Naj negativci u igrama...
Strana 1 od 2 12 PoslednjaPoslednja
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 31

Tema: Naj negativci u igrama...

Veoma poznat Eric Draven (avatar)
    Učlanjen
    31.08.2008.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    44
    Reputaciona moć
    165

Podrazumevano Naj negativci u igrama...

Od svih igara kojih ste igrali koji negativci su vam ostali najupecatljiviji?
    My list:
    1:
    Jonaleth Irenicus-Baldurs Gate 2-Shadows of Amn
    2:
    Mefistofoles-NWN 1
    3:
    Hylden Lord-LOK serijal
    4:
    Mobius-LOK serijal
    5:
    Kejn i Raziel
    "Men dont faint,we take unintended,decisive naps!"
    Bob Kelso

http://9gag.com/gag/aD0GXDO

Aktivan član stonoga_rs (avatar)
    Učlanjen
    08.01.2008.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    57

Podrazumevano Re: Naj negativci u igrama...

Nznm ne pada mi na pamet....

Primećen član Richard Parker (avatar)
    Učlanjen
    03.07.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    123

Podrazumevano This interruption is enough to make one insane

Hm..Kain i Raziel su zapravo anti-heroji, i sivi momci radije, nego zli pokvarenjaci. Ja cu navesti zanimljive protivnike sa kojima sam imao prilike da se sukobim, zle, cudne, ili samo izgubljenog puta.

Deus Ex - Walton Simons, Gunther Hermann
    Waltona sam previse lako ubio, zahvaljujuci previdu igre. Naime, Simons vas na jednoj tabli prati i smeta, i sve vreme je nevidljiv pa ga ne mozete upucati. I onda kada dodjete do jedne tacke, dobijete cut-scene i morate se boriti.
    Igrica je zaboravila da ja imam culo sluha, te sam opalio bazukom na mesto gde sam cuo shum, i rasparcao ga, sebi uskratio cut-scene. A Hermann, eh, sta reci o njemu. Nesrecni ljubomorni bizon, koga morate uspavati.

Deus Ex: Invisible War
    Onaj Francuz sto ga J.C. spasio u prvom delu, Chad Dumier. Joj kako sam uzivao da ga kidam.
    Takodje su tu i Omar smradovi.

Resident Evil - Zadnja Kraljica Tyrant T-002 i naravno Albert Wesker. E bio je tu i jedan zombie sto me isprepadao kada sam nasao ink ribbon, hteo da me ugrize za nogu i zamalo sam pao sa stolice i nisam spavao lepo nedelju dana.

Da li vam je ikada nestalo municije u RE1? Meni jeste. Isao sam samo nozem. Jos uvek imam more.

Silent Hill 1 - Prva borba u igri, sa nekom decom ili patuljcima. Ne mozes da pobegnes, ne mozes da pobedis, nemas ni oruzje, a oni te jure. Zatvoren prostor, 5-6 monstrum-deteta, a ti ne mozes da pobegnes. Bezao sam jedno 10-15 minuta, i vristao u uzasu, bio sam iskreno uplasen.
    Fora je naravno da ih pustis da te pojedu, jer je to ionako samo san glavnog lika.
    Prokleti da ste za ovaj strah Konami.

Dino Crisis - Ima jedna soba, kada udjes u nju izgleda normalno. Kratak si sa municijom, ima neki kovceg u uglu, da nadjes neki medpak ili koji metak, upravo si se tukao sa dinoima po celom kompleksu, i ovde si bezbedan. Mozes da odahnes.
    Dok ti kroz zid sobe ne uleti glava i torzo TIranosaurus Rex-a!!
    Igrao sam sa drugarom, znaci vristali smo jedno 30 sekundi i dinosaur nas je pojeo.
    Jeftin Trik.

Earthwom Jim - Najbolja igrica u galaksiji, ujedno moja omiljena. Ima pregrst zanimljivih protivnika, poput Psy-Crow-a lovca na ucene, zlatne ribice Bob-a, koji je najlaksa kraljica u svemiru i starica, na jednoj tabli, koje padaju na tebe i tuku te stapom.

Ne zaboravite kravu.

