"Obozavalac/obozavateljka"

Fiamma

Iskusan
Poruka
6.964
...i ja i dalje sjedim na plazi, ne mrdam... Prilazi mi neki chico latino i pita: "Do you speak English?" Ja odgovaram: "Yes", i ocekujem da ce da me pita gdje se nalazi neki hotel ili nesto slicno. "Could you read this message, please?", kaze mi i pruza telefon. Uzimam tel, a na ekranu pise: "Could you take a photo with me because you are so beautiful? You are the most beatiful girl in Dubrovnik."
:zaljubljena::zaljubljena::zaljubljena: O, Boze, koji kompliment! :eek::eek::eek: Nikad mi dotad nijedan momak nije trazio da se slikam sa njim. Isto tako, da sam juce umrla ne bih znala da ce neki tako da mi pridje i ko grom iz vedra neba mi kaze da sam ja najljepsa djevojka u Dubrovniku, a ja pritom Srpkinja :D:D:D
Buduci da imam decka pomislila sam da prema njemu ne bi bilo fer da se slikavam s tipovima kojima se svidjam, i ja mu odgovorih: "No. I'm sorry." :( :(:( On upita: "Why?Only one photo?" A ja i dalje ostah tvrda:" I'm really sorry, I can't!" :dash:
I jadni Italijan (skontala sam kad su kasnije pricali, jer je bio na plazi blizu mene) je otisao, a ja sam se osjecala kao kucka :(:(:( I bas mi ga je bilo zao. Vratio se drustvu i sigurno mu je bilo neprijatno sto sam ga odbila :( ...i vjerovatno je mislio da mi se nije svidio ili da sam umisljena, sto nisam pristala, a on je bas bio frajer, crn, plavih ociju, pravi latin lover :dash:
Jos uvijek mi je krivo :dash:. Kad sam mu vec bila toliko lijepa da je odmah prisao to da mi kaze, bas je bilo grozno sa moje strane sto mu se nisam smilovala za jednu obicnu sliku da se divi mojoj ljepoti kad se vrati u Italiju :dash: Pa, nije trazio sise da mu pokazem :dash:
Jadni Italijani kada dolaze ovamo da muvaju lijepe drvene zene balkanske :(:(:(

Pitanje je: koliko vi udovoljavate i izlazite u susret osobama kojim se svidjate dok ste u vezi sa drugim /drugom? Je li gledate da pritom ne uvrijedite/ naljutite partnera/ partnerku?
A kako izlazite na kraj sa njihovim "obozavaocima/ obozavateljkama"? Jeste li ljubomorni?
 
...i ja i dalje sjedim na plazi, ne mrdam... Prilazi mi neki chico latino i pita: "Do you speak English?" Ja odgovaram: "Yes", i ocekujem da ce da me pita gdje se nalazi neki hotel ili nesto slicno. "Could you read this message, please?", kaze mi i pruza telefon. Uzimam tel, a na ekranu pise: "Could you take a photo with me because you are so beautiful? You are the most beatiful girl in Dubrovnik."
:zaljubljena::zaljubljena::zaljubljena: O, Boze, koji kompliment! :eek::eek::eek: Nikad mi dotad nijedan momak nije trazio da se slikam sa njim. Isto tako, da sam juce umrla ne bih znala da ce neki tako da mi pridje i ko grom iz vedra neba mi kaze da sam ja najljepsa djevojka u Dubrovniku, a ja pritom Srpkinja :D:D:D
Buduci da imam decka pomislila sam da prema njemu ne bi bilo fer da se slikavam s tipovima kojima se svidjam, i ja mu odgovorih: "No. I'm sorry." :( :(:( On upita: "Why?Only one photo?" A ja i dalje ostah tvrda:" I'm really sorry, I can't!" :dash:
I jadni Italijan (skontala sam kad su kasnije pricali, jer je bio na plazi blizu mene) je otisao, a ja sam se osjecala kao kucka :(:(:( I bas mi ga je bilo zao. Vratio se drustvu i sigurno mu je bilo neprijatno sto sam ga odbila :( ...i vjerovatno je mislio da mi se nije svidio ili da sam umisljena, sto nisam pristala, a on je bas bio frajer, crn, plavih ociju, pravi latin lover :dash:
Jos uvijek mi je krivo :dash:. Kad sam mu vec bila toliko lijepa da je odmah prisao to da mi kaze, bas je bilo grozno sa moje strane sto mu se nisam smilovala za jednu obicnu sliku da se divi mojoj ljepoti kad se vrati u Italiju :dash: Pa, nije trazio sise da mu pokazem :dash:
Jadni Italijani kada dolaze ovamo da muvaju lijepe drvene zene balkanske :(:(:(

