - - - - - - -

''Kao na iglama'' uhhh
 
UPDATE: Poljubila vrata, doktorka na godisnjem odmoru. Cekala u mesari 15 minuta da narucim hamburger da bi mi rekli da nemaju lepinju i ponudili mi da jedem iz kifle. Kuda ide ovaj svet :ljutka:
Napokon stigoh da zavrsim ovu prokletu rabotu. Ispostavilo se da je doktorka dobra i pitoma dusica, dzabe sam se nervirala.

Ono sto me nervira jeste travuljaca do kolena po celom gradu ili pokosena i ostavljena da se susi, smrdi i da je raznose vetar i tockovi automobila. Srbija je komunalna i ekoloska katastrofa. I prokleti automobili. Nece vas ujesti zmija ako koristite biciklu ili moped.
 
sta me je uplasilo-

zna li neko kako da rasteram gustere...zatekoh jednog u prozorcetu kupatila, i to na spratu vikendice (srvenarija stara, supljo sve, provukao se i stanuje izmedju duplog prozorceta)...znaci penje se visoko
stavih naftalin, prosuh i sumpor prah, ali mu ne smeta, ode pa se opet vrati tu...uzas!
 
Neka čudna pojava da nikada nije bilo više raznovrsnjih oglasa za poslove ali da već godinama nisam čuo da je bilo ko tako našao posao...Znači da prelazimo u neki bolestan i nenormalan sistem gde su svi oglasi ''pro forme'' i namešteni, ne bih se usudio reći da sve, čak i u potpuno privatnim firmama, ide ''preko partije'' ali mislim da nije daleko od istine...Sećam se nekog vremena pre 7, 8 godina možda i par godina kasnije kada se uz poteškoće ali ipak mogao naći valjan posao i na taj način...Defitivno postajemo Treći svet u svakom segmentu ''razvoja''...:neutral:
 
ljudi idioti koji ne sterilisu svoje kucne ljubimce i posle mladunce bacaju gde stignu.
pregazeni i jedno ranjeno zuto stene na Tresnji....nisam bila u situaciji da mu pomognem, dusa me boli i sad mi nije dobro, ne mogu da ga izbacim iz glave..nadam se da ce ga neko spasiti:(
 
Busplus kontrolor koji prolazi pored građanina Srbije romske nacionalnosti i ne traži mu ništa, a onda maltretira jednu stariju gospođu kojoj nije uspeo da očita karticu koja je, kako je sam primetio, naprsla.

Pa ćemo i nadalje da pričamo o rasnoj diskriminaciji u Srbiji. Da, ima je!
 

Back
Top