Letujete li u HN-u ovoga leta
Prikazujem rezultate 1 do 8 od 8

Tema: Letujete li u HN-u ovoga leta

VALDER
    Guest

Podrazumevano Letujete li u HN-u ovoga leta

[DA li cete letovati i koliko kesa nosite bas me zanima.koliko ste spremni da iskesirate onim crnogorcima. 8)

Guest

Podrazumevano

Kada je negdje dobro spremna sam da iskesiram i 10000 eura.Ostajem dole samo 10 dana i 1000eura mi je sasvim dovoljno za klopu i izlaske.Sta to ima lose dole,pa jel bolje ostavljati pare crnogorcima ili Turcima?????
    Najbolje onda da svi idemo u tursku,a kod nas da bude prazno.Stvarno smo proklet narod zasto svome kada mozemo nekom drugom.NA kraju krajeva pola tih crnogoraca studira u Beogradfu i gore ostavlja lovu a mi sada kao nemozemo dole da trosimo...
    Ha,ha ha kakvo glupo razmisljanje...
    Razmisli

žabiica
    Guest

Podrazumevano Re: Letujete li u HN-u ovoga leta

Citat Original postavio VALDER
    [DA li cete letovati i koliko kesa nosite bas me zanima.koliko ste spremni da iskesirate onim crnogorcima. 8)
    Ja kontam da palim dole na jedno nedelju dana i ne planiram poneti više od 150€(a i nemam više). Opušteno! Idem zbog promene i mora, a ne radi nekog preteranog bahaćenja.Koliko para, toliko muzike!

Zainteresovan član
    Učlanjen
    12.01.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    52

Podrazumevano

Citat Original postavio Anonymous
    Kada je negdje dobro spremna sam da iskesiram i 10000 eura.Ostajem dole samo 10 dana i 1000eura mi je sasvim dovoljno za klopu i izlaske.Sta to ima lose dole,pa jel bolje ostavljati pare crnogorcima ili Turcima?????
    Najbolje onda da svi idemo u tursku,a kod nas da bude prazno.Stvarno smo proklet narod zasto svome kada mozemo nekom drugom.NA kraju krajeva pola tih crnogoraca studira u Beogradfu i gore ostavlja lovu a mi sada kao nemozemo dole da trosimo...
    Razmisli
    Hmmm...neznam zasto sam stekao utisak da si ti verovatno vlasnik/ca jednog od privatnih pansiona dole u cg,uostalom ne smeta mi i da jesi ali me nervira strasno sto lupetas takve gluposti.Kao prvo ko god imao u dansanje vreme 1000 evra nece letovati u cg iz prostog razloga sto ce za tu lovu otici 11 dana recimo na Kubi ili slicno i videti sve lepote ovog sveta...Pozdrav

Aktivan član sch (avatar)
    Učlanjen
    02.12.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    70

Podrazumevano ALL INCLUSIVE

ALL INCLUSIVE u CG znaci: ima I(obratite paznju na I...),znaci ima I struje i vode.

Kao kada bi usao u prodavnicu cipela i bokazljivo upitao : DA LI IMATE CIPELE !?

Kada bude kod Vas ALL INCLUSIVE, a ne ALL EXCLUSIVE..... DOCICEMO. (TACKA)

nippon
    Guest

Podrazumevano

sch..ti si covece u godinama kad se polako pocinje sa banjama))..sta ce tebi more i sve INKLUZIVNO)

budvu i herceg novi ti ne bih preporucio,moze da srcka da te strefi)...minici,duge noge,kosice..ma sve ekskluzivno))

Zainteresovan član
    Učlanjen
    25.06.2004.
    Reputaciona moć
    52

Podrazumevano

Citat Original postavio Anonymous
    Razmisli
    Pa, kad usluga u CG bude na nivou usluge u Turskoj (za istu cenu) mozda opet i dodjem. Do tada, pare dajem Turcima. Pitas sta to ima lose dole?!? Pa, sta ima dobro?!? Ulosci i kese koje plivaju u moru, arogancija i neljubaznost domacina, smestaj ocajan, kiseli krastavci i kisele paprike za salatu u sred leta, nema vode kada treba da se istusiram i jos mnogo toga. Nije stvar u tome da necu da dam pare svojima, nego je stvar u tome da hocu da dam pare onima koji mi najvise pruze za taj novac. A Crnogorci imaju jos mnogo toga da nauce kada je u pitanju turizam.

estella rossa
    Guest

Podrazumevano

e ja turcima nebih dala cak ni pare,a kamoli nesto drugo...svako letuje tamo gde zeli jelte..

turska,sama izgovor ove reci,izaziva gadjenje kod mene

Slične teme

1. Da li sta vredi od ovoga?
    Autor Nikolica u forumu Hardver
    Odgovora: 12
    Poslednja poruka: 29.03.2006., 23:04
  2. Od ovoga se pada sa stolice!!!
    Autor virked u forumu Humor
    Odgovora: 4
    Poslednja poruka: 20.10.2005., 13:51
  3. Ne znam kako iz ovoga...
    Autor luda u forumu Žene