TOTAL TV
Strana 1 od 2 12 PoslednjaPoslednja
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 39

Tema: TOTAL TV

Neproveren član
    Učlanjen
    11.06.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Question TOTAL TV

Sva iskustva. Zadovoljni, nezadovoljni, programi...

Ističe se giska_sa (avatar)
    Učlanjen
    13.09.2006.
    Pol
    muški
    You better stay away from Copperhead Road
    Tekstova u blogu
    7
    Reputaciona moć
    65

Podrazumevano Re: TOTAL TV

Totalno nezadovoljan.
    Čim je vreme loše onda programi koče što me dovodi do ludila pogotvu ako sam počeo da gledam nešto.
    Zbog toga sam i otkazao Total Tv i sad čekam IPTV.
    Mišljenja sam da pederbal nije trebalo da se održi.

Zainteresovan član donna's_brother (avatar)
    Učlanjen
    24.12.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    37

Zadovoljan........

Zainteresovan član diabl0 (avatar)
    Učlanjen
    28.07.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    32

ma TOTAL je zakon imam ga vec 1 god. i prezadovoljan sam jeste kad je nevreme ga se gubi signal ali nije nevreme svaki dan.stalno ubacuju nove programe evo od skora rade i neki pinkovi kanali

Elita Добро дошли (avatar)
    Učlanjen
    31.10.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    457

Нешто више од 2 године користио сам total TV. Немам неких посебних замерки на ову кабловску ТВ а са Основним програмом слична је по садржају са Open IPTV.
    Open IPTV користим од Фебруара 2009г. и веома сам задовољан.
    Што се замрзавање слике у невремену тиче, то је проблем свих кабловских и сателитских програма а тако ће бити и са земаљском ТВ у дигиталној техници. Неизбежно је.
    Предности ова два кабловска система:
    total TV: далеко је простији у руковању са даљинским управљачем и има могућност додатка око 200 канала FTA канала са сателита: HOT BIRD i EUTELSAT W2,
    Open IPTV је мало комликованији на даљинском управљачу али има могућност снимања програма по жељи и могућност изнајмљивања филмова из видеотеке. Јевтинији је од total TV (Основни пакет 590 дин.) и све се плаћа преко рачуна за телефон.
    Треба прегледати сајт: - www.telekomcentar.com на коме су дати сви потребни подаци о Open IPTV .

Početnik JelenaStory (avatar)
    Učlanjen
    30.09.2009.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

Prezadovoljna sam,koristimo ga u inostranstvu i to nam je spas. A i mnogo je bolja slika od kablovske.

Zainteresovan član diabl0 (avatar)
    Učlanjen
    28.07.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    32

MA ZAKON BRE ZIVEO TOTAL TV

Buduća legenda jokili 67 (avatar)
    Učlanjen
    21.02.2009.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    5361

Jedno pitanje,poshto sam skoro kupila stan u BG,u Krnjachi,program na TVu je izuzetno losh,pa me interesuje....kupila bih total Tv,ali nemam telefonsku liniju,da li mozhe ili ne.I koja je cena total TVa,i kolka je mesechna pretplata???
    Ljubav je kao snaga: ako je više trošiš, više ćeš je i imati...

Učlanjen
    31.10.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    457

Citat Original postavio jokili 67 Pogledaj poruku
    Jedno pitanje,poshto sam skoro kupila stan u BG,u Krnjachi,program na TVu je izuzetno losh,pa me interesuje....kupila bih total Tv,ali nemam telefonsku liniju,da li mozhe ili ne.I koja je cena total TVa,i kolka je mesechna pretplata???
    www.totaltv.rs
    У дну ,,прозора`` одаберите шта вас интересује: пакети са програмима,цене, услови,...
    Погледајте и овај сајт исте куће:
    www.sbb.rs

Obećava mikipumas (avatar)
    Učlanjen
    03.04.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    32

Ja u BiH imam Total vec odprilike 6 mjeseci i nisam bash zadowoljan jer kad je god newrjeme program nestanu,samo ima onih sa eutelsata i hotbirda kojih nema bog zna koliko.Kwalitet slike je solidan ali u Cg. sam koristio Extra Tv koji je znatno bolji i pouzdaniji nesgto poput Open IPTV...A shto se programa tiche pa....jes' da chesto dodaju nove ali ipak...mnogo njih nema titl shto nije bash pohwalno..ali eto bolje i to nego klasicni tv

Buduća legenda jokili 67 (avatar)
    Učlanjen
    21.02.2009.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    5361

Hoce li mi neko reci,koja je cena Total TVa u Beogradu,i za koje vreme dodju monteri da je montiraju od kada se uplati?Unapred hvala
    Ljubav je kao snaga: ako je više trošiš, više ćeš je i imati...

