Najbolje srpske METAL pesme ?!

Awaken God

Domaćin
Poruka
3.821
Verujem da nije bila ovakva tema ,a i ako je bila ne mogu da je nađem u pretrazi...

Pa da počnemo sa mojim izborom...


Psychoparadox-Metal Storm
Heller-Varvarska Horda
Bombarder-Speed Metal
Hatred-Breaking The Skull
Space Eater-Bombs Away
Deadly Mosh-**** Holy War
. . .
 
Verujem da nije bila ovakva tema ,a i ako je bila ne mogu da je nađem u pretrazi...

Pa da počnemo sa mojim izborom...


Psychoparadox-Metal Storm
Heller-Varvarska Horda
Bombarder-Speed Metal
Hatred-Breaking The Skull
Space Eater-Bombs Away
Deadly Mosh-**** Holy War
. . .

Ne slusham nash metal, ali sam chuo "Varvarsku Hordu" i "Speed Metal" i ono je stvarno smeshno, kako shto kaze "haj_ho_lec_gou!"...To je moja tvrdnja samo za te dve pesme, znachi, ne za srpski metal u celosti. Mislim da je najbolja metal pesma "Genocide" od Warriors-a, a dobra mi je josh jedna od Deadly Mosh-a, s tim shto joj ne znam ime, nije taj "Holy War", to znam sigurno...
 
Pa pazi ,ako je smešno,kakvi bi bili svi METAL TEKSTOVI presmešni,ma daj to je to samo je na srpskom.Kad ti je tekst nije na maternjem možeš da ga drugačije shvatiš i ne deluje smešno...

Od Deadly Mosh-a imam jedan EPi tu imaju pesme

Deadly Mosh
**** Holy War
Straight To Hell
Suck My Balls
 
Pa pazi ,ako je smešno,kakvi bi bili svi METAL TEKSTOVI presmešni,ma daj to je to samo je na srpskom.Kad ti je tekst nije na maternjem možeš da ga drugačije shvatiš i ne deluje smešno...

Od Deadly Mosh-a imam jedan EPi tu imaju pesme

Deadly Mosh
**** Holy War
Straight To Hell
Suck My Balls

Pa nisu svi metal tekstovi na tu foru...meni je ta tematika neozbiljna, i zato i ne slusham i mnoge strane bendove koji imaju slichne tekstove... Shto se tiche Deadly Mosh-a, jel govorimo o relativno novom bendu iz Kragujevca ? Mozda sam pomeshao naziv sa nekim drugim.
 
Jel to neka parodija? :)
Moja reakcija na imena tih bendova i pesama koje si nabrojao je ---> :hahaha:
Stvarno se ne zna sta je najsmesnije...mozda Varvarska Horda :lol:
facepalm.jpg
 

Back
Top