Mechcommander - Hm, ovo nije protivnik vec vrsta 'Mech-a, naime radi se o klasi Loki, koja mi je zadavala puno problema na bojnom polju. 'Mech je sredina izmedju mobilnosti, razornosti i oklopa, vrlo nezgodan 'Mech. Inace, moja omiljena klasa je Bushwacker.

Diablo 1 i 2 - Tu su Koljac, Hephasto the Armorer i ludi Zhar sa njegovom catchfrazom 'This interruption is enough to make one insane'.

Warcraft 2 - One oci sto bacaju Ogre Magi da otkrivaju tablu, mnogo su me nervirale, stalno se setaju i mogu da ti stanu iznad brodova, pa da tvoji brodovi pucaju sami medju sobom. Eno ga u gornjem delu fotke.

Final Fantasy VII - Sephiroth, ko moze napraviti ovakvu listu bez njega. Andjeo sa jednim krilom i sa majcinom glavom u kutiji Kadaj-a.

Dreamfall The longest Journey - U prostoru izmedju dva sveta Arcadije i Starka postoji zona nazvana 'Undreaming'. Tu mozete susresti pipke, kao iz japanske mange, sacinjene od realnosti dvaju svetova, kako gladno grabe prema vama. Prepali su me.

Max Payne - Vladimir Lem, koji je nista do jednorukog bandita. Obozavam da ga povredjujem.

Homeworld - 1 i ekspanzija Cataclysm - Junkyard Dawg, automatizovani sakupljac olupina, naporan mali. Iz ekspanzije imamo Zver, glavni hostilni entitet.

Blood Omen Legacy of Kain Serijal - Malek psycho Paladin, Nupraptor sto je usio oci, Elzevir Lutkar koji err... bas voli svoje lutke.

Hitman Blood Money - Eve, pevacica u baru na jednoj tabli, koja je zapravo preruseni ubica. Ukoliko se odazovete njenom pozivu na pice u njenoj sobi, dozivecete nesto ostro.

Fallout serijal - Frank Horrigan ubistveni kiborg, General Barnaki sto bese ozenjen nekom Marijom, ovaj.. njegov mozak zatocen u robotskom telu, i Bishop-ovi iz Novog Renoa, porodica krimosa. Mozes odraditi kevu ili cerku, a onda isprazniti utoku u caleta, ili se isunjati. Keva daje vise info i zabave, cera daje vise droge.

i Teta Bishop

Mortal Kombat 3 - Kabal, igrao sam protiv jednog klinca pre 15 godina na segi, ja sa bilo kim on sa Kabala, i svaki put bi me isprasio neprekidnim combo-ima. Od tada mrzim Kabala.

Parasite Eve - Eva, naravno. Odlicna igra i simpa Aya Brea.

Need For Speed Underground 1 - Eddie - onaj tip sto je uvek ispred tebe na tabeli, vrlo iritantan momak.

Rock 'n' Roll racing 2 Red Asphalt - Wicked Doc Voodoo koji vozi pimpmobil i Zadnji Boss Dranis valjda, onaj sto mu sijaju oci crveno.

Twisted Metal serijal - Sweetooth homicidalni klaun koji je i maskota turnira, Minion demon koji vozi tenk i Darktooth, klovnov cale sa masivnim kamionom za sladoled. Omiljena tabla mi je u TM2 'Holland - Field of Screams'. Naravno, tu je i Calypso, UltraBoban Twisted metal turnira.

Neverwinter Nights serijal - Desther Indelayne nazovi klerik Morazin, Arden Swift spretni devilkin iz krcme NWNHOU, Ammon Jerro nesrecna ostrica od maga, i odred vitezova u Myrkulovom plane-u, koji ga cuva i nakon tsmri.

Toliko od mene za veceras drugari. Ima jos mnogo puno dobrih negativaca, ali ko ce nakucati sve u jednom dahu.
    Poslednji put ažurirao/la Richard Parker : 10.08.2009. u 04:25 Razlog: Jimmy

Učlanjen
    31.08.2008.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    44
    Reputaciona moć
    165

Podrazumevano Re: This interruption is enough to make one insane

Citat Original postavio Richard Parker Pogledaj poruku
    Hm..Kain i Raziel su zapravo anti-heroji, i sivi momci radije, nego zli pokvarenjaci. Ja cu navesti zanimljive protivnike sa kojima sam imao prilike da se sukobim, zle, cudne, ili samo izgubljenog puta.

