Sta je za vas sreca?! :)

pa nasmeju me neke humoristicke serije,smesni video snimci neke sale i gluposti
raspolozenje ne moze niko i nista da poravi,a i kakve veze ima sa srecom???

Ok,za tebe nema veze...
Al jednostavno...Ako si raspolozena onda si i srecna...:p
Ne mislim smeh u bukvalnom smislu...Sad da se cepas ko ludak...
Kako da objasnim..
Zbog cega si srecna?!Sta se desi pa da ti budes srecna?!
Samim tim menja ti se raspolozenje i pojavljuje se osmeh...! ;)
 
Ok,za tebe nema veze...
Al jednostavno...Ako si raspolozena onda si i srecna...:p
Ne mislim smeh u bukvalnom smislu...Sad da se cepas ko ludak...
Kako da objasnim..
Zbog cega si srecna?!Sta se desi pa da ti budes srecna?!
Samim tim menja ti se raspolozenje i pojavljuje se osmeh...! ;)

pa recimo kada dobijem 5 iz nekog predmeta,to me najvise ora(bojana pomoc s ili z???)polozi i tad sam najsrecnija... :D :D :D :maramica:
 
Raspoloženje i sreća nije isto.
Raspoloženje bi bilo trenutno stanje, a sreću više gledam kao nešto dugotrajno, neko dublje i duže osećanje od raspoloženosti.
Inače, ja ne znam za sreću.
Ništa me ne čini srećnom...
Muzika, moj dragi, prijatelji i porodica utiču na moje raspoloženje, oni mogu da ga i pokvare i poprave.
A osmeh mame sitnice, dela ljudi, ili oni sami...
 
Naslov teme i postavljeno pitanje nemaju veze jedno s drugim. Ja sam chak mislio da "sreca" ima znachenje kao "sreca u kockanju". Za mene je sreca, kad odem u WC da k*njam, i kad zavrshim a ono nema toalet papira, i onako sav prestravljen, setim se da u dzepu od pantalona imam maramice... Tih, kako sam tad srecaaaaaaan...
 
ja sam u sustini veoma pozitivna osoba
awesome-huge-big-giant-smile.jpg
 
Naslov teme i postavljeno pitanje nemaju veze jedno s drugim. Ja sam chak mislio da "sreca" ima znachenje kao "sreca u kockanju". Za mene je sreca, kad odem u WC da k*njam, i kad zavrshim a ono nema toalet papira, i onako sav prestravljen, setim se da u dzepu od pantalona imam maramice... Tih, kako sam tad srecaaaaaaan...

Moguce da nemaju...:rotf:
Za mene je sreca kad sam dobro raspolozena,pa mi nekako to ide jedno uz drugo...:rumenko:
Ma sta ja znam....
 

Back
Top