Gotik-metal stvari u Nišu

cvele2

Ističe se
Poruka
2.133
Znate li neko mesto gde se prodaju stvari u gotik-metal fazonu, ali ne mislim samo na odeću (toga gde nema) nego i na one sitnice što neki nose - ogrlice, narukvice, rukavice, kape, bedževi... Posebno me takav nakit interesuje.

Znam za onu radnju na kraju podzemnog, ali koliko se sećam tamo sam viđao samo odeću i muzičke diskove, ima i po neka sitnica, ali ne ovo što mi treba.

Hvala.
 
Koji je tvoj problem?
Decko je postavio pitanje, jer ga to zanima, a ti, ako ne znas ili ne zelis da
das odgovor, jednostavno zaobidji temu.
Nikada necu shvatiti takve osobe kao ti.
Ne znam ja kakva si ti iskustva imao, ali nemoj da globalizujes stvari.
Zapravo ti cak ne radis to, vec pljujes bez razloga.
Budi ljubazan, pa se sagni i pocisti sopstveni nered.
Povod se nalazi verovatno negde u tvojoj maloj iskompleksiranoj glavici.
 
Poslednja izmena:
Ne komentarisi nesto o cemu pojma nemas...Verovatno te je spopala neka debela pozerka,pa sada imas traume.Jadan ti...Ne kvari decku temu.

Dobro da si ga citirala.;)
Ja nikako da krenem to da radim.
Od sad stalno.
Zaludni, posle brisu i ispravljaju svoje postove,
pa na kraju nase reci nemaju osnova.

Inace...slazem se sa valheru.
Bice ti jos draze, jer ce to biti tvojih ruku delo.
 
Bila je jedna radnja kad se siđe u podzemni tamo kod McDonaldsa. A imaš i u pobedinoj ulici (Obrenovićevoj) koja radi sa kvalitetnim čelikom, imaju lepo prstenje i nakit od čelika i baš su u fazonu, strana firma, sa imenom, al' ja ga zaboravio :)
U Pobedini? Pa jedina radnja koja mi pada na pamet je ona zlatara pored bioskopa (koji inače i ne radi više), ne znam joj ime samo, ali oni mi deluju "pristojno" :D, mada možda rade po narudžbini. Druge ni jedne radnje se ne mogu setiti.

brate ne znam za Nis, ali ako tako nesto zelis najbolje uhvati fazon ,,uradi sam,, , makar sto se tice narukvica.. dakle kupis skaj ili kozu i bacis se na posao...
Ma u pravu si, kućna radinost rules! :)

ja nikada ne brisxem swoje postowe...
Moderator mi je obrisao iz nekog razloga post :roll:.
Inacxe da d0br0 je citirati, upraw0 zb0g brisanja 0d strane m0derat0ra
Ammm, ti čak nisi odavde, tako da ne puni server besmislenim porukama, sem ako imaš nešto pametno da kažeš. Hvala.
 
Poslednja izmena od moderatora:
Dobro da si ga citirala.;)
Ja nikako da krenem to da radim.
Od sad stalno.
Zaludni, posle brisu i ispravljaju svoje postove,
pa na kraju nase reci nemaju osnova.

Inace...slazem se sa valheru.
Bice ti jos draze, jer ce to biti tvojih ruku delo.

:) Naravno...Zasto lupeta o necemu o cemu ne zna nista,i jos gluplje-zasto kvari decku temu.

P.S.
Sto da ne?Valheru,predlog ti je super...
 

Back
Top