Deus Ex - Walton Simons, Gunther Hermann
    Waltona sam previse lako ubio, zahvaljujuci previdu igre. Naime, Simons vas na jednoj tabli prati i smeta, i sve vreme je nevidljiv pa ga ne mozete upucati. I onda kada dodjete do jedne tacke, dobijete cut-scene i morate se boriti.
    Igrica je zaboravila da ja imam culo sluha, te sam opalio bazukom na mesto gde sam cuo shum, i rasparcao ga, sebi uskratio cut-scene. A Hermann, eh, sta reci o njemu. Nesrecni ljubomorni bizon, koga morate uspavati.

Deus Ex: Invisible War
    Onaj Francuz sto ga J.C. spasio u prvom delu, Chad Dumier. Joj kako sam uzivao da ga kidam.
    Takodje su tu i Omar smradovi.

Resident Evil - Zadnja Kraljica Tyrant T-002 i naravno Albert Wesker. E bio je tu i jedan zombie sto me isprepadao kada sam nasao ink ribbon, hteo da me ugrize za nogu i zamalo sam pao sa stolice i nisam spavao lepo nedelju dana.

Da li vam je ikada nestalo municije u RE1? Meni jeste. Isao sam samo nozem. Jos uvek imam more.

Silent Hill 1 - Prva borba u igri, sa nekom decom ili patuljcima. Ne mozes da pobegnes, ne mozes da pobedis, nemas ni oruzje, a oni te jure. Zatvoren prostor, 5-6 monstrum-deteta, a ti ne mozes da pobegnes. Bezao sam jedno 10-15 minuta, i vristao u uzasu, bio sam iskreno uplasen.
    Fora je naravno da ih pustis da te pojedu, jer je to ionako samo san glavnog lika.
    Prokleti da ste za ovaj strah Konami.

Dino Crisis - Ima jedna soba, kada udjes u nju izgleda normalno. Kratak si sa municijom, ima neki kovceg u uglu, da nadjes neki medpak ili koji metak, upravo si se tukao sa dinoima po celom kompleksu, i ovde si bezbedan. Mozes da odahnes.
    Dok ti kroz zid sobe ne uleti glava i torzo TIranosaurus Rex-a!!
    Igrao sam sa drugarom, znaci vristali smo jedno 30 sekundi i dinosaur nas je pojeo.
    Jeftin Trik.

Earthwom Jim - Najbolja igrica u galaksiji, ujedno moja omiljena. Ima pregrst zanimljivih protivnika, poput Psy-Crow-a lovca na ucene, zlatne ribice Bob-a, koji je najlaksa kraljica u svemiru i starica, na jednoj tabli, koje padaju na tebe i tuku te stapom.

Ne zaboravite kravu.

Mechcommander - Hm, ovo nije protivnik vec vrsta 'Mech-a, naime radi se o klasi Loki, koja mi je zadavala puno problema na bojnom polju. 'Mech je sredina izmedju mobilnosti, razornosti i oklopa, vrlo nezgodan 'Mech. Inace, moja omiljena klasa je Bushwacker.

Diablo 1 i 2 - Tu su Koljac, Hephasto the Armorer i ludi Zhar sa njegovom catchfrazom 'This interruption is enough to make one insane'.

Warcraft 2 - One oci sto bacaju Ogre Magi da otkrivaju tablu, mnogo su me nervirale, stalno se setaju i mogu da ti stanu iznad brodova, pa da tvoji brodovi pucaju sami medju sobom. Eno ga u gornjem delu fotke.

Final Fantasy VII - Sephiroth, ko moze napraviti ovakvu listu bez njega. Andjeo sa jednim krilom i sa majcinom glavom u kutiji Kadaj-a.

Dreamfall The longest Journey - U prostoru izmedju dva sveta Arcadije i Starka postoji zona nazvana 'Undreaming'. Tu mozete susresti pipke, kao iz japanske mange, sacinjene od realnosti dvaju svetova, kako gladno grabe prema vama. Prepali su me.

