TOTAL TV

Totalno nezadovoljan.
Čim je vreme loše onda programi koče što me dovodi do ludila pogotvu ako sam počeo da gledam nešto.
Zbog toga sam i otkazao Total Tv i sad čekam IPTV.
 
ma TOTAL je zakon imam ga vec 1 god. i prezadovoljan sam jeste kad je nevreme ga se gubi signal ali nije nevreme svaki dan.stalno ubacuju nove programe evo od skora rade i neki pinkovi kanali
 
Нешто више од 2 године користио сам total TV. Немам неких посебних замерки на ову кабловску ТВ а са Основним програмом слична је по садржају са Open IPTV.
Open IPTV користим од Фебруара 2009г. и веома сам задовољан.
Што се замрзавање слике у невремену тиче, то је проблем свих кабловских и сателитских програма а тако ће бити и са земаљском ТВ у дигиталној техници. Неизбежно је.
Предности ова два кабловска система:
total TV: далеко је простији у руковању са даљинским управљачем и има могућност додатка око 200 канала FTA канала са сателита: HOT BIRD i EUTELSAT W2,
Open IPTV је мало комликованији на даљинском управљачу али има могућност снимања програма по жељи и могућност изнајмљивања филмова из видеотеке. Јевтинији је од total TV (Основни пакет 590 дин.) и све се плаћа преко рачуна за телефон.
Треба прегледати сајт: - www.telekomcentar.com на коме су дати сви потребни подаци о Open IPTV .
 
Jedno pitanje,poshto sam skoro kupila stan u BG,u Krnjachi,program na TVu je izuzetno losh,pa me interesuje....kupila bih total Tv,ali nemam telefonsku liniju,da li mozhe ili ne.I koja je cena total TVa,i kolka je mesechna pretplata???
 
Jedno pitanje,poshto sam skoro kupila stan u BG,u Krnjachi,program na TVu je izuzetno losh,pa me interesuje....kupila bih total Tv,ali nemam telefonsku liniju,da li mozhe ili ne.I koja je cena total TVa,i kolka je mesechna pretplata???

www.totaltv.rs
У дну ,,прозора`` одаберите шта вас интересује: пакети са програмима,цене, услови,...
Погледајте и овај сајт исте куће:
www.sbb.rs
 
Ja u BiH imam Total vec odprilike 6 mjeseci i nisam bash zadowoljan jer kad je god newrjeme program nestanu,samo ima onih sa eutelsata i hotbirda kojih nema bog zna koliko.Kwalitet slike je solidan ali u Cg. sam koristio Extra Tv koji je znatno bolji i pouzdaniji nesgto poput Open IPTV...A shto se programa tiche pa....jes' da chesto dodaju nove ali ipak...mnogo njih nema titl shto nije bash pohwalno..ali eto bolje i to nego klasicni tv :)
 
Nije mi jasno zasto ljudi ne kupe svoj digitalni risiver i sat tanjir s motorm i ne placaju nikom mesecne pretplate..mada pretpostavljam da je zbog shpanskih serija i prevoda
 
Nije mi jasno zasto ljudi ne kupe svoj digitalni risiver i sat tanjir s motorm i ne placaju nikom mesecne pretplate..mada pretpostavljam da je zbog shpanskih serija i prevoda

Pa može tako ali to je satelitska TV sa FTA kanalima (slobodno kanali). I cela je kvaka u tome, da su kanali koje bi najradije gledali zaštićeni (skremblovani).
Međutim ovde je reč o kablovskoj SAT TV koja ima skoro sve kanale sa prevodom a može da se gleda samo uz pretplatu preko provajdera koga sam odabereš.
 
Моје искуство као вишегод. претплатника:
- доста канала
- слика се временом побољшала, али им је требало мнооого времена...
- каска за новим технологијама (ХД-тв је само пуста нада)
- рисивер је спор, и време би било добити понуду за нови рисивер са хдтв-излазом !!!