Učlanjen
    31.10.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    457

Citat Original postavio jokili 67 Pogledaj poruku
    Hoce li mi neko reci,koja je cena Total TVa u Beogradu,i za koje vreme dodju monteri da je montiraju od kada se uplati?Unapred hvala
    totalTV - KABLOVSKA PREKO SATELITA
    Ovlašćeni distributer OFFLINE DOO Beograd
    +381 64 81 26 577
    www.totaltv.rs
    offlinebg@gmail.com

Zaslužan član georgejune (avatar)
    Učlanjen
    26.11.2007.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    3
    Reputaciona moć
    5971

Nije mi jasno zasto ljudi ne kupe svoj digitalni risiver i sat tanjir s motorm i ne placaju nikom mesecne pretplate..mada pretpostavljam da je zbog shpanskih serija i prevoda
    Gis maj es,trust my instinct in these matters,,is attention whores,who cares,ako cete digrate kolo to ne drzimo

Učlanjen
    31.10.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    457

Citat Original postavio georgejune Pogledaj poruku
    Nije mi jasno zasto ljudi ne kupe svoj digitalni risiver i sat tanjir s motorm i ne placaju nikom mesecne pretplate..mada pretpostavljam da je zbog shpanskih serija i prevoda
    Pa može tako ali to je satelitska TV sa FTA kanalima (slobodno kanali). I cela je kvaka u tome, da su kanali koje bi najradije gledali zaštićeni (skremblovani).
    Međutim ovde je reč o kablovskoj SAT TV koja ima skoro sve kanale sa prevodom a može da se gleda samo uz pretplatu preko provajdera koga sam odabereš.

Zainteresovan član
    Učlanjen
    01.02.2010.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    30

Koristim Total tv 2 god....zadowoljan sam kvalitetom...ali zelim da probam i Open IPTV!!!
    Stefan

Nov član
    Učlanjen
    18.02.2010.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Моје искуство као вишегод. претплатника:
    - доста канала
    - слика се временом побољшала, али им је требало мнооого времена...
    - каска за новим технологијама (ХД-тв је само пуста нада)
    - рисивер је спор, и време би било добити понуду за нови рисивер са хдтв-излазом !!!

- Иако редовно плаћам претплату 6-12 месеци унапред, када дођем да платим за нови период кажу ми да "дугујем још мало за претходни период" због поскупљења у међувремену??? Глупости.
    - Пријем тотал-канала које примам преко сателита зависи од тога како сте подесили антену: Због слабог и неквалитетног сигнала је потребан повећи тањир (90 цм) и малтене микронско подешавање. Није лоше да се глава на сат.антени заштити од кише и снега - тада нећете имати проблема када је лоше време.
    - епг-информације не раде на многим каналима што је штета, а то би тотал требао средити.
    ...

Opelman nije na forumu
    Od kafane do kafane skitam, ali zašto, to niko ne pita....
    Aktivan član Opelman (avatar)
    Učlanjen
    11.09.2009.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    4
    Reputaciona moć
    46

Ja sam prezadovoljan koliko si ti moja drugarica Tanja! To je đubre.. A malo vetar, malo kiša... A on ne radi!

Ističe se
    Učlanjen
    22.04.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    127

Ma sve su to igrce za malu decu ali za velike pare. Ja mislim da sad kad se uvede 2012 godine digitalni programi to ce biti proslost.

Početnik
    Učlanjen
    01.07.2010.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Thumbs down Re: TOTAL TV

neznam kako bi poceo i kojim recima da iskazem gnev prema vasoj kuci ciji sam ja nazalost korisnik.evo ovako stoje stvari mene bi kao vlasnika jedne velike firme kao sto je total tv bilo sramota da se desava ovo sto se meni desava,to jest kada je bilo nevreme tacnije 23.06.2010 meni su se pogubili svi kanali ja sam prijavio kvar 24.06 i od tada pa do danas 01.07 za mene nastaje prava gungula od telefona do telefona od operatera do operatera strasno a niko da mi pomogne a sto je najcrnje strastveni sam gledalac fudbala a kao sto znate svecko prvenstvo je u toku a ja nemam TV hvala dragom total tv sto je tako azuran da im ja placam racune cak i unapred a oni nisu u stanju da posalju montere da mi otklone kvar sto mi neide u glavu za tako veliku kucu da nebi duzio dalje to je to uglavnom STIDITE SE pozz P.S. ovo pismo ce se naci na svim forumima na kojima sam ja clan pozdrav. NEUZIMAJTE TOTAL TV

