Koliko blenete?

paaa daaaa...a zamisli da se zapanjim za volanom...npr. kod ade...heheh lancani do gazele..:))))))))
ne bre hard...nego ja ne mogu to da osmotrim kako valja kad sam u pokretu...vise volem natenane...:)
 
paaa daaaa...a zamisli da se zapanjim za volanom...npr. kod ade...heheh lancani do gazele..:))))))))
ne bre hard...nego ja ne mogu to da osmotrim kako valja kad sam u pokretu...vise volem natenane...:)

Ihh... pa i ja više volim tako, ali jače je to od mene. POgotovo kada prolazim pored skutera, a devojčici koja sedi iza momka seva buljanfer... ihaaaj, milina bre :cool:
 
Juče u teretani, došla klinka od nekih "17 ljeta" u minimalnom šorcu...plitak, na pola guze.... Stoji joj savršeno, odavno ne videh lepše noge i guzu, ništa salo, ništa celulit ali je parče tkanine bilo tooliko majušno da se bukvalno videla cela pozadina...I tako ona trči na traci, pojavljuje se majstor, došao da popravi neku spravu...Inače teretana je striktno za žene, muškaraca nema, ali on često dolazi da odradi popravke i navikao je na gomilu znojavih žena u trenerkama. Elem, tip ima negde oko 30ak godina.... znači nije neki matorac.... I sad ja očekujem njegovu reakciju na cicu u šorcu....Ništa on. Izvadio neki šrafciger, radi svoj posao, u jednom trenutku se okrene pogleda nju onako gologuzu.... namršti se i promrlja "nisam znao da se ovde vežba u gaćama".....:roll:
 
Juče u teretani, došla klinka od nekih "17 ljeta" u minimalnom šorcu...plitak, na pola guze.... Stoji joj savršeno, odavno ne videh lepše noge i guzu, ništa salo, ništa celulit ali je parče tkanine bilo tooliko majušno da se bukvalno videla cela pozadina...I tako ona trči na traci, pojavljuje se majstor, došao da popravi neku spravu...Inače teretana je striktno za žene, muškaraca nema, ali on često dolazi da odradi popravke i navikao je na gomilu znojavih žena u trenerkama. Elem, tip ima negde oko 30ak godina.... znači nije neki matorac.... I sad ja očekujem njegovu reakciju na cicu u šorcu....Ništa on. Izvadio neki šrafciger, radi svoj posao, u jednom trenutku se okrene pogleda nju onako gologuzu.... namršti se i promrlja "nisam znao da se ovde vežba u gaćama".....:roll:

:rotf::rotf::rotf:
 
Juče u teretani, došla klinka od nekih "17 ljeta" u minimalnom šorcu...plitak, na pola guze.... Stoji joj savršeno, odavno ne videh lepše noge i guzu, ništa salo, ništa celulit ali je parče tkanine bilo tooliko majušno da se bukvalno videla cela pozadina...I tako ona trči na traci, pojavljuje se majstor, došao da popravi neku spravu...Inače teretana je striktno za žene, muškaraca nema, ali on često dolazi da odradi popravke i navikao je na gomilu znojavih žena u trenerkama. Elem, tip ima negde oko 30ak godina.... znači nije neki matorac.... I sad ja očekujem njegovu reakciju na cicu u šorcu....Ništa on. Izvadio neki šrafciger, radi svoj posao, u jednom trenutku se okrene pogleda nju onako gologuzu.... namršti se i promrlja "nisam znao da se ovde vežba u gaćama".....:roll:

Umorio se vec covek.:whistling:
 
Juče u teretani, došla klinka od nekih "17 ljeta" u minimalnom šorcu...plitak, na pola guze.... Stoji joj savršeno, odavno ne videh lepše noge i guzu, ništa salo, ništa celulit ali je parče tkanine bilo tooliko majušno da se bukvalno videla cela pozadina...I tako ona trči na traci, pojavljuje se majstor, došao da popravi neku spravu...Inače teretana je striktno za žene, muškaraca nema, ali on često dolazi da odradi popravke i navikao je na gomilu znojavih žena u trenerkama. Elem, tip ima negde oko 30ak godina.... znači nije neki matorac.... I sad ja očekujem njegovu reakciju na cicu u šorcu....Ništa on. Izvadio neki šrafciger, radi svoj posao, u jednom trenutku se okrene pogleda nju onako gologuzu.... namršti se i promrlja "nisam znao da se ovde vežba u gaćama".....:roll:

Jao, ma lukav je taj bre
taj blene kada ga ne vidite :D
glumi kao nekog ozbiljka a sve bi vas natako odmah iz momenta :mrgreen:
 
ja često blenem k'o da nisam normalna.
fora je što blenem u facu kao idiot i uopšte ne primetim kad se taj okrene i vidi da buljim.
baš sad u subotu, u afroditi,
vidim nekog lika iz osnovne škole,
nisam ga srela još od kraja osmog razreda,
nemam pojma gde je bio i šta je bilo s njim,
uglavnom, sineeee, izrastao u taaaako lepog momka,
nisam mogla da verujem.
gledam ga ja preko šanka i mislim u sebi,
joj, ivana, vidi ga, kakav je, k'o zdravlje, uh. :rumenko:
i posle 5 minuta vidim da me gleda i smeje se,
i tek onda skontam da verovatno izgledam k'o da sam umobolna,
u najmanju ruku.
pocrvenim i krenem i ja da se kezim, i kažem jasni da im odnese za sto šta piju,
i tako....posle smo malo pričali, i tako... :p :)
 
Juče u teretani, došla klinka od nekih "17 ljeta" u minimalnom šorcu...plitak, na pola guze.... Stoji joj savršeno, odavno ne videh lepše noge i guzu, ništa salo, ništa celulit ali je parče tkanine bilo tooliko majušno da se bukvalno videla cela pozadina...I tako ona trči na traci, pojavljuje se majstor, došao da popravi neku spravu...Inače teretana je striktno za žene, muškaraca nema, ali on često dolazi da odradi popravke i navikao je na gomilu znojavih žena u trenerkama. Elem, tip ima negde oko 30ak godina.... znači nije neki matorac.... I sad ja očekujem njegovu reakciju na cicu u šorcu....Ništa on. Izvadio neki šrafciger, radi svoj posao, u jednom trenutku se okrene pogleda nju onako gologuzu.... namršti se i promrlja "nisam znao da se ovde vežba u gaćama".....:roll:

Jao, ma lukav je taj bre
taj blene kada ga ne vidite :D
glumi kao nekog ozbiljka a sve bi vas natako odmah iz momenta :mrgreen:


јашта...професионалац... гаћице пар цената у страну и ооооп нестаде шерапцигер....
 
Da li cesto uhvatite sebe kako blenete u sise, guzove, prepone...
vec sta god
na letnjim ulicama grada ili sela svoga?

Jeste li nekada izazvali neku saobracajku zbog blejanja?

ja u prepone ne blenem nikada, nekako mi nekulturno:rumenko:
ali, blenem zdusno u sise i guzove, da vidim koliko su bolje od mojih
i, kad se desi da nisu, ceo dan mi onda lep:rumenko:
a, kad jesu, onda dodjem na forum i pravim se da sam dobra riba
sto mu dodje svaki dan, nekako :rumenko:
 
Hihi... kakva tema.. :D
Elem, ne blenem nikad.. pogotovo ne u tako neke delove tela.
Umem da se zabuljim u facu nečiju, i to najčešće bezrazložno, da ni ne skapiram da buljim u čoveka/ženu... i to tako umem i u busu i vozu ili dok čekam negde nekog, ili ako mi eventualno za oko zapadne neki detalj (tipa neki beleg, ožiljak, mladež na licu) :)
U mušku osobu ne pamtim kad sam zadnji put blenula tako, a da mi nije momak... baš me nekako uopšte muškarci slabo fizički mogu privući da bi me zainteresovali i da ih pogledam..
Ali zato umem često u žene da se zagledam... što, opet, i ne mislim da je neki problem, jer je ovde mnooooogo mnooogo lepih žena i devojaka, a pogotovo ako su onako nekako po mom ukusu, potpuno prirodne, to me facinira i onda obožavam da gledam u njih...
I da, možda imam homoseksualnih naklonosti, i da, jesam, razmišljala sam već o tome, i ne, nisam se usudila da probam :mrgreen:
Šalim se, naravno, ali retkost je videti zgodnog muškarca, a o lepoti da ni ne pričam i o onom nečemu da 'zrači' i da privlači na sebe poglede... većinom su otromboljeni, loše obučeni, proćelavi ili nabildovani, ćelavi, opet loše obučeni... meh... :neutral:
A blenula bih, provereno, u nekog plavookog, plave kose, visokog i građenog kao David (Mikelanđelov, ofkors)... samo kad bih ga uspela naći negde... :D
 

Back
Top