Max Payne - Vladimir Lem, koji je nista do jednorukog bandita. Obozavam da ga povredjujem.

Homeworld - 1 i ekspanzija Cataclysm - Junkyard Dawg, automatizovani sakupljac olupina, naporan mali. Iz ekspanzije imamo Zver, glavni hostilni entitet.

Blood Omen Legacy of Kain Serijal - Malek psycho Paladin, Nupraptor sto je usio oci, Elzevir Lutkar koji err... bas voli svoje lutke.

Hitman Blood Money - Eve, pevacica u baru na jednoj tabli, koja je zapravo preruseni ubica. Ukoliko se odazovete njenom pozivu na pice u njenoj sobi, dozivecete nesto ostro.

Fallout serijal - Frank Horrigan ubistveni kiborg, General Barnaki sto bese ozenjen nekom Marijom, ovaj.. njegov mozak zatocen u robotskom telu, i Bishop-ovi iz Novog Renoa, porodica krimosa. Mozes odraditi kevu ili cerku, a onda isprazniti utoku u caleta, ili se isunjati. Keva daje vise info i zabave, cera daje vise droge.

i Teta Bishop

Mortal Kombat 3 - Kabal, igrao sam protiv jednog klinca pre 15 godina na segi, ja sa bilo kim on sa Kabala, i svaki put bi me isprasio neprekidnim combo-ima. Od tada mrzim Kabala.

Parasite Eve - Eva, naravno. Odlicna igra i simpa Aya Brea.

Need For Speed Underground 1 - Eddie - onaj tip sto je uvek ispred tebe na tabeli, vrlo iritantan momak.

Rock 'n' Roll racing 2 Red Asphalt - Wicked Doc Voodoo koji vozi pimpmobil i Zadnji Boss Dranis valjda, onaj sto mu sijaju oci crveno.

Twisted Metal serijal - Sweetooth homicidalni klaun koji je i maskota turnira, Minion demon koji vozi tenk i Darktooth, klovnov cale sa masivnim kamionom za sladoled. Omiljena tabla mi je u TM2 'Holland - Field of Screams'. Naravno, tu je i Calypso, UltraBoban Twisted metal turnira.

Neverwinter Nights serijal - Desther Indelayne nazovi klerik Morazin, Arden Swift spretni devilkin iz krcme NWNHOU, Ammon Jerro nesrecna ostrica od maga, i odred vitezova u Myrkulovom plane-u, koji ga cuva i nakon tsmri.

Toliko od mene za veceras drugari. Ima jos mnogo puno dobrih negativaca, ali ko ce nakucati sve u jednom dahu.
    Dobra lista...i sasvim lepo si objasnio su imali toliki impakt na tebe.Evo npr za Kejna i Raziela.Sa njihovog gledista bi i ja rekao da je opravdano.Ali cinjenica ostaje da su im ljudi(u igri naravno) "stoka"(to jest omiljeno jelo).Deshter je bio pion,sto bi se reklo poamericki means to an end.Arden i horn of blasting....dobra fora!
    E vidis Amona sam zaboravio potpuno(postao je zlo koje je lovio.....sta ti je ironija).A i Murkul je lukava hrpa kostiju(dok ne ode na prinudni odmor)!A ta likusa je prvog puta popila suringe!
    Poslednji put ažurirao/la Eric Draven : 10.08.2009. u 02:10
    Bob Kelso

Primećen član
    Učlanjen
    19.11.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio Eric Draven Pogledaj poruku
    My list:
    1:

Da, ali je na kraju dobio šta je i zaslužio.

In the January 2008 issue of PC Gamer UK, the editor claims that he knows that Baldur's Gate III is indeed being worked on - this has further been reiterated in the January 2009 edition, though, again, any more information is unlikely to surface until later this year, possibly even 2010.

Učlanjen
    31.08.2008.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    44
    Reputaciona moć
    165

Citat Original postavio Stramonium Pogledaj poruku
    Da, ali je na kraju dobio šta je i zaslužio.