Iskusan Black Wolf (avatar)
    Učlanjen
    23.10.2006.
    Pol
    muški
    Aperture Science Computer-Aided Enrichment Center
    Reputaciona moć
    202

Imam ga jedno 3 god nezadovoljan sam ali nemam drugog izbora, nestanci tokom kiše, kad nestanu neki kanali treba im 3 meseca da ih poprave(ili da zovnete njihove servisere i da im platite 1000 din da bi pomerili antenenu za 5 cm) ,resiver živo sra*e moram da ga resetujem jednom dnevno(kontam da je ovaj novi hd resiver bolji ali ga nisam probao).
    The cake is a lie.

Učlanjen
    31.10.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    457

Citat Original postavio Black Wolf Pogledaj poruku
    Imam ga jedno 3 god nezadovoljan sam ali nemam drugog izbora, nestanci tokom kiše, kad nestanu neki kanali treba im 3 meseca da ih poprave(ili da zovnete njihove servisere i da im platite 1000 din da bi pomerili antenenu za 5 cm) ,resiver živo sra*e moram da ga resetujem jednom dnevno(kontam da je ovaj novi hd resiver bolji ali ga nisam probao).
    Probajte sa Open IPTV, ali se najpre upoznajte sa ovom kablovskom TV. Dajem Vam link koji ima sva objašnjenja u vezi Open IPTV:
    http://www.telekom.nadlanu.com/iptv/

PS: Total TV koristio sam preko 2,5 godine i veruj mi nisam imao loša iskustva.U počerku imao sam neke nedoumice kada slika zamrzne i oko ubacivanja FTA kanala. I posle 2-3 poziva na njihov cool telefon , ljudi mi objasnili kako resetovanjem rešim problem zamrzavanja slike a nadalje sam sam rešavao ovaj problem.

Iskusan Black Wolf (avatar)
    Učlanjen
    23.10.2006.
    Pol
    muški
    Aperture Science Computer-Aided Enrichment Center
    Reputaciona moć
    202

Citat Original postavio Добро дошли Pogledaj poruku
    Probajte sa Open IPTV, ali se najpre upoznajte sa ovom kablovskom TV. Dajem Vam link koji ima sva objašnjenja u vezi Open IPTV:
    http://www.telekom.nadlanu.com/iptv/

PS: Total TV koristio sam preko 2,5 godine i veruj mi nisam imao loša iskustva.U počerku imao sam neke nedoumice kada slika zamrzne i oko ubacivanja FTA kanala. I posle 2-3 poziva na njihov cool telefon , ljudi mi objasnili kako resetovanjem rešim problem zamrzavanja slike a nadalje sam sam rešavao ovaj problem.
    Kao što rekoh nemam izbora IPTV nije još uvek u mogućnosti kod mene ali ga ne bih ni uzeo nesviđa mi se ponuda ,ništa mi drugo ne preostaje nego da kupim lcd i uzem total HD valjda će onda biti bolje
    The cake is a lie.

Početnik Spartacus16 (avatar)
    Učlanjen
    19.07.2010.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Thumbs down Re: TOTAL TV

Nezadovoljan

Nov član
    Učlanjen
    20.04.2010.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Mala pomoc da li uzeti open iptv ili total tv vidim da je bolja ponuda kanala na total tv ali me zabrinjava to oko loseg vremena nestanka signala i sl.Hvala vam u svakom slucaju.

Nov član
    Učlanjen
    24.11.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

vezano za ovu temu,imam risiver i karticu totala,imam na krovu jedno 2-3 tanjira,kako da ja to instaliram inace sam u Rusiji,Sochi. Unapred hvala,izvinjavam se za upad.

Slične teme

1. Total gym??/?
    Autor Opusteno87 u forumu Muškarci
    Odgovora: 1
    Poslednja poruka: 08.11.2004., 12:49

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu
  • Ne možete poslati odgovor
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoju poruku
  •