Sirena

Poruka
16.002
Neko ce pomisliti da se radi o morskoj sireni i da verujem u bajke i Deda mraza, ali iako veruje, ovde se radi o sirenama u automobilima.
Da li vam se desava da vam neko svirne automobilom, motorom, kamionom ili autobusom, dok setate ulicom. Svaki put kada izadjem neko mi svirne. Iskusniji soferi mi dobace neku rec, sto bi trebalo da bude smesno, tipa: "Lepotice, pazi da ti se ne spusti suknjica, nista necu videti", ili "Seko, posto mleko?" (Kada idem iz kioska), a moji obozavaoci koji me dobro znaju dobace mi:"Pevacice, najlepsa si i najzgodnija." ili "Ceca je sajber, a ti si natural." Ja se samo malo nasmesim, a ponekda nekom i poslajem poljubac.
Drugarice, da li neko svirne za vama? Da li vi svirnete nekom macanu? Drugari, da li vi svirate lepim devojkama? Da li mozda neka svira vama? Zasto to radite? Mislite li da ste face, pred svetom? Kako vam se taj postupak cini? Da li je to prostacki, kako mi se cinilo dok sam bila mala devojcica, ili simaptican, kao sto mi se cini sada, dok sam mlada lepa devojka?
 

a moji obozavaoci koji me dobro znaju dobace mi:"Pevacice, najlepsa si i najzgodnija." ili "Ceca je sajber, a ti si natural." Ja se samo malo nasmesim, a ponekda nekom i poslajem poljubac.
Da li je to prostacki, kako mi se cinilo dok sam bila mala devojcica, ili simaptican, kao sto mi se cini sada, dok sam mlada lepa devojka?

Pogresno si mesto izabrala da pljujes po sajberima :zcepanje:
Posaljes poljubac, huh.. Kad su dobra kola?
Pa i ja mislim da je simpaticno, al' to samo mi lepe i mlade simpatisemo...:aha:
 
Pošto živim u užasno prometnoj ulici, moram pod obavezno da prijavim policiji da ću izaći iz kuće...Moja lepota izaziva kolaps u saobraćaju.....
Da ne pominjem da radnici padaju sa građevina, bankari mi daju više novca nego što imam na računu, pekaru se testo samo diže kad ja uđem u pekaru, a siroti mesar umalo da odseče sopstvene prste gledajući u mene....:mrgreen:

Naravno, nisam samo lepa...i skromna sam pride.....:zcepanje:
 
Pošto živim u užasno prometnoj ulici, moram pod obavezno da prijavim policiji da ću izaći iz kuće...Moja lepota izaziva kolaps u saobraćaju.....
Da ne pominjem da radnici padaju sa građevina, bankari mi daju više novca nego što imam na računu, pekaru se testo samo diže kad ja uđem u pekaru, a siroti mesar umalo da odseče sopstvene prste gledajući u mene....:mrgreen:

Naravno, nisam samo lepa...i skromna sam pride.....:zcepanje:


Otela si mi temu iz usta. Pocela sam sa sirenom, a htela sam da nastavim i dalje.
 
Znam, ali ne smem da sebi dozvolim jače emocije prema tebi, prvo čto bi me ubila tvoja nevinost, a drugo... poznata si kao nevina rasturačica brakova :lol:
... a, to ne želim ;)

Ja ne rasturam brakove. To je samo zamena teza. Muskarci, koji su bili sa mnom, nisu se pronalazili u toj bracnoj zajednici. Oni su rasturali te brakove a ne ja. Nisam im ja kriva sto su slatki i ozenjeni.
 
Meni licno to sviranje i dobacivanje ne imponuje, samo se zgadim nad muskim prostaklukom. Mislim da je to smesno i da osobe koje na takav nacin skrecu paznju na sebe imaju problema sa postovanjem i sebe i drugih. Nekada sam imala obicaj da uputim pogled pun prezira doticnima, ali sada ih ne fermam ni 0,1%.
 

Back
Top