In the January 2008 issue of PC Gamer UK, the editor claims that he knows that Baldur's Gate III is indeed being worked on - this has further been reiterated in the January 2009 edition, though, again, any more information is unlikely to surface until later this year, possibly even 2010.
    Najbolji negativac u istoriji igara.Ostali ne mogu ni da mu prismrde(po mom skromnom misljenju!)
    A sto se tice BGIII ako ga budu pravili nadam se da nece sakatiti pricu o bhaalspawnima(Posto je EA preuzela Bioware)

1:02-1:05

Moj omiljen
    Poslednji put ažurirao/la Eric Draven : 10.08.2009. u 02:47
    Bob Kelso

Učlanjen
    03.07.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    123

Podrazumevano Explanation: It's just that... you have all these squishy parts, master.

Neces mi verovati Brendone, ali ja nisam uopste odigrao Baldur's Gate nijedan. Jednostavno nisam stigao. Odigrao sam Icewind Dale 2, a Baldur cu naceti uskoro.
    Elem, kada sam vec tu, evo ti jos par

KOTOR - Darth: Malak, Bastila, Sion, Nihil, Traya. Malak jer ga je lako mrzeti, grubijan netakticni, Bastila jer je uvek bila simpaticno slaba, Sion jer je slomljen na hiljadu mesta a zbog toga jaci (iako u stalnom stanju bola), Nihilus jer moze da pojede celu planetu za dorucak ali ne moze jednog palog Jedi generala (doduse, jedi Exile jeste rupa u sili), Traya jer matora zna vise o izdaji od Drage Masin.

Učlanjen
    31.08.2008.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    44
    Reputaciona moć
    165

Podrazumevano Re: Explanation: It's just that... you have all these squishy parts, master.

Neces mi verovati Brendone, ali ja nisam uopste odigrao Baldur's Gate nijedan. Jednostavno nisam stigao. Odigrao sam Icewind Dale 2, a Baldur cu naceti uskoro.
    Elem, kada sam vec tu, evo ti jos par

KOTOR - Darth: Malak, Bastila, Sion, Nihil, Traya. Malak jer ga je lako mrzeti, grubijan netakticni, Bastila jer je uvek bila simpaticno slaba, Sion jer je slomljen na hiljadu mesta a zbog toga jaci (iako u stalnom stanju bola), Nihilus jer moze da pojede celu planetu za dorucak ali ne moze jednog palog Jedi generala (doduse, jedi Exile jeste rupa u sili), Traya jer matora zna vise o izdaji od Drage Masin.
    Sion i Malak su netakticni....Nilus(meh nije nesto).ali je Traya(ilti Kreia) naj negativac u SW univerzumu(em sto ju je komplikovano pobediti...em sto je dobro skrivala ko je i sta je zaista)!
    ps-A Baldurs Gate obavezno odigraj......prica je fantasticna,soundtrackovi fantasticni....
    ps-Zaboravio sam Noobera(BG serijal).vece zlo od njega nema!)
    Poslednji put ažurirao/la Eric Draven : 10.08.2009. u 12:28
    Bob Kelso

Aktivan član
    Učlanjen
    28.12.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    48

zaboravili ste najveceg negativca u istoriji video igara...

Poslednji put ažurirao/la Bacha : 10.08.2009. u 20:55

Domaćin Electric eXecutor (avatar)
    Učlanjen
    12.06.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    73

WoW wrath of the bitch king.

Ne znam, ne secam se mnogo bossova, ali rekao bih Lich, Shiro, Turep, Maker of Orphans i Jadoth.
    My father told me not to get old. Should have listened to him.

Ističe se Sentimentalna budala (avatar)
    Učlanjen
    26.06.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    69

By the way moji naj negativci nisu poredjani po nekom narocitom redu. Svi su podjedanko cool i sve sam podjednako hteo da pawnujem .

Sarah Kerrigan ( Starcraft )

Yuri ( Red Alert 2 )

SHODAN (SystemShock 1&2)

Pyramid Head (Silent Hill 2)

Bowser (Super Mario, mnogo delova)

Primećen član
    Učlanjen
    19.11.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio Sentimentalna budala Pogledaj poruku
    By the way moji naj negativci nisu poredjani po nekom narocitom redu. Svi su podjedanko cool i sve sam podjednako hteo da pawnujem .

Sarah Kerrigan ( Starcraft )
    Dobro si se setio.
    Nego jel igrao neko StarCraft na widescreen može li?

