Kafana

Da li menjamo ime kafani?


  • Ukupno glasova
    26
  • Anketa je zatvorena .
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
СЈК је ваљда за остајање овог (илићевог) имена кафане




С
Ј
К
јачи него икад

Al' stig'o mile, jaci nego ikad :hahaha::hahaha::hahaha:


Ocu i ja da pise Kod Cara, pa o5 ...

u hebote, kod cara, tako mi se zove jedna kafanica, 'de cesto pikamo bilijar, stoni, slot, pikado ... Varimo ... Vucemo crte i crtice ... uff ... Zaneo sam se :hahaha:
 
Al' stig'o mile, jaci nego ikad :hahaha::hahaha::hahaha:


Ocu i ja da pise Kod Cara, pa o5 ...

u hebote, kod cara, tako mi se zove jedna kafanica, 'de cesto pikamo bilijar, stoni, slot, pikado ... Varimo ... Vucemo crte i crtice ... uff ... Zaneo sam se :hahaha:

превише си се занео,ако те чује инспектор...:hahaha:
или чеда:hahaha:
 
јооооооооооооооооооооооој

5-2 (подсети ме на нешто лееееееееееееееепппоооооооооооооооо)
опростите :)
 
Ako Boga znate, vratite ime kafane ovom manipulatoru, prevarantu i huškaču da ovde više ne cvili i kukumavči jer ovo što on radi ne rade ni deca u obdaništu. Ovakvu ljudsku kreaturu nisam video u svom životu. Nabio 60 godina u dupe, a svađa se za ime teme na forumu, a kao fora zalaže se za nekakvu pišljivu demokratiju, kao fora on je svestran. Jedva čekao da odu neki divni i pošteni ljudi sa foruma da može da mešetari i da ovim mladim ljudima ovde soli pamet. Zvezdaš PLESsitnihDEMONA je svojevremeno dao neutralan naziv teme STADION kad sam ja bio moderator, a vidi ga ovaj šta radi. Fuj.

Najlepše vas molim, moderatori, administratori, svi Bogovi foruma, vratite mu naziv kafanske teme, jer ova kuknjava je nepodnošljiva.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top