20 milijardi funti za Kosovo, dobra ponuda ili bagatela?

?????

  • Da, trebali smo da prodamo Kosovo

  • Ne.


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
Lol.
Prvo, mi smo prodali sve sto vredi u ovoj zemlji strancima, i to za mizerne pare, samo toga neki nisu svesni.
Drugo, cena od dvadeset milijardi funti je dobra ponuda. Naravno, nikako ne se ne bi smelo prodati i odreci manastira, crkava i istorijskog nasledja na Kosovu, ali bi za tu kintu mogao da se obnovi ili cak iz temelja digne novi deo Srbije, i zbrinu sve porodice koje danas na Kosovu strahuju za bezbednost.

Ovo je naravno sve u potencijalu... sta bi bilo kad bi bilo... da nam zaista trebaju te pare, i da smo bankrotirali nacisto.... pa neki bi i Beograd prodali... bas kao sto su Crnogorci celu svoju obalu Rusima.
 
meni jos nije jasno zasto se ovde uopste diskutuje o necemu sto je cista izmisljotina postavljaca topika

to sto je izmisljotina i nije tako strasno, pa pola tema je iz slicnih izvora, problem je sto se raspravlja o necemu sto cete dobiti kao ponudu mozda sutra ili malo sutra...
mislim da je to vreme kada ste mogli ucariti dobru lovu proslo. sada je ili daj sta das ili necu nista... niti da dajem niti da primam
 
samo kad si ti nama kazao LOCK :rotf::rotf::rotf:

E nek si mi obrisala provokaciju :D Sad imas 1 g kompleksa manje. :D Jos stotinak briskanja i bices ok :hahaha::hahaha:

to sto je izmisljotina i nije tako strasno, pa pola tema je iz slicnih izvora, problem je sto se raspravlja o necemu sto cete dobiti kao ponudu mozda sutra ili malo sutra...
mislim da je to vreme kada ste mogli ucariti dobru lovu proslo. sada je ili daj sta das ili necu nista... niti da dajem niti da primam

Pa vidis da Konzab ne sme da je zakljuca :hahaha:

Bog nam je rekao samo da nista ne potpisujemo!:mrgreen:

;)

bog je prvo sebi bradu napravio. Kad Srbi budu mislili na sebe i bog ce da ih pogleda.

meni jos nije jasno zasto se ovde uopste diskutuje o necemu sto je cista izmisljotina postavljaca topika

Ni ja ne znam... totalno benasta tema za politiku :D :mrgreen:
 
to sto je izmisljotina i nije tako strasno, pa pola tema je iz slicnih izvora, problem je sto se raspravlja o necemu sto cete dobiti kao ponudu mozda sutra ili malo sutra...
mislim da je to vreme kada ste mogli ucariti dobru lovu proslo. sada je ili daj sta das ili necu nista... niti da dajem niti da primam

"mi mogli da ucarimo dobru lovu"?
od koga bre, od vas albanaca doseljenika i potomoka doseljenika na kosovo iz albanije?

jel si ti svestan sta pises uopste?
svratis li u to mesto odakli si, pogledas li okolo malo u to sivilo?
 
to je tatkovina i dedovina gradjana kosova, a oni su nazalost za nezavisnost...
ovako smo mogli da dobijemo koji dinar, a ostali bez celog kosova i bez para.

Cim se fiksas kad ti je tako dobro da probamo malo i mi, KAKO MOZE biti njihova tatkovina i dedovina kad su 95% njih dole potomci siptara iz Albanije izbeglih od Enver hodze preko Prokletija i smestenih u SRPSKA imanja nase brace koju su siptari i Italijani proterali za vreme WW2, 'bem ti uciteljicu istorije ako te tako naucila (samo ako nema preko 4 banke)!!
Pozdrav :cool:
 

Back
Top