Veoma poznat
    Učlanjen
    13.05.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    371

'Ajde, onako - off the top of my head (kako kažu u Vlasotincima)...

Sebastian LaCroix i The Sheriff iz Vampire: The Masquerade - Bloodlines.

Uopšte, VTMB ima verovatno najbolje likove koje sam ja video u nekoj igri.

The Oracle iz Fahrenheit.

Pominjaste Diablo, a zaboraviste Andariel.

Alvin Peats iz Dreamfall: The Longest Journey.

Veoma poznat
    Učlanjen
    13.05.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    371

Kad pominjaste Warcraft, meni je Illidan tu uvek bio glavni baja među negativcima.

True Ogre iz Tekken.

Goro iz Mortal Kombat.

[IMG]http://1.*****************/_Gpcr8BPRyds/SXlBNIW1SAI/AAAAAAAAAVg/Uj7HTsnpPyI/s400/shao-kahn-in-mortal-kombat-vs-dc-universe.jpg[/IMG]

Shao Kahn, takođe iz Mortal Kombat.
    Poslednji put ažurirao/la Azathoth : 13.08.2009. u 02:32

Elita Boki (avatar)
    Učlanjen
    22.02.2008.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    7
    Reputaciona moć
    3503

Придружујем се приједлогу ШАО КАН-а али сте ми заборавлили једнок ЕКСТРА негативца ...

[IMG][/IMG]
    Poslednji put ažurirao/la Boki : 13.08.2009. u 11:17
    Људску глупост треба кажњавати најстрожом казном - Јован Дучић

Bulletdodger nije na forumu
    Aus dem Paradies, das Cantor uns geschaffen, soll uns niemand vertreiben können.
    Iskusan Bulletdodger (avatar)
    Učlanjen
    22.08.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    102

Citat Original postavio Boris 1 Pogledaj poruku
    Придружујем се приједлогу ШАО КАН-а али сте ми заборавлили једнок ЕКСТРА негативца ...

[IMG][/IMG]
    Dahaka zakon.
    Evo moj omiljeni negativac:

Baal iz Diablo II.
    ...Meine Seele selber ist diese Flamme:
    unersättlich nach neuen Fernen .

Aktivan član stonoga_rs (avatar)
    Učlanjen
    08.01.2008.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    57

A meni josh niko ne pada na pamet...
    Osim onoga iz Assasins Creeda... Onog u crnom ogrtacu

Učlanjen
    03.07.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    123

Podrazumevano Sandro, jesi gledao 'Point Break' sa Keanu-om?

Hm, Kerigan je dobar izbor. Ne mozes se ljutiti na nju, ima dobrog razloga. Ne mozes se ljutiti ni na Delitu iz Final Fantasy Tactics. To je upravo to, ne mozes mu prebaciti nista.
    Dobro, Ramza je kroz celu igru bio pekmez sa macem, ali i da je bio snaznije licnosti sta bi pa mogao reci Deliti? "Sori, vojska moga brata ti je roknula sestru. Drugari? Neces palis zemlju?'

Iz VTMB... strasan je Sherrif. Delacroix-a sam zeleo da udesim jos od pozorista, kada je hteo da mi liku fikne glavu, i uzivao sam kada sam na kraju igre dobio priliku da mu zarijem one makaze/noz na njegovom stolu u vrat, i ostavim mu onaj kovceg, neka crkne kad je zapeo. Ne kaci se sa Toreadorom zgoljavi Ventrue.
    Ali ima uzasnijih stvorova od Sebastijana. Recimo onaj Tzimisce flesh-crafter iz Holivuda ili onaj demon-zena u podrumu bolnice u L.A-u sto jede zivo meso. Ne zaboravimo vukodlake, koji su se pojavili bas kada sam poceo da mislim da moj lik moze izazvati bilo koga, i naterali me u beg sa Nines-om. Najgori deo je bio kada sam provalio da moj lvl5 Celerity ne radi na njih.

Li nisam znao da mozes da roknes Vukodlaka. Neki car provalio kako.

Sandro iz Heroes of Might and Magic III Shadow of Death, a nervirao me jos od 'Restoration of Erathia'

Izraz kostura na ikonici Izgleda kao da se previse dobro zabavlja kao pijavica, a vidi i tu frizuru. Nekro-surferska.

