plodni dani

blacky80:
Snezna_kraljica:
Steffan:
blacky80:
Ukucaj u googlu "Ovulation Calendar", to ti je mali programcic za to!
Koji ce ti bre to qurac u zivotu?!!? :P Ne plasis se valjda da ces da zatrudnis sa mnom? hahahahahahahaha
Pa, svi znamo da si impotentan. Mozda je nasla nekog drugog... :roll:
Pa tebe duso. Cemu to kriti. Nema lazi nema prevare!
Slusaj... Stvari stoje ovako - ona i ja smo odlucile da zivimo u vanbracnoj zajednici, ali nam treba neki muskarac da zacne nase dete. Mozes li ti to da uradis? :roll:
 
Snezna_kraljica:
blacky80:
Snezna_kraljica:
Steffan:
blacky80:
Ukucaj u googlu "Ovulation Calendar", to ti je mali programcic za to!
Koji ce ti bre to qurac u zivotu?!!? :P Ne plasis se valjda da ces da zatrudnis sa mnom? hahahahahahahaha
Pa, svi znamo da si impotentan. Mozda je nasla nekog drugog... :roll:
Pa tebe duso. Cemu to kriti. Nema lazi nema prevare!
Slusaj... Stvari stoje ovako - ona i ja smo odlucile da zivimo u vanbracnoj zajednici, ali nam treba neki muskarac da zacne nase dete. Mozes li ti to da uradis? :roll:
Moze, ali samo vantelesna oplodnja!
 
Snezna_kraljica:
Steffan:
blacky80:
Ukucaj u googlu "Ovulation Calendar", to ti je mali programcic za to!
Koji ce ti bre to qurac u zivotu?!!? :P Ne plasis se valjda da ces da zatrudnis sa mnom? hahahahahahahaha
Pa, svi znamo da si impotentan. Mozda je nasla nekog drugog... :roll:

ONA je ON sto mu gromova prati fabulu radnje i mani se moje impotencije!!! :x Dosta mi je sto moram da te gledam i slusam svaki dan, sada zvocas i po komsiluku... ko zna sta ce ljudi sve pomisliti... :evil:
 
Steffan:
ONA je ON sto mu gromova prati fabulu radnje i mani se moje impotencije!!! :x Dosta mi je sto moram da te gledam i slusam svaki dan, sada zvocas i po komsiluku... ko zna sta ce ljudi sve pomisliti... :evil:
Mislila sam da je neko drugi napisao post...
Dobro, ostace medju nama to, u porodici..Bas sam nesmotreno odala tajnu..
:wink: :wink: :wink: :wink:
 
blacky80:
Snezna_kraljica:
Steffan:
blacky80:
Ukucaj u googlu "Ovulation Calendar", to ti je mali programcic za to!
Koji ce ti bre to qurac u zivotu?!!? :P Ne plasis se valjda da ces da zatrudnis sa mnom? hahahahahahahaha
Pa, svi znamo da si impotentan. Mozda je nasla nekog drugog... :roll:
Pa tebe duso. Cemu to kriti. Nema lazi nema prevare!

Prvo si yebo mene a sada mi yebes i zenu?!!? Ti smrade pederski!!! Ma idem sada da pozovem Iceman-a da ti poyebe dzukelu jel ti jasno!?!?! :x
 
Steffan:
Prvo si yebo mene a sada mi yebes i zenu?!!? Ti smrade pederski!!! Ma idem sada da pozovem Iceman-a da ti poyebe dzukelu jel ti jasno!?!?! :x
O, Boze... Koliko nesporazuma! A za sve sam ja kriva, jer sam mislila da je onaj post napisao neko drugi! :cry:
Elem - da razresimo - ja sam Steffanova zena.
Steffan je u slobodno vreme i *****.
Iceman voli da yebe dzukce.
Blacky80 je neduzna zrtva nas, perverznjaka..
 
Snezna_kraljica:
Steffan:
ONA je ON sto mu gromova prati fabulu radnje i mani se moje impotencije!!! :x Dosta mi je sto moram da te gledam i slusam svaki dan, sada zvocas i po komsiluku... ko zna sta ce ljudi sve pomisliti... :evil:
Mislila sam da je neko drugi napisao post...
Dobro, ostace medju nama to, u porodici..Bas sam nesmotreno odala tajnu..
:wink: :wink: :wink: :wink:

Znas, to je tvoja sramota isto toliko koliko je i moja!!! Da se nisi ugojila i zapustila kao zadriglo svinjce mozda i ne bih zavoleo muskarce!!! :x

Ali dobro, bitno je da se mi volimo i da smo spremni na kompromise... ja cu s svremena na vreme da se krljam sa dlakavim, snaznim muskarcima a ti se krljaj sa cvarcima i sarmicama i svi srecni i zadovoljni.. :P
 
Steffan:
Znas, to je tvoja sramota isto toliko koliko je i moja!!! Da se nisi ugojila i zapustila kao zadriglo svinjce mozda i ne bih zavoleo muskarce!!! :x
Ali dobro, bitno je da se mi volimo i da smo spremni na kompromise... ja cu s svremena na vreme da se krljam sa dlakavim, snaznim muskarcima a ti se krljaj sa cvarcima i sarmicama i svi srecni i zadovoljni.. :P
A zasto sam se natovila kao svinja? Zato sto si mi stalno govorio da sam debela! A ja sam se samo trudila da te zadovoljim, ti, surovi covece... Utehu sam nasla u hrani.. :cry:
 
Snezna_kraljica:
Iceman voli da yebe dzukce.
Kako povrsno shvatanje moje kompleksne i tanane duse...
Inace je ***** sve, ne samo dzukce. Bavim se i oplodjavanjem svih zivotinjskih vrsta, od kucaka do morskih lavova, sve to prirodnim putem.
Kojoj grupi ti spadas? Cini mi se da te neko nazvao kuckom? Zato ako si zainteresovana... :roll:
 
Iceman:
moje kompleksne i tanane duse...
Inace je ***** sve, ne samo dzukce. Bavim se i oplodjavanjem svih zivotinjskih vrsta, od kucaka do morskih lavova, sve to prirodnim putem.
Kojoj grupi ti spadas? Cini mi se da te neko nazvao kuckom? Zato ako si zainteresovana... :roll:
Ne, hvala. Ja sam samoyebljiva kucka.
 

Back
Top