Za moderatora
Prikazujem rezultate 1 do 14 od 14

Tema: Za moderatora

Zainteresovan član
    Učlanjen
    15.05.2004.
    Reputaciona moć
    52

Podrazumevano Za moderatora

Ajde plizzzzz oslobodi nas svih ovih umobolnih ndevojaka, nzena i ostalih gluposti , pa bilo koju temu koju ovde hocu da otvorim napisala je ta bolesna osoba :? , smorila sam se
    E sorry sto sad teme smaram al ne mogu da verujem da toliko ima ideja u glavi, pa sam samo htela da se pozalim :?

Zainteresovan član
    Učlanjen
    13.04.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    54

Podrazumevano

ma pusti ona je jos i zabavna ponekad jer stvarno umije da nasmije ali ovaj bolesnik( definitivno nije ona jer je drugaciji stil) sto je otvorio temu o suprugi romkinji..... :shock:

Zainteresovan član
    Učlanjen
    15.05.2004.
    Reputaciona moć
    52

Podrazumevano

EEE sad sam to videla, ma nije to njen stil :wink: , ona je vise za one srceparajuce price iz komsiluka, al u svakom slucaju me je smorila, a ovog drugog necu ni da komentarisem

Početnik
    Učlanjen
    07.04.2004.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

DAJTE LJUDI STVARNO - OVO VEC NEMA VISE SMISLA!!! Pa ovaj podforum bi trebao kao da bude ozbiljan?? Ako ne mogu da se brisu imbecilne teme od one osobe koja se ocigledno zabavlja sama sa sobom, onda ih bar prebacite ne neke druge podforume?!

adv. Matic
    Guest

Podrazumevano KOOJE?

Citat Original postavio draganna
    DAJTE LJUDI STVARNO - OVO VEC NEMA VISE SMISLA!!! Pa ovaj podforum bi trebao kao da bude ozbiljan?? Ako ne mogu da se brisu imbecilne teme od one osobe koja se ocigledno zabavlja sama sa sobom, onda ih bar prebacite ne neke druge podforume?!
    Pise u naslovu.

Veoma poznat smeh (avatar)
    Učlanjen
    07.09.2003.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    85
    Reputaciona moć
    345

Podrazumevano

Ma kazite sta hocete, ali neko sve ovde zestoko zaj*bava!!!
    Pa zar ne vidite da se u svaku temu ukljuci neko od prozvanih likova?!
    I to sa tako glupim komenarom, da je prosto nemoguce da takav lik zaista postoji!
    Slatko se nasmejah na ovu upadicu dobro-nam-znanog adv.Matica!

Iskusan chokolada (avatar)
    Učlanjen
    12.05.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    106

Podrazumevano

Meni nije jasno kako uspeva da smisli sve te razlicite nickove. Yebo te meni treba 100 godina a smislim pitanje za temu "Odgovori i pitanja" (trebalo mi je isto toliko vremena da smislim nick), a ona se ovde razbacuje sa imenima...
    Blago njoj.....

Veoma poznat smeh (avatar)
    Učlanjen
    07.09.2003.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    85
    Reputaciona moć
    345

Podrazumevano

Citat Original postavio chokolada
    Meni nije jasno kako uspeva da smisli sve te razlicite nickove. Yebo te meni treba 100 godina a smislim pitanje za temu "Odgovori i pitanja" (trebalo mi je isto toliko vremena da smislim nick), a ona se ovde razbacuje sa imenima...
    Blago njoj.....
    Pa svako ima svojih svetlih trenutaka! :wink:
    za mastu - skidam kapu.
    Za glupost - jos vise!

Guest

Podrazumevano

Nadam se da moderator i dalje ne naseda da graktanje dokonih koka. Doticna osoba definitivno nije glupa, cime se vecina ucesnika ne bi mogla pohvaliti. Ne vidim da icim vredja ostalo drustvo, osim kvalitetima koji im nedostaju. Pozdravljam Smeh. Na dobrom je putu.
    Ne fantazirajte samo, ovo nije ,,osoba'' koja budi vas gnev. Samo volim da citam njene postove, vecina ostalih je nezanimljiva.
    Pozdrav svima, uz izvinjenje sto ovo nije ljubaznije - i da jeste, neka budala bi me se nakacila...

Zainteresovan član
    Učlanjen
    31.07.2003.
    Reputaciona moć
    57

Podrazumevano

Pa nije valjda da je neko shvatio da Taj- Ta koja se naziva ndevojka ili kakogod već, zaista jeste to čime se prikazuje?
    Lik je fenomenalan, nasmejao me je do suza, samo imam primedbu korektorske prirode: nije se dovoljno vešto sakrio u parodiji koju piše. :wink:
    Nemojte se jediti- ako vam ne prija, nemojte čitati.
    Pozdrav za sve.

PS- Ogradjujem se od onog drugog lika koji piše o Romima, ono je neukusno, agresivno i nepotrebno, kako god...

Zainteresovan član trejsi (avatar)
    Učlanjen
    24.03.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    53

Podrazumevano

Ovaj forum je postao totalno bezveze.
    Ne zelim da gubim vreme citajuci gluposti nekih budala.

Zainteresovan član
    Učlanjen
    13.04.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    54

Podrazumevano

mada ima i nasa miljenica rasisticku temu, nesto tripujem da je temu Ciganin na ZK postavila ona...

Iskusan chokolada (avatar)
    Učlanjen
    12.05.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    106

Podrazumevano

Citat Original postavio argonaut
    mada ima i nasa miljenica rasisticku temu, nesto tripujem da je temu Ciganin na ZK postavila ona...
    I ja isto...

Queen_
    Guest

Podrazumevano

E, najbolje je bilo dok je nismo jos provalili, sa temama kako da vrati muza i kako pozajmljuje 18 dolara godinu dana. Saveti su pljustali na sve strane. Ona tema sa muzem ima oko 6,7 strana, i sto je najbolje, nije pricala sama sa sobom. A za Ciganina-100% je ona (pri tom ne mislim na ovu poslednju,ogavnu temu-nasa zena nije u stanju to da napise)

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu
  • Ne možete poslati odgovor
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoju poruku
  •