Sex u carapame

Zene da li vam smeta kad decko u toku torbanja skine sve, ali ne i carape i da li vam on deluje kao povrsno skinut muskarac?

pa, mogla bih da predjem preko toga, ukoliko nisu cuvene carape sa romboidima
jer, mozda copvek ima razloga sto je u carapicama, mozda su mu nokti nalakirani, na primer, ili ima slabe bubrege, ili nesto slicno
a, neukus u izboru carapa vec ne oprastam
 
Pa red je da mu ponudis.Neka osnovna pravila bontona.:lol:
A ako pobegne,izem li ga,morace da bude bos.;)

netacno
pravila sexualnog bontona podrazumevaju da mu ponudim: oral, 69, par klasicnih poza, neku varijantu dogi stila, i eventulano, ako je bas kandidat za ozbiljnog muksarca u mom zivotu-anal...
nikakav manuelni rad sa carapama ne ulazi u ponudu sve dok me ne ozeni
 
netacno
pravila sexualnog bontona podrazumevaju da mu ponudim: oral, 69, par klasicnih poza, neku varijantu dogi stila, i eventulano, ako je bas kandidat za ozbiljnog muksarca u mom zivotu-anal...
nikakav manuelni rad sa carapama ne ulazi u ponudu sve dok me ne ozeni

Pa lepo je sto nudis sirok dijapazon usluga,ali moras se i sazaliti na jadnicka.Sta ako ima grdne muke da opere te carape?A mozda bi on na taj nacin zeleo da razvije i poseban odnos i bliskost?:think:
A i treba da vezbas i budes u formi,taman da si spremna kada naleti onaj koji ce da te zeni.Nemoj da posle moras na visinske pripreme.Eh vidis,mora se na sve misliti.;)
 
netacno
pravila sexualnog bontona podrazumevaju da mu ponudim: oral, 69, par klasicnih poza, neku varijantu dogi stila, i eventulano, ako je bas kandidat za ozbiljnog muksarca u mom zivotu-anal...
nikakav manuelni rad sa carapama ne ulazi u ponudu sve dok me ne ozeni

Mož da turi čarapu na glavu, pa da dramite silovanje i sve :D
Malo fetiša bre :p
 
Pa lepo je sto nudis sirok dijapazon usluga,ali moras se i sazaliti na jadnicka.Sta ako ima grdne muke da opere te carape?A mozda bi on na taj nacin zeleo da razvije i poseban odnos i bliskost?:think:
A i treba da vezbas i budes u formi,taman da si spremna kada naleti onaj koji ce da te zeni.Nemoj da posle moras na visinske pripreme.Eh vidis,mora se na sve misliti.;)

Mož da turi čarapu na glavu, pa da dramite silovanje i sve :D
Malo fetiša bre :p

muskarci...
nikad zadovoljni..
das im sve, i telo i dushu, a oni opet o kucnim radinostima :roll:
 

Back
Top