Za moderatora

mala natasa

Zainteresovan član
Poruka
213
Ajde plizzzzz oslobodi nas svih ovih umobolnih ndevojaka, nzena i ostalih gluposti :cry: , pa bilo koju temu koju ovde hocu da otvorim napisala je ta bolesna osoba :? , smorila sam se
E sorry sto sad teme smaram al ne mogu da verujem da toliko ima ideja u glavi, pa sam samo htela da se pozalim :?
 
ma pusti ona je jos i zabavna ponekad jer stvarno umije da nasmije ali ovaj bolesnik( definitivno nije ona jer je drugaciji stil) sto je otvorio temu o suprugi romkinji..... :shock: :roll: :cry:
 
DAJTE LJUDI STVARNO - OVO VEC NEMA VISE SMISLA!!! Pa ovaj podforum bi trebao kao da bude ozbiljan?? Ako ne mogu da se brisu imbecilne teme od one osobe koja se ocigledno zabavlja sama sa sobom, onda ih bar prebacite ne neke druge podforume?! :roll:
 
draganna:
DAJTE LJUDI STVARNO - OVO VEC NEMA VISE SMISLA!!! Pa ovaj podforum bi trebao kao da bude ozbiljan?? Ako ne mogu da se brisu imbecilne teme od one osobe koja se ocigledno zabavlja sama sa sobom, onda ih bar prebacite ne neke druge podforume?! :roll:
Pise u naslovu.
 
Ma kazite sta hocete, ali neko sve ovde zestoko zaj*bava!!!
Pa zar ne vidite da se u svaku temu ukljuci neko od prozvanih likova?!
I to sa tako glupim komenarom, da je prosto nemoguce da takav lik zaista postoji!
Slatko se nasmejah na ovu upadicu dobro-nam-znanog adv.Matica!
:lol: :lol: :lol:
 
Meni nije jasno kako uspeva da smisli sve te razlicite nickove. Yebo te meni treba 100 godina a smislim pitanje za temu "Odgovori i pitanja" (trebalo mi je isto toliko vremena da smislim nick), a ona se ovde razbacuje sa imenima...
Blago njoj..... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
 
chokolada:
Meni nije jasno kako uspeva da smisli sve te razlicite nickove. Yebo te meni treba 100 godina a smislim pitanje za temu "Odgovori i pitanja" (trebalo mi je isto toliko vremena da smislim nick), a ona se ovde razbacuje sa imenima...
Blago njoj..... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Pa svako ima svojih svetlih trenutaka! :wink:
za mastu - skidam kapu.
Za glupost - jos vise!
:lol:
 
Nadam se da moderator i dalje ne naseda da graktanje dokonih koka. Doticna osoba definitivno nije glupa, cime se vecina ucesnika ne bi mogla pohvaliti. Ne vidim da icim vredja ostalo drustvo, osim kvalitetima koji im nedostaju. Pozdravljam Smeh. Na dobrom je putu.
Ne fantazirajte samo, ovo nije ,,osoba'' koja budi vas gnev. Samo volim da citam njene postove, vecina ostalih je nezanimljiva.
Pozdrav svima, uz izvinjenje sto ovo nije ljubaznije - i da jeste, neka budala bi me se nakacila...
 
:D :D :D
Pa nije valjda da je neko shvatio da Taj- Ta koja se naziva ndevojka ili kakogod već, zaista jeste to čime se prikazuje?
Lik je fenomenalan, nasmejao me je do suza, samo imam primedbu korektorske prirode: nije se dovoljno vešto sakrio u parodiji koju piše. :wink:
Nemojte se jediti- ako vam ne prija, nemojte čitati.
Pozdrav za sve.

PS- Ogradjujem se od onog drugog lika koji piše o Romima, ono je neukusno, agresivno i nepotrebno, kako god...
 
E, najbolje je bilo dok je nismo jos provalili, sa temama kako da vrati muza i kako pozajmljuje 18 dolara godinu dana. Saveti su pljustali na sve strane. Ona tema sa muzem ima oko 6,7 strana, i sto je najbolje, nije pricala sama sa sobom. A za Ciganina-100% je ona (pri tom ne mislim na ovu poslednju,ogavnu temu-nasa zena nije u stanju to da napise)
 

Back
Top