Pitanje je: koliko vi udovoljavate i izlazite u susret osobama kojim se svidjate dok ste u vezi sa drugim /drugom? Je li gledate da pritom ne uvrijedite/ naljutite partnera/ partnerku?
A kako izlazite na kraj sa njihovim "obozavaocima/ obozavateljkama"? Jeste li ljubomorni?

@Branka: Branka, prava si skorpija. Nisi mu udovoljila, a pri tom si izdala i latino porodicu (izdati latino porodicu, a to smo svi mi koji smo latinofoni, je veliki greh, kao i lazno se predstavljati, kao sto si ti uradila u ovom postu). Pokvarila si mu zabavu i svo letovanje. Mogla si da uzmes nejgov broj, pa kada raskines sa tim svojim deckom da se smuvas sa njim, jer te je ocigledno ocarao.

@Tema: Ja izlazim u susret 100% svojim obozavaocima, slikam se sa njima, autogram, pesma, izlazak. Naravno, u razumnoj meri. Ne mogu da izadjem sa svima, jer treba imati toliko vremena, pa preko milion fanova i nahraniti i napojiti i zabaviti.
 
@Branka: Branka, prava si skorpija. Nisi mu udovoljila, a pri tom si izdala i latino porodicu (izdati latino porodicu, a to smo svi mi koji smo latinofoni, je veliki greh, kao i lazno se predstavljati, kao sto si ti uradila u ovom postu). Pokvarila si mu zabavu i svo letovanje. Mogla si da uzmes nejgov broj, pa kada raskines sa tim svojim deckom da se smuvas sa njim, jer te je ocigledno ocarao.
Sta cu kad mi nikad mi u zivotu dotad nije tako prisao neki momak i rekao da mu se svidjam, pa sam se bas zbunila,i ispala sam kucka :( Petljala se samo sa Srbima, a oni nisu slobodni ko Italijani...

Ma, nisam mu pokvarila ljetovanje, garant mi je jos isto vece nasao zamjenu ;)

Kako sam se lazno predstavljala? :dontunderstand: Na sta mislis?

Momak me nije ocarao samo mi ga je bilo zao :(:(:(
 
Sta cu kad mi nikad mi u zivotu dotad nije tako prisao neki momak i rekao da mu se svidjam, pa sam se bas zbunila,i ispala sam kucka :( Petljala se samo sa Srbima, a oni nisu slobodni ko Italijani...

Ma, nisam mu pokvarila ljetovanje, garant mi je jos isto vece nasao zamjenu ;)

Kako sam se lazno predstavljala? :dontunderstand: Na sta mislis?

Momak me nije ocarao samo mi ga je bilo zao :(:(:(

Izvini, nisi se lazno predstavila, pomislila sam posto si Bosanka, ali sam se onda setila i nista, izvini.

A sto ti ne nadjes nekog pravog deliju Bosanca, a ne ove nase smokljane?
 
Pitanje je: koliko vi udovoljavate i izlazite u susret osobama kojim se svidjate dok ste u vezi sa drugim /drugom? Je li gledate da pritom ne uvrijedite/ naljutite partnera/ partnerku?
A kako izlazite na kraj sa njihovim "obozavaocima/ obozavateljkama"? Jeste li ljubomorni?

Nikako kada sam u vezi,poštujem partnera i ne volim ni po koju cenu da ga uvredim.
A što se ovog drugog tiče pa naravno da sam ljubomorna.Škorpija pa da ne budem ljubomorna gde to ima :mrgreen:
 
E sad..

Zavisi od situacije. Neki od nas biraju takve profesije gde dosta ljudi na kraju prilazi i zeli se slikati, pricati ili eventualno dobiti autogram na primerku kataloga..
Obicno ide u suprotnom smeru, muskarci privlace vise devojaka i obrnuto, sto je donekle i normalna pojava..
U tom slucaju ne vidim problem jer je sve u sklopu posla. A i smislili ljudi u srednjem veku one pojaseve nevinosti :mrgreen:..

