Sta vas je danas iznerviralo

kad god uđem u kupatilo osetim BVGARI i iznerviram se jer sam pre dva dana slomila u kupatilu parfem


danas mi je pokazan mrtav golub (kao vredi 3000 evra) uz priču da je nađen na vrh golubarnika jednog rođaka, a smešten u dnu našeg dvorišta) uz optužbu da fale još 2. Glavnoosumljičeni Dona i Baja moji psi. Oni nisu cvećke (da je jadna mačka bila bi sigurna da su oni) ali opet.....nisu ni bili u situaciji da to urade jer smo bili u šetnji u inkrimimisano vreme...a opet....
i tako besna sam što se to uopšte desilo...

Jadan golub... :sad2:
 
:rtfm:Svaki dan me nesto dovede do ludila,ali ako nekom ispricam cini mi se da je lakse,a jos ako svima ispricam pola problema reseno.:besna:Ona fraza "papir trpi sve" mogla bi malo da se modifikuje u "tema na forumu koja trpi sve",pa da ne bi svako zapocinjao temu sa svojim trenutnim problemom na koju dobije par odgovora,mislim da nam upravo takve strane nedostaju.:hvala:

eeee...mene ništa nije iznerviralo, sem što deca traže mnogo para za izlaske...ali, pare k'o pare.....to je ništa...danas ih nemaš, sutra ih imaš...ybeš pare je moj životni moto.
dakle, nije me ništa nasekiralo danas...
sutra? nemam pojma.
 
Coffee.jpg
sto ne kazes :D
 
otvorim katalog koji sam uzela u eurosalonu
i na predposldnjoj strani reklama
Rasprodaja svih eksponata zbog renoviranja salona i onda vidim da je to u BG
Pronađem neke stvari u katalogu koje mi se svide - opet prodavačica kaže mi to nemamo samo u BG

a onda pogledam i doslovce ovako piše za neku kuhinju
puna cena 274.829,00din
popust-50%
vrednost sa popuston 237.414,00
aman koja je to mamtematika, šta li ja sve ove godine radim....
 
Veceras smo odveli Acu u park na tobogan (to je kao i neka vrsta igraonice) i neko je doveo prehladjeno dete staro otprilike 6 godina,koje se, bez ruke na ustima, dobro iskasljalo direktno mom detetu na glavu,istog momenta smo se pokupili i otisli odatle...E to me je jako,jako iznerviralo danas,zar je moguce da postoje tako nesavesni roditelji....
 

Back
Top