- Иако редовно плаћам претплату 6-12 месеци унапред, када дођем да платим за нови период кажу ми да "дугујем још мало за претходни период" због поскупљења у међувремену??? Глупости.
- Пријем тотал-канала које примам преко сателита зависи од тога како сте подесили антену: Због слабог и неквалитетног сигнала је потребан повећи тањир (90 цм) и малтене микронско подешавање. Није лоше да се глава на сат.антени заштити од кише и снега - тада нећете имати проблема када је лоше време.
- епг-информације не раде на многим каналима што је штета, а то би тотал требао средити.
...
 
neznam kako bi poceo i kojim recima da iskazem gnev prema vasoj kuci ciji sam ja nazalost korisnik.evo ovako stoje stvari mene bi kao vlasnika jedne velike firme kao sto je total tv bilo sramota da se desava ovo sto se meni desava,to jest kada je bilo nevreme tacnije 23.06.2010 meni su se pogubili svi kanali ja sam prijavio kvar 24.06 i od tada pa do danas 01.07 za mene nastaje prava gungula od telefona do telefona od operatera do operatera strasno a niko da mi pomogne a sto je najcrnje strastveni sam gledalac fudbala a kao sto znate svecko prvenstvo je u toku a ja nemam TV hvala dragom total tv sto je tako azuran da im ja placam racune cak i unapred a oni nisu u stanju da posalju montere da mi otklone kvar sto mi neide u glavu za tako veliku kucu da nebi duzio dalje to je to uglavnom STIDITE SE pozz P.S. ovo pismo ce se naci na svim forumima na kojima sam ja clan pozdrav. NEUZIMAJTE TOTAL TV
 
Imam ga jedno 3 god nezadovoljan sam ali nemam drugog izbora, nestanci tokom kiše, kad nestanu neki kanali treba im 3 meseca da ih poprave(ili da zovnete njihove servisere i da im platite 1000 din da bi pomerili antenenu za 5 cm) ,resiver živo sra*e moram da ga resetujem jednom dnevno(kontam da je ovaj novi hd resiver bolji ali ga nisam probao).
 
Imam ga jedno 3 god nezadovoljan sam ali nemam drugog izbora, nestanci tokom kiše, kad nestanu neki kanali treba im 3 meseca da ih poprave(ili da zovnete njihove servisere i da im platite 1000 din da bi pomerili antenenu za 5 cm) ,resiver živo sra*e moram da ga resetujem jednom dnevno(kontam da je ovaj novi hd resiver bolji ali ga nisam probao).

Probajte sa Open IPTV, ali se najpre upoznajte sa ovom kablovskom TV. Dajem Vam link koji ima sva objašnjenja u vezi Open IPTV:
http://www.telekom.nadlanu.com/iptv/

PS: Total TV koristio sam preko 2,5 godine i veruj mi nisam imao loša iskustva.U počerku imao sam neke nedoumice kada slika zamrzne i oko ubacivanja FTA kanala. I posle 2-3 poziva na njihov cool telefon , ljudi mi objasnili kako resetovanjem rešim problem zamrzavanja slike a nadalje sam sam rešavao ovaj problem.
 
Probajte sa Open IPTV, ali se najpre upoznajte sa ovom kablovskom TV. Dajem Vam link koji ima sva objašnjenja u vezi Open IPTV:
http://www.telekom.nadlanu.com/iptv/

PS: Total TV koristio sam preko 2,5 godine i veruj mi nisam imao loša iskustva.U počerku imao sam neke nedoumice kada slika zamrzne i oko ubacivanja FTA kanala. I posle 2-3 poziva na njihov cool telefon , ljudi mi objasnili kako resetovanjem rešim problem zamrzavanja slike a nadalje sam sam rešavao ovaj problem.
Kao što rekoh nemam izbora IPTV nije još uvek u mogućnosti kod mene ali ga ne bih ni uzeo nesviđa mi se ponuda ,ništa mi drugo ne preostaje nego da kupim lcd i uzem total HD valjda će onda biti bolje :lol:
 
Mala pomoc da li uzeti open iptv ili total tv vidim da je bolja ponuda kanala na total tv ali me zabrinjava to oko loseg vremena nestanka signala i sl.Hvala vam u svakom slucaju.
 
vezano za ovu temu,imam risiver i karticu totala,imam na krovu jedno 2-3 tanjira,kako da ja to instaliram :) inace sam u Rusiji,Sochi. Unapred hvala,izvinjavam se za upad.
 

Back
Top