Sto ste danas ucinile za sebe


Zato sto mi opet lici na ono - zena u toku dana otima pola sata samo za sebe, unezverena trci kod kozmeticara, usput kupuje nove zavese a u povratku prolazi kroz pijacu i nosi 10 kila hrane jer su ukucani gladni (ne samo sto ne znaju da kuvaju, ne znaju ni da kupe), dok je muci blagi osecaj krivice zbog potrosenih pola sata, pokusava da nadoknadi IZGUBLJENO VREME tako sto ce da umesti barem dve pite.
I tako svakih 6 meseci, malo li je. :lol:

A da ti ne bih pokvarila temu, bolje da ucutim. :D
 
Zato sto mi opet lici na ono - zena u toku dana otima pola sata samo za sebe, unezverena trci kod kozmeticara, usput kupuje nove zavese a u povratku prolazi kroz pijacu i nosi 10 kila hrane jer su ukucani gladni (ne samo sto ne znaju da kuvaju, ne znaju ni da kupe), dok je muci blagi osecaj krivice zbog potrosenih pola sata, pokusava da nadoknadi IZGUBLJENO VREME tako sto ce da umesti barem dve pite.
I tako svakih 6 meseci, malo li je. :lol:

A da ti ne bih pokvarila temu, bolje da ucutim. :D

Vidis bas to gore sto si napisala ja osjecam ovog trena..idem na masazu.. perilica jos nije oprala , psic nije kako treba prosetan, trebala bih otici kupit neke sitnice klinkama za skolu sto nisam, ali opet idem...i ne osjecam sto je tu pogresno?
sto sad trebam, drmnut glavom o zid kako bih zaboravila da zivot osim te masaze ne postoji, ne hvala, ne mogu. Ne znam imas li obitelj, klince..i mozes li skuziti o cemu pricam

I da...ovo nije moja tema, tema je svih nas koji ucestvujemo ;)
 
Zene, alo..kakvo ribanje serpa, kupaone, ves, sto ste za VAS uradile!!!?

Konkretno ja sam izribala kupaonu oprala dvi masine vesa, poslozila...ali za svoj gust sad odo na masazu!
Ja jutros poranila jer me bolela glava i loše sam spavala jer sam sanjala da sedim u kolima s Tomom Nikolićem i Vučićem i kao nešto pričamo, pa sam onda u cik zore oribala šerpe od sinoć, pa sam sredila dečju sobu, pa sam išla na posao, pa sam tamo riknula, pa sam došla kući, pa pristavila ručkić, pa sam sad skoknula do svog omiljenog forumčića i svojih ženica da vidim dal se regularno hejtuju, pa ću onda da se naduvam kao zombi da mi oči sjaje, pa će to da bude ono što sam učinila danas za sebe, pa ću onda da pojedem za večeru ono što sam spremila za ručak i još ananas dinju s medom pride.
 
pa valja li..nesto ne mogu ovako bas da procenim..
uopste nije horor, nego nesto kao drama, uz dosta krvi... ne svidja mi se
ali ako te zanima jedan dobar,
alone :heart: imaju sve djelove na youtube

thai filmovi su uglavnom naj
i uvijek imaju neku zanimljivu pricu koja iznenadi na kraju
za raziku od onih mesarskih americkih

i, evo jedan fin sajt sa online filmovima http://www.asian-horror-movies.com/indexm.html :)
 
1. suncano jutro zapocela u miru, sama kuci, uz kavu i forum.
2. citavo popdne provela kod drugarice.
3. sasula dragom u lice da mi se ne svidja ideja ispijanja kave sa curom koja ga je pozvala nakon 10 god poznanastva. i to bas sada, eto kao drugarski!:roll:
srce moje...
 

Back
Top