za komsu sa petog
Prikazujem rezultate 1 do 9 od 9

Tema: za komsu sa petog

ndevojka
    Guest

Podrazumevano za komsu sa petog

Evo kratko.
    Moj prvi komsija se zabavlja sa starijom devojkom koju voli i sa kojom bi zeleo da se ozeni ali u dilemi je da li da se ozeni iz ljubavi i ima dvoje dece i to u najboljem slucaju !ili da se ozeni sa odgovarajucom devojkom mladjom makar 7(SEDAM) godina i ima sigurno 3 a mozda i vishe dece.
    Ja ga jako cenim i iz ljubavi i postovanja prema njemu predlazem mu da dobro razmisli jer i ovu mladju pogotovo ako bi sa njom imao puno dece bi mogao vremenom zavoleti ili makar imati skladan brak a i vec je u zrelim godinama kada zna da je to ustvari sustina.
    Eto on rece ajde Nevenka leba ti baci me na forum pa da vidimo sta drugi misle i zato pishite!

udata
    Guest

Podrazumevano ne znam sta da ti kazem

uvek je bolje imati vishe dece a sta on misli?

nzena
    Guest

Podrazumevano ali ako radi

u Izvozu onda mozda nema frke ni s onom starijom.
    U svakom slucaju moj predlog mu je da SAD razmisli da ne bude posle, nisam znao.

Domaćin zendeli (avatar)
    Učlanjen
    11.04.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    418

Podrazumevano

Kako da ova temica nije zakljucana?Gdje li nam nestade nzena ?

xpajamacax
    Guest

Podrazumevano

ja bas i ne kapiram njegovu dilemu...
    ovu voli?
    ma nemoj...

Domaćin zendeli (avatar)
    Učlanjen
    11.04.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    418

Podrazumevano

Citat Original postavio xpajamacax
    ja bas i ne kapiram njegovu dilemu...
    ovu voli?
    ma nemoj...
    Nema tu dileme,nzena je bio lik sa mnogo nickova,sa mnogo pitanja i odgovora upucenih samom sebi.Nesto sam trazila pa naletjela na ovu temicu.

Domaćin zendeli (avatar)
    Učlanjen
    11.04.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    418

Podrazumevano

Izbrisano je mnogo ,ne znam kako je ovo ostalo.Potrazi malo pa se zabavi

Zainteresovan član kalithea (avatar)
    Učlanjen
    18.01.2005.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    49

Podrazumevano Re: za komsu sa petog

Citat Original postavio ndevojka
    Evo kratko.
    Moj prvi komsija se zabavlja sa starijom devojkom koju voli i sa kojom bi zeleo da se ozeni ali u dilemi je da li da se ozeni iz ljubavi i ima dvoje dece i to u najboljem slucaju !ili da se ozeni sa odgovarajucom devojkom mladjom makar 7(SEDAM) godina i ima sigurno 3 a mozda i vishe dece.
    Ja ga jako cenim i iz ljubavi i postovanja prema njemu predlazem mu da dobro razmisli jer i ovu mladju pogotovo ako bi sa njom imao puno dece bi mogao vremenom zavoleti ili makar imati skladan brak a i vec je u zrelim godinama kada zna da je to ustvari sustina.
    Eto on rece ajde Nevenka leba ti baci me na forum pa da vidimo sta drugi misle i zato *!
    Ozeni ovu sto je voli, zive stretno i veselo i izrode dece koliko im se da a ako hoce jos nek usvoje!
    A ovu nesretnicu koju misli da uvuce u buduci razvod s troje i vise dece, bolje nek prepusti nekom ko je nece s predumisljajem unesreciti. Malo cojstva bi joj moglo pomoci da se ne uda za onog ko je ne voli i u njoj vidi matericu!

Primećen član
    Učlanjen
    27.09.2004.
    Reputaciona moć
    54

Podrazumevano Re: za komsu sa petog

Citat Original postavio ndevojka
    Evo kratko.
    Eto on rece ajde Nevenka leba ti baci me na forum pa da vidimo sta drugi misle i zato *!
    Neka se ozeni sa kojom hoce ali decu neka pravi sa obe - tako ce ukupno imati bar 5, 6 komada. :wink:

Slične teme

1. Poruka pobednicima Petog oktobra:"Hvala,nije trebalo!"
    Autor NEPOBEDIVO SUNCE u forumu Politika
    Odgovora: 54
    Poslednja poruka: 03.01.2009., 15:29
  2. POLITIČKI KVIZ - Šta je ono bilo petog oktobra?
    Autor Iron Lord u forumu Politika
    Odgovora: 43
    Poslednja poruka: 01.11.2007., 22:47
  3. zlocni petog korpusa muslimanske vojske
    Autor ca-mu47 u forumu Politika
    Odgovora: 8
    Poslednja poruka: 10.02.2007., 14:15

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu
  • Ne možete poslati odgovor
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoju poruku