Vi da prodajete imanja, da dođete da leškarite u Niš i BG, a mi da vam branimo Kosovo

_isidora_

Zainteresovan član
Banovan
Poruka
315
Beograd --

Lider Srpskog pokreta otpora Momčilo Trajković kaže da su Srbi na Kosovu od 1999. prodali imovinu vrednu tri milijarde evra.Momčilo Trajković

"Imam dva hektara zemlje. Ako bih tu zemlju prodao, mogao bih da dobijem milion i po evra. Ali, prodati zemlju, kuću na Kosovu, znači prodati teritoriju, državu i nacionalne interese", rekao je Trajković u emisiji Otvoreno o Kosovu. Trajković je rekao da su mnogi Srbi u Čaglavici profitirali prodajom imanja. "Veliki je pritisak na Čaglavicu, jer je interesantna, pošto će uskoro postati južna Priština", rekao je Trajković.

Taman su za te pare mogli da kupe Brione :mrgreen:

Nego, šta sam 'tela da izustim, a da... oni fino šipcima za 4X skuplje prodaju imovinu i posle dodju kod nas i sole nam pamet kako treba da branimo Kosovo i isti oni najglasnije viču da je Kosovo Srbija, a dupe zaglavili u bege.
 
Beograd --

Lider Srpskog pokreta otpora Momčilo Trajković kaže da su Srbi na Kosovu od 1999. prodali imovinu vrednu tri milijarde evra.Momčilo Trajković

"Imam dva hektara zemlje. Ako bih tu zemlju prodao, mogao bih da dobijem milion i po evra. Ali, prodati zemlju, kuću na Kosovu, znači prodati teritoriju, državu i nacionalne interese", rekao je Trajković u emisiji Otvoreno o Kosovu. Trajković je rekao da su mnogi Srbi u Čaglavici profitirali prodajom imanja. "Veliki je pritisak na Čaglavicu, jer je interesantna, pošto će uskoro postati južna Priština", rekao je Trajković.

Taman su za te pare mogli da kupe Brione :mrgreen:

Nego, šta sam 'tela da izustim, a da... oni fino šipcima za 4X skuplje prodaju imovinu i posle dodju kod nas i sole nam pamet kako treba da branimo Kosovo i isti oni najglasnije viču da je Kosovo Srbija, a dupe zaglavili u bege.

Ima ovde dosta istine..........dosta istine..........:think:
 
Beograd --

Lider Srpskog pokreta otpora Momčilo Trajković kaže da su Srbi na Kosovu od 1999. prodali imovinu vrednu tri milijarde evra.Momčilo Trajković

"Imam dva hektara zemlje. Ako bih tu zemlju prodao, mogao bih da dobijem milion i po evra. Ali, prodati zemlju, kuću na Kosovu, znači prodati teritoriju, državu i nacionalne interese", rekao je Trajković u emisiji Otvoreno o Kosovu. Trajković je rekao da su mnogi Srbi u Čaglavici profitirali prodajom imanja. "Veliki je pritisak na Čaglavicu, jer je interesantna, pošto će uskoro postati južna Priština", rekao je Trajković.

Taman su za te pare mogli da kupe Brione :mrgreen:

Nego, šta sam 'tela da izustim, a da... oni fino šipcima za 4X skuplje prodaju imovinu i posle dodju kod nas i sole nam pamet kako treba da branimo Kosovo i isti oni najglasnije viču da je Kosovo Srbija, a dupe zaglavili u bege.

Sve kuce su otete,a i da su prodate nisu mogle biti prodate jer ne postoji shiptar koji ima 20 000 evra(legalno),tako da je to sa naucnog aspekta nemoguce.......sto implicira da se kosi sa zdravim razumom.
 
Beograd --

Lider Srpskog pokreta otpora Momčilo Trajković kaže da su Srbi na Kosovu od 1999. prodali imovinu vrednu tri milijarde evra.Momčilo Trajković

"Imam dva hektara zemlje. Ako bih tu zemlju prodao, mogao bih da dobijem milion i po evra. Ali, prodati zemlju, kuću na Kosovu, znači prodati teritoriju, državu i nacionalne interese", rekao je Trajković u emisiji Otvoreno o Kosovu. Trajković je rekao da su mnogi Srbi u Čaglavici profitirali prodajom imanja. "Veliki je pritisak na Čaglavicu, jer je interesantna, pošto će uskoro postati južna Priština", rekao je Trajković.