Van toga u licnom zivotu mi se desilo samo jednom i ok, sve zavisi od partnera s kim si. Nekome ce biti nezgodno, nekome nece, ako hoce onda cemu bzv povredjivanje da bih dokazao da mogu..
 
Moja politika je da uvek budem fina i ljubazna. Kratko i direktno, ali uvek uz osmeh, stavim do znanja da nisam zainteresovana, jer sam na iskustvu svojih drugarica naucila da ne treba provocirati tipove, jer mozete napraviti sebi veliki problem. Meni je u subotu decko preko devojke koja prodaje cvece poslao ruzu, taj gest mi se dopao, ali samo kao gest, i samo sam uz osmeh klimnula glavom u njegovom pravcu. One napadne se pravim da ne cujem od muzike, i polako se udaljim sa drustvom. Nikada ne odgovaram pozitivno na flert i udvaraja, imam decka, i mislim da je taj moj stav znak postovanja prema njemu, makar on i ne bio prisutan.
 
...i ja i dalje sjedim na plazi, ne mrdam... Prilazi mi neki chico latino i pita: "Do you speak English?" Ja odgovaram: "Yes", i ocekujem da ce da me pita gdje se nalazi neki hotel ili nesto slicno. "Could you read this message, please?", kaze mi i pruza telefon. Uzimam tel, a na ekranu pise: "Could you take a photo with me because you are so beautiful? You are the most beatiful girl in Dubrovnik."
:zaljubljena::zaljubljena::zaljubljena: O, Boze, koji kompliment! :eek::eek::eek: Nikad mi dotad nijedan momak nije trazio da se slikam sa njim. Isto tako, da sam juce umrla ne bih znala da ce neki tako da mi pridje i ko grom iz vedra neba mi kaze da sam ja najljepsa djevojka u Dubrovniku, a ja pritom Srpkinja :D:D:D
Buduci da imam decka pomislila sam da prema njemu ne bi bilo fer da se slikavam s tipovima kojima se svidjam, i ja mu odgovorih: "No. I'm sorry." :( :(:( On upita: "Why?Only one photo?" A ja i dalje ostah tvrda:" I'm really sorry, I can't!" :dash:
I jadni Italijan (skontala sam kad su kasnije pricali, jer je bio na plazi blizu mene) je otisao, a ja sam se osjecala kao kucka :(:(:( I bas mi ga je bilo zao. Vratio se drustvu i sigurno mu je bilo neprijatno sto sam ga odbila :( ...i vjerovatno je mislio da mi se nije svidio ili da sam umisljena, sto nisam pristala, a on je bas bio frajer, crn, plavih ociju, pravi latin lover :dash:
Jos uvijek mi je krivo :dash:. Kad sam mu vec bila toliko lijepa da je odmah prisao to da mi kaze, bas je bilo grozno sa moje strane sto mu se nisam smilovala za jednu obicnu sliku da se divi mojoj ljepoti kad se vrati u Italiju :dash: Pa, nije trazio sise da mu pokazem :dash:
Jadni Italijani kada dolaze ovamo da muvaju lijepe drvene zene balkanske :(:(:(

Pitanje je: koliko vi udovoljavate i izlazite u susret osobama kojim se svidjate dok ste u vezi sa drugim /drugom? Je li gledate da pritom ne uvrijedite/ naljutite partnera/ partnerku?
A kako izlazite na kraj sa njihovim "obozavaocima/ obozavateljkama"? Jeste li ljubomorni?


Ma njemu je to ispalo cudno, zato sto oni nemaju toliki osecaj posedovanja svog partnera kako je to kod nasih ljudi. Njemu kad bi cura grintala sto se slikao sa drugom samo zbog fotke, on bi je sterao u ku,rac. Mene je jednom neka strankinja (bar mi je delovala kao strankinja) klinka u Zagrebu na glavnom kolodvoru snimala aparatom (video zapis) i kad je videla da je vidim, ona se osmehnula i ja njoj i nikom nista. To je normalno njima.

Ali ne verujem ti bas da je tako bilo, jer mislim da ti to ne bi odbila. Pazi Latin Lover pa jos digic - talijanero, daj molim te ako nista drugo palo bi bar dobro torbanje, jer niko ne bi saznao, kad je on Talijanac ili ti mislis zato sto je latin Lover da bi grublje torbao pa pozledio ti picu.
 

Back
Top