Kadeshi iz Baste Kadesh-a iz Homeworld igre. Prica im je tuzna, ukratko, isterani iz poznatog kosmosa, konvoj, pokvario im se brod, konvoj otisao, ostali u nekoj nebuli koja im je postala sve, napadaju svakoga ko kroz nju prodje, ukljucujuci i svoju bracu iz sestrinskog zatvorskog broda, koji je preziveo putovanje, ne prepoznavsi ih pola eona kasnije.

Učlanjen
    03.07.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    123

Podrazumevano Jackie, where's the TV?

Hej, gde mi je nestalo 'izmeni' dugme? Elem.
    Evo intro-a za tablu Baste Kadesh-a.

Veceras imamo Voldo-a i Ivy iz Soul Edge/Calibur serijala.

Voldo jer... pa pogledaj ga.
    Ivy jer.. pa pogledaj je.

I ona princeza, ili kraljica Hekuba sta li bese iz davne EA igre 'Nox', strava igra. Preporutch.

Najbolji ending je sa Wizard-om, ali najzabavniji sa ratnikom.

Aktivan član RHCP (avatar)
    Učlanjen
    10.08.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    73

Najgadniji po meni je onaj Lord sa Cryostasisa-a

Elita Dakyorlando (avatar)
    Učlanjen
    20.06.2007.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    21
    Reputaciona moć
    482

Dimitri Rascalov - GTA IV

Teško đubre koje je nanelo mnogo zla Niku Beliću, i ne samo njemu, kako pre početka radnje igre tako i tokom nje. Ubio je Nikovog prvog šefa, smeštao mu (Niku), pokušavao da ga ubije, zapalio Nikov i Romanov stan... Pri kraju igre igrač može, ako želi, da radi s njim, uprkos svemu, a čak ga i Roman to savetuje! Ja sam, naravno, odabrao da upadnem na njegov brod i izrešetam ga.

Mislim da znam na šta misliš. I mene je to isprepadalo. Pogotovo što sam bio klinac kad sam prvi put to igrao.

Ali ipak, trenutak u Resident Evil-u koji me je najviše prepao je bio kad sam išao pored jednog zida preko koga su bile neke daske, kad se odjednom između tih dasaka pojavilo nekoliko zombijskih ruku.
    Niko ne može tako da mi upropasti život kao što ja mogu sam sebi.

Zainteresovan član
    Učlanjen
    04.06.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    39

Citat Original postavio Eric Draven Pogledaj poruku
    My list:
    1:
    2:
    Mefistofoles-NWN 1
    3:
    Hylden Lord-LOK serijal
    4:
    Mobius-LOK serijal
    5:
    Kejn i Raziel
    Treba mi naziv na engleskom zadnje slike tj igrice!!!!

Učlanjen
    26.06.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    69

Citat Original postavio markomal Pogledaj poruku
    Treba mi naziv na engleskom zadnje slike tj igrice!!!!
    Legacy Of Kain: Defiance

Iskusan miXed (avatar)
    Učlanjen
    14.06.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    105

Kil'Jaeden WC3.

Sargeras WC3

" Imagination is more important than knowledge... " - Albert Einstein.

Učlanjen
    26.06.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    69

Sargeras WC3

[/QUOTE]

Ne bih da flameujem, ali pored bezbroj game negativaca od kojih neki imaju dubinu ko da ih je Dostojevski pravio kao najnegativca naveo si lika koji se u War3 pojavljuje (i pominje) u jednoj jedinoj sceni koja traje mozda 15 sekundi, dok je celokupno njegovo postojanje u WoWloru objasnjeno u 2 -3 pasusa.
    Poslednji put ažurirao/la Sentimentalna budala : 19.08.2009. u 15:37

Slične teme

1. Najbolji negativci
    Autor DusanB u forumu Film i video
    Odgovora: 213
    Poslednja poruka: 26.01.2013., 14:03
  2. Srpski negativci
    Autor dizalica u forumu Politika
    Odgovora: 0
    Poslednja poruka: 10.03.2008., 17:41
  3. NEGATIVCI IZ LATINO SERIJA
    Autor Povratnik u forumu Televizija, radio i novine