Putin: Moguće je da Moskva prizna nezavisnost Kosova

dreaming of eternity

Primećen član
Banovan
Poruka
518
Ruski premijer Vladimir Putin nije isključio mogućnost da Moskva prizna nezavisnost Kosova, piše danas prištinska štampa.

Putin je posle sastanka sa nemačkom kancelarkom Angelom Merkel rekao da šanse za priznavanje nezavisnosti Kosova postoje, ali da to mora biti učinjeno u skladu sa međunarodnim pravom.
To se može dogoditi uz vođenje računa o stavu svih strana, posebno Srbije, izjavio je Putin.

http://www.blic.rs/politika.php?id=105732

Ko i dalje misli da je Putin Bog, nek digne dva prsta....
 
Ruski premijer Vladimir Putin nije isključio mogućnost da Moskva prizna nezavisnost Kosova, piše danas prištinska štampa.

Putin je posle sastanka sa nemačkom kancelarkom Angelom Merkel rekao da šanse za priznavanje nezavisnosti Kosova postoje, ali da to mora biti učinjeno u skladu sa međunarodnim pravom.
To se može dogoditi uz vođenje računa o stavu svih strana, posebno Srbije, izjavio je Putin.

http://www.blic.rs/politika.php?id=105732

Ko i dalje misli da je Putin Bog, nek digne dva prsta....



:hahaha::hahaha::hahaha::hahaha::hahaha::hahaha::hahaha::hahaha::hahaha::hahaha::hahaha:aprilililili
 
Ruski premijer Vladimir Putin nije isključio mogućnost da Moskva prizna nezavisnost Kosova, piše danas prištinska štampa.

Putin je posle sastanka sa nemačkom kancelarkom Angelom Merkel rekao da šanse za priznavanje nezavisnosti Kosova postoje, ali da to mora biti učinjeno u skladu sa međunarodnim pravom.
To se može dogoditi uz vođenje računa o stavu svih strana, posebno Srbije, izjavio je Putin.

http://www.blic.rs/politika.php?id=105732

Ko i dalje misli da je Putin Bog, nek digne dva prsta....

Подвукао сам веома важан део текста.
Уколико наша власт призна независност, нормално је и да ће Руси то учинити. Не знам шта је ту чудно?!

Уосталом, питање је колико овде има истине...
 
Ruski premijer Vladimir Putin nije isključio mogućnost da Moskva prizna nezavisnost Kosova, piše danas prištinska štampa.

Putin je posle sastanka sa nemačkom kancelarkom Angelom Merkel rekao da šanse za priznavanje nezavisnosti Kosova postoje, ali da to mora biti učinjeno u skladu sa međunarodnim pravom.
To se može dogoditi uz vođenje računa o stavu svih strana, posebno Srbije, izjavio je Putin.

http://www.blic.rs/politika.php?id=105732

Ko i dalje misli da je Putin Bog, nek digne dva prsta....

Nije prvi put da Rusi ostave Srbe na cedilu................. OSETIJA i mnoga druga pitanja su vaznija rusima od Srbije.
 
Подвукао сам веома важан део текста.
Уколико наша власт призна независност, нормално је и да ће Руси то учинити. Не знам шта је ту чудно?!

Уосталом, питање је колико овде има истине...

Rusi su se mozda naljutili sto Srbija nije priznala Osetiju.Podrzite i vi njih malo............
 
Tesko sa republikom Srpskom , skoro nemoguce ...

Ovo nisam napisao kao provokaciju, za podijeljeno Kosovo, nego jednostavno mislim da ce tako biti , i da ce Srbija pristati na to , jer je to najvise sto moze da dobije ...

e vish ja sam ubedjen da cemo najverovatnije dobiti i rs

povezano sa temom

Džuda: Male šanse za integraciju severa u kosovski sistem
Autor: Tanjug | 11.08.2009. - 12:05

Britanski analitičar Tim Džuda ocenio je da stanje na severu Kosovu već 10 godina predstavlja "zamrznuti sukob" i da ima malo šansi za potpunu integraciju tog područja u sistem kosovske vlasti.