Taman su za te pare mogli da kupe Brione :mrgreen:

Nego, šta sam 'tela da izustim, a da... oni fino šipcima za 4X skuplje prodaju imovinu i posle dodju kod nas i sole nam pamet kako treba da branimo Kosovo i isti oni najglasnije viču da je Kosovo Srbija, a dupe zaglavili u bege.

Ma daaaj, zar se još uvek neko loži na bajku "poginimo za Kosovo".... Hvala caru Lazaru i svetim mučenicima ali dosta mi je i ratova i ubijanja......
Što se prodavanja zemlje tiče, čija je, neka radi sa njom šta želi.....
 
Sve kuce su otete,a i da su prodate nisu mogle biti prodate jer ne postoji shiptar koji ima 20 000 evra(legalno),tako da je to sa naucnog aspekta nemoguce.......sto implicira da se kosi sa zdravim razumom.

sta si ti???........noj sa glavom u pesku i booljom u nebesima???

pa naravno da su prodavane kuce i imanja za cenu i do 10 puta vecu od realne.....i tacno je da je veliki broj srba prodao neke udzerice , i kupio po dva stana i lokale po Smederevu , Nisu , Kraljevu............i tacno je da oni koji imaju obraza, danas bar cute, i pokrivaju se usima kada se prica o kosovu.........ali je i tacno da ima bezobraznih , koji su , em uzeli milione maraka od siptara onomad , a danas se busaju u grudi kosovarske i shatro cupaju kosu.........................
 
sta si ti???........noj sa glavom u pesku i booljom u nebesima???

pa naravno da su prodavane kuce i imanja za cenu i do 10 puta vecu od realne.....i tacno je da je veliki broj srba prodao neke udzerice , i kupio po dva stana i lokale po Smederevu , Nisu , Kraljevu............i tacno je da oni koji imaju obraza, danas bar cute, i pokrivaju se usima kada se prica o kosovu.........ali je i tacno da ima bezobraznih , koji su , em uzeli milione maraka od siptara onomad , a danas se busaju u grudi kosovarske i shatro cupaju kosu.........................

Imaju....tj. ima ih.

Ali ne pratis sta ja pisem.....da li je srbin oteran sa kucnog praga,dobio dinar ili citavo solomomovo blago za njega-nije bitno.

Ne pratis sta ja pisem.......shiptari su neljudi i za njih sasvim odgovorno tvrdim da medju njima ne postoji niti jedan koji ima para trafiku da otvori od posteno zaradjenih para......gresim mozda ih ima 10 na svetu.

A i sam znas kako ide zakon o oduzimanju imovine stecene organizovanim kriminalom......svaki shiptar koji je kupio bilo sta ima lepo da pokaze svoja primanja i da se u skladu sa tim vidi da li je moga da izdvoji za tu kucu......a i sam znas nisi glup da u tom slucaju ni jedan shiptar ne bi zadrzao ni kokoshku koju je oteo.......
 
Imaju....tj. ima ih.

Ali ne pratis sta ja pisem.....da li je srbin oteran sa kucnog praga,dobio dinar ili citavo solomomovo blago za njega-nije bitno.

Ne pratis sta ja pisem.......shiptari su neljudi i za njih sasvim odgovorno tvrdim da medju njima ne postoji niti jedan koji ima para trafiku da otvori od posteno zaradjenih para......gresim mozda ih ima 10 na svetu.

A i sam znas kako ide zakon o oduzimanju imovine stecene organizovanim kriminalom......svaki shiptar koji je kupio bilo sta ima lepo da pokaze svoja primanja i da se u skladu sa tim vidi da li je moga da izdvoji za tu kucu......a i sam znas nisi glup da u tom slucaju ni jedan shiptar ne bi zadrzao ni kokoshku koju je oteo.......

