a nagrada

U početku samo nešto simbolično,čisto znak zahvalnosti što su se učlanili preko mene,a kasnije ako ovi ispadnu fer pa plate biće tu lepih nagrada.
Naprimer moj najbolji referal bi dobio karticu u vrednosti od 850 din. drugi bi dobio isto karticu samo do 330din. itd.
Pozdrav 8)
 
wizard32:
U početku samo nešto simbolično,čisto znak zahvalnosti što su se učlanili preko mene,a kasnije ako ovi ispadnu fer pa plate biće tu lepih nagrada.
Naprimer moj najbolji referal bi dobio karticu u vrednosti od 850 din. drugi bi dobio isto karticu samo do 330din. itd.
Pozdrav 8)


Ne mozes ti da znas ko je tvoj najbolji ref jer nemas detaljnu statistiku. Zarada od referrala se racuna na sledeci nacin: saberu se sve zarade referrala i pomnoze sa procentoma za taj nivo. Nema tu nista pojedinacno.
 
Kod ove firme zaista ne mogu da pratim pojedinacnu statistiku svojih referala dok kod nekih drugih firmi i to moze.
Ali zato postoji IE Snap.Mogu da objasnim svojim referalima kako da snime svoju earnings stats stranicu i da mi je posalju te na osnovu toga utvrdim ko je najbolji referal.Kod ovoga nema prevare.Naravno da necu primati stranice u html formatu vec sam snimljenje IE Snap-om.Vidis da postoji resenje i za to.
Pozdrav :D
 

Back
Top