Džuda očekuje da će razvoj događaja na severu Kosova biti manje-više isti kao što je sada.
"Mislim da je sasvim moguće naći bolji oblik "modusa vivendi", nakon godinu dana, posebno ako nema uticaja ljudi poput Marka Jakšića.
No, moram reći da nisam toliko optimističan o punoj integraciji u kosovski sistem upravljanja", podvukao je britanski analitičar.
On je u intervjuu radiju "Slobodna Evropa" na albanskom jeziku rekao da međunarodna zajednica neće dozvoliti razmenu teritorija Beograda i Prištine.
Džuda je ocenio da ideja o razmeni teritorija leži u pozadini predloga Srbije u postupcima pred Međunarodnim sudom pravde o legalnosti kosovskog proglašenja nezavisnosti.
"Razmena teritorija je neprihvatljiva za međunarodnu zajednicu, bar u bliskoj budućnosti. Problem nije sa Preševom ili sa severom. Problem je u Makedoniji i Bosni", smatra britanski analitičar.
 
e vish ja sam ubedjen da cemo najverovatnije dobiti i rs

povezano sa temom

Džuda: Male šanse za integraciju severa u kosovski sistem
Autor: Tanjug | 11.08.2009. - 12:05

Britanski analitičar Tim Džuda ocenio je da stanje na severu Kosovu već 10 godina predstavlja "zamrznuti sukob" i da ima malo šansi za potpunu integraciju tog područja u sistem kosovske vlasti.

Džuda očekuje da će razvoj događaja na severu Kosova biti manje-više isti kao što je sada.
"Mislim da je sasvim moguće naći bolji oblik "modusa vivendi", nakon godinu dana, posebno ako nema uticaja ljudi poput Marka Jakšića.
No, moram reći da nisam toliko optimističan o punoj integraciji u kosovski sistem upravljanja", podvukao je britanski analitičar.
On je u intervjuu radiju "Slobodna Evropa" na albanskom jeziku rekao da međunarodna zajednica neće dozvoliti razmenu teritorija Beograda i Prištine.
Džuda je ocenio da ideja o razmeni teritorija leži u pozadini predloga Srbije u postupcima pred Međunarodnim sudom pravde o legalnosti kosovskog proglašenja nezavisnosti.
"Razmena teritorija je neprihvatljiva za međunarodnu zajednicu, bar u bliskoj budućnosti. Problem nije sa Preševom ili sa severom. Problem je u Makedoniji i Bosni", smatra britanski analitičar.

Pa vidis , to su nasa subjektivna misljenja i ocekivanja, mozemo samo da se svadjamo bezveze oko toga, kada ni ja ni ti ne odlucujemo o tome, mozemo samo da gledamo i da pratimo sta ce se desiti ...

Jel i ti delis moje misljenje da ce doci do podjele Kosova ?
 
На шта је Блиц спао... На Б92...
То је приватни штампани медиј исто као и Б 92 који је електонски медиј, а власницу су ко зна ко и ко зна где им је пребивалиште.
Нпр. У Бугарској нема ни један медиј чији је власник држављанин Бугарске, све су власници странци, код нас је нешто боља ситуација.

Иначе руска штампа придаје велику пажњу КиМ :

Власти Косово ищут инвесторов для единственного аэропорта

Новый генсек НАТО посетит на этой неделе Косово

Полиция не подтвердила версию о национальной подоплеке убийства сербов

Полиция Косово обнаружила тела двух убитых сербов

http://www.rian.ru/search/?query=косово&x=13&y=14
 
Pa vidis , to su nasa subjektivna misljenja i ocekivanja, mozemo samo da se svadjamo bezveze oko toga, kada ni ja ni ti ne odlucujemo o tome, mozemo samo da gledamo i da pratimo sta ce se desiti ...

Jel i ti delis moje misljenje da ce doci do podjele Kosova ?

nemam razloga da se svadjam s tobom kad pricas normalno i bez provokacija,vrlo tesko ce ici ta podela Kosova i Metohije jer ostaje stari srpski grad Prizren u drugom delu tj siptarskom ali i siptari su gadan narod ovo sto su uradili na Kim je samo deo nekog veceg plana da se napravi veca teritorija sa presevskom dolinom delovima cg i Makedonijom,licno mislim da ce doci dan kada ce siptari otici za Analbaniju ali to je moje misljenje,trenutno je 1:0 za siptare,prvo poluvreme su dobili.........
 
Ruski premijer Vladimir Putin nije isključio mogućnost da Moskva prizna nezavisnost Kosova, piše danas prištinska štampa.

Putin je posle sastanka sa nemačkom kancelarkom Angelom Merkel rekao da šanse za priznavanje nezavisnosti Kosova postoje, ali da to mora biti učinjeno u skladu sa međunarodnim pravom.
To se može dogoditi uz vođenje računa o stavu svih strana, posebno Srbije, izjavio je Putin.

http://www.blic.rs/politika.php?id=105732

Ko i dalje misli da je Putin Bog, nek digne dva prsta....

Jako važna 'sitnica'.
 

Back
Top