Što muškarac želi da radimo za vrijeme seksa?

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

tonio11

Početnik
Banovan
Poruka
20
Istina je, i pripadnici muškog roda ih imaju - želje, za koje nadasve žele da im ih ostvarite! Pogledajmo ih nekoliko...

Niti muški svijet nije tako jednostavan, nekompliciran i skroman u svojim životnim željama, što ste vjerojatno i same opazile... Ali pustimo to, i okrenimo se radije seksu! Vlada uvjerenje da je muškarcima važan samo seks, seks i seks, sve za njega i sve zbog njega. To dakako nije tako daleko od istine, a također niti nije istina da muškarci izjednačavaju seks s golim aktom- van i unutra, nego su im nadasve pri srcu aktivne partnerice koje znaju kako se te stvari rade! A za one malo manje iskusne pripremili smo nekoliko muških zapovjedi za koje bi Opens internal link in current windowmuškarac želio da mu ih ispunite!

Uzbudite se same

Uzmite uzde u svoje ruke i pokažite svoju emancipaciju! Prije nego što si ga priuštite, same se dovedite u stanje uzbuđenosti. Da aktivirate svoj libido, koristite najvrućije seksualne fantazije. Nije pogrešno ako se zamislite u vrućem i požudnom zagrljaju neznanca,...Dakako, to neka ostane samo u vašoj mašti i fantazije nikako ne povjeravajte partneru!

Izvor: http://dnevnohr.com/Intima/to-mukarac-eli-da-radimo-za-vrijeme-seksa.html[
 
Istina je, i pripadnici muškog roda ih imaju - želje, za koje nadasve žele da im ih ostvarite! Pogledajmo ih nekoliko...

Niti muški svijet nije tako jednostavan, nekompliciran i skroman u svojim životnim željama, što ste vjerojatno i same opazile... Ali pustimo to, i okrenimo se radije seksu! Vlada uvjerenje da je muškarcima važan samo seks, seks i seks, sve za njega i sve zbog njega. To dakako nije tako daleko od istine, a također niti nije istina da muškarci izjednačavaju seks s golim aktom- van i unutra, nego su im nadasve pri srcu aktivne partnerice koje znaju kako se te stvari rade! A za one malo manje iskusne pripremili smo nekoliko muških zapovjedi za koje bi Opens internal link in current windowmuškarac želio da mu ih ispunite!

Uzbudite se same

Uzmite uzde u svoje ruke i pokažite svoju emancipaciju! Prije nego što si ga priuštite, same se dovedite u stanje uzbuđenosti. Da aktivirate svoj libido, koristite najvrućije seksualne fantazije. Nije pogrešno ako se zamislite u vrućem i požudnom zagrljaju neznanca,...Dakako, to neka ostane samo u vašoj mašti i fantazije nikako ne povjeravajte partneru!

Izvor: http://dnevnohr.com/Intima/to-mukarac-eli-da-radimo-za-vrijeme-seksa.html[

Ovo je neki naucnik provalio - svaka cast. Puce nam svetlo pred ocima... :dash:

---
@postavljac teme

Sta li ti pokusavas da postignes sa ovim temama - jos mi nije jasno.
 
Pa sad vidim u cemu je fora..ne vidimo se par dana prica kao nedostajes mi jedva cekam da se vidimo..i kad dodje taj dan ja velim ajde sex kazes da ti nedostajem..i meni raste tenzija u gacama..ona nista..ni za kitu da me uvati..znaci vara me mislima u požudnom zagrljaju neznanca:neutral:

Kako bre :confused:...ne bi trebalo da silazi sa tebe s obzirom na tvoje tvrdnje do kakve ih ekstaze dovodis
 
Gde sam ja to tvrdo tvrdio..sve se bre to nesto femka..trazi pravi trenutak i mesto..gleda na sat..u mobilni..kao brzo se zivi pa nema vremena za romantiku..tuga :neutral:

Pa tvoja cuvena otprilike ovako glasi ne znaju sta je dobar seks dok ih ti ne dohvatis ....

Pa ako se bacis na posao jos u kaficu kako sam isto imala prilike da procitam onda ih razumem. A ti bi im kao priredio romantiku pa sve nesto ne mozes jer ti treba njihovo odobrenje :lol:....more kad budes naisao na neku nezasitu khm, khm bolje da ne napisem sta ce da ti uradi :mrgreen:
 
Pa tvoja cuvena otprilike ovako glasi ne znaju sta je dobar seks dok ih ti ne dohvatis ....

Pa ako se bacis na posao jos u kaficu kako sam isto imala prilike da procitam onda ih razumem. A ti bi im kao priredio romantiku pa sve nesto ne mozes jer ti treba njihovo odobrenje :lol:....more kad budes naisao na neku nezasitu khm, khm bolje da ne napisem sta ce da ti uradi :mrgreen:

Jao bre aj ne lazi ko je to rekao..nem pametnija posla cu se falim po forumu pa da me brkate spopadaju.:lol:.samo ti napisi sta ce TA nezasita da mi uradi..jedva cekam:lol:
 
Pa ti volis kada te spopadaju ...tacnije zensku inicijativu i uopste akciju :zper:
Sta brkate ..gde brkate
Odavde brkata pa rekoh ta mi reklama ne treba..misim inicijativa..a ne da se pojavi pa kao aj sad ti preuzmi musko si
jao džordži priačo si kako ti kad dovatiš žensku
a ona svrši po 5-6-7 puta
pa ne zna šta joj se dešava
jer je do tada smo po jednom-dvaput ako i toliko.

i to si baš baš skoro pričao. a ja se mislim.. jel moguće da je ovaj džordži baš ovakav bačje =)

E to je tacno..al i ne mora da je dovatim..dovoljno da me vidi
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top