Ne mogu normalno da iskljucim racunar

MyWorld

Zainteresovan član
Poruka
295
Ljudi, imam jedan problem. Kada hocu da iskljucim komp normalnim putem, to jednostavno ne mogu. Kliknem na SHUT DOWN, i onda me obavestava sledece: "Du not turn your computer; it will turn off automaticaly." I onda kao: "Instalig update 1 of 1." Nema nikakvog efekta, ma koliko god cekala da se nesto desi, komp se nikako ne iskljucuje, vec moram ici na tekst koji pise ispod: "Click turn off to install important updates and turn off computer. Click here to turn off without installing updates.:dash::dash:"

Razumem ja ovo sta znaci, ali mi ne ide u glavu zasto ne moze instalirati vec jednom to sto hoce...

Pomagajte, ne znam sta se desava na kompu vise...:dontunderstand::dontunderstand:
 
update je veoma vazan za pravilan rad koma. pusti g da lepo instalira. ja sma srecan kada vidim tu opciju :D

Da, ali problem je u tome jer ne mogu normalno iskljuciti komp. Ne znam koju opciju da podesim, ako stikliram da apdejtuje svaki dan onda me pita sta zelim da downlodouje, a ja o tome nemam pojma. A, ako obelezim bilo sta drugo, onda opet ne mogu komp ikljuciti normalnim putem. Buni me koju opciju da ukljucim.
 

Back
Top