Da li treba pohapsiti sve radnike NVO Fond za humanitarno pravo?

Da li podrzavate hapsenje svih radnika NVO Fond za humanitarno pravo?

  • DA

  • NE


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
Hapsiti one koji su im dozvolili /a ujedno se procentualno i ugradili / da se na laznoj ili maskiranoj osnovi NVO organizuje i to pod maskom belosvetskih malverzacija materijalnog ili novcanog sadrzaja i licnog koristoljubla...........NORMALNO I FINANSIJERE U IZRADI TAKVE TRANSPARENTNE MASKE,,,,,normalno kao i eksponirane grlate dobrovoljce nosioca istih maski,,,,,,,,,,a od NVO u izvorno sadrzajnom obliku nema ni N............................moze biti al ne mora ........mada jeste......................
 
Poslednja izmena:
Ne znam SVE radnike tog Fonda i ne mislim da ih sve treba uhapsiti jer nije zakonom kažnjivo zaposliti se tamo. One koji su ispred ovog fonda istupali u javnosti svakako treba hapsiti.

P anarawno, ni ja nisam za to da se uhapsi tetkitca koja je radila tu.
Iskljucxiwo mislim da swi mislimo na uprawo te radnike, koji su aktiwno ucestwowali.
 
E, da nam ti nisi rekao, mi eto ne bismo znali.
Naravno da nije. Srbija je tvoja domovina. :rtfm:

Србија је твоја Отаџбина. Домовина може бити свака друга држава али Отаџбини припадаш по основу рођења. То ти је жиг до краја живота. Некоме са задовољством а неко се стиди тог жига. Оних који се стиде, треба се клонити.
 
Kinezi su našli rešenje za taj problem. :mrgreen:

znaci prijatelji i drugari vi se zalazete za ove metode

19851_web1.jpg


Chinese_execution_of_political_dissidents.jpg



ja nemam nista protiv, al sobzirom da sam po vokaciji demokrata i legalista smatram da bi ovu vrstu kazni trebalo uvesti opet za krivicno delo veleizdaje u krivicni zakonik Srbije pre njihove realizacije u praksi :mrgreen:
 
Pitanje je prosto, dali podrzavate ili ne podrzavate hapsenje svih radnika i saradnika tzv NVO Fond za Humanitarno pravo na celu sa Natasom Kandic zbog krivicnog dela rusenja ustavnog poretka zemlje i antisrpskog i izdajnickog delovanja i osudjivanje istih na najmanje 20 godina robije u zatvorima Srbije?

Pomenuta organizacija aktivno vec vise od 15 godina radi na rastakanju srpske drzave , protivno interesima srpskog naroda i podrzava siptarski terorizam, OVK , trgovinu organima zarobljenih Srba kao i nezavisno Kosovo. Da napomenemo da je direktorka ove NVO , Natasa Kandic bila prisutna u siptarskoj skupstini, kao uvazeni i pocasni gost, prilikom proglasenja nezavisnosti Kosova od strane siptarskih narkodilera i trgovaca ljudskim organima i belim robljem . Samo ova cinjenica je dovoljna da se po meni ista osudi na 40 godina robije ako ne i na smrtnu kaznu.

За њу је смртна казна једино праведна,а робија за њене сараднике.
С обзиром да иде убрзана пропаст ЕУропског лудачког система у Србији,врло је могуће да ће доћи до обнове самосталности и успостављање праведних(неевропских) закона који би почистили сав отпад и смеће.
 

Back
Top