Pa sad.........ja nisam u zivotu imao to zadovoljstvo da se mnogo muvam po kosovu , uglavnom sam izbegavao te pasivne krajeve,jer nista interesantno nisam mogao tamo da ocekujem da vidim.........ali sam bio sa vojskom , kao vojnik iz Skopja.......davne 81'
na prvim velikim demonstracijama siptara .........secas se ono......studenti, menza, shatro ne valja pasulj i te fore...................

ali, imao sam zato prilike da upoznam par siptara u Umagu i Porecu gde sam cesto letovao........ti ljudi su bili prepuni para.......kao brodovi.......a valjali su plasticne dzidza bidze........imali su tezge po celoj sfrj, od ohrida do portoriza.......i cela familija je radila, od najmanjeg do najstarijeg.........

elem, nije tajna da je kosovo evropska kolumbija........ali, da nema postenih porodica,koje rade i debelo zaradjuju.......jednostavno nije istina.......siptari znaju da naprave pare, i sto je jos vaznije........znaju da ih cuvaju u slamarici............
 
Pa sad.........ja nisam u zivotu imao to zadovoljstvo da se mnogo muvam po kosovu , uglavnom sam izbegavao te pasivne krajeve,jer nista interesantno nisam mogao tamo da ocekujem da vidim.........ali sam bio sa vojskom , kao vojnik iz Skopja.......davne 81'
na prvim velikim demonstracijama siptara .........secas se ono......studenti, menza, shatro ne valja pasulj i te fore...................

ali, imao sam zato prilike da upoznam par siptara u Umagu i Porecu gde sam cesto letovao........ti ljudi su bili prepuni para.......kao brodovi.......a valjali su plasticne dzidza bidze........imali su tezge po celoj sfrj, od ohrida do portoriza.......i cela familija je radila, od najmanjeg do najstarijeg.........

elem, nije tajna da je kosovo evropska kolumbija........ali, da nema postenih porodica,koje rade i debelo zaradjuju.......jednostavno nije istina.......siptari znaju da naprave pare, i sto je jos vaznije........znaju da ih cuvaju u slamarici............

Ima ih.............10........ajde neka ih bude 100.......ja cenim da bi po tom procentu opravdali 1% kupljenih kuca :think:

Neka opravdaju i 5%.........ali sve ovo sto ja pricam je teze izvesti nego ih vojskom oterati........a nije ni logicno,jer ako bi se vratili u tu situaciju da tako nesto odredjujemo,sigurno necemo biti toliko fini :mrgreen:

Ali,ako cemo pravo ja sam pricao o realnosti tj o zakonu.......nama moze neko da prebacuje sto je delic srba tamo prodao kuce,ali to sto je kupljeno novcem od gudre nema veze.......e pa ne ide to tako.

Misli da je to nesto lepo! :hahaha: :hahaha: :hahaha:

Zato sto mu mozak kao takav ne dozvoljava da pojmi normalne stvari........odrpanko jedan :mrgreen:
 
bolje biti ludak neg' siptar, bolje biti ludak neg' siptar
vino ne zna da ste nekad bili sretan par..
bolje biti ludak neg siptar
bolje biti ludak neg siptar
ps. boldovano, ti i "razum"

Ja da sam lud to jos nije utvrdjeno a tvoja dijagnoza je bila gotova pri ajd da to nazovemo rodjenju :mrgreen:

A i ne rimuje ti se nesto.......:roll:

:hahaha:

Moze ovo :arrow:

 
Beograd --

Lider Srpskog pokreta otpora Momčilo Trajković kaže da su Srbi na Kosovu od 1999. prodali imovinu vrednu tri milijarde evra.Momčilo Trajković

"Imam dva hektara zemlje. Ako bih tu zemlju prodao, mogao bih da dobijem milion i po evra. Ali, prodati zemlju, kuću na Kosovu, znači prodati teritoriju, državu i nacionalne interese", rekao je Trajković u emisiji Otvoreno o Kosovu. Trajković je rekao da su mnogi Srbi u Čaglavici profitirali prodajom imanja. "Veliki je pritisak na Čaglavicu, jer je interesantna, pošto će uskoro postati južna Priština", rekao je Trajković.

Taman su za te pare mogli da kupe Brione :mrgreen:

Nego, šta sam 'tela da izustim, a da... oni fino šipcima za 4X skuplje prodaju imovinu i posle dodju kod nas i sole nam pamet kako treba da branimo Kosovo i isti oni najglasnije viču da je Kosovo Srbija, a dupe zaglavili u bege.

Molim samo da mi se javi neko ko stvarno veruje u ovu izjavu, pa taj verovatno u srbiji ima pet ili sest stana i sad se pravi patriota kao nece da proda zemlju, ako neko stvarno veruje u ovo tom treba posebna medalja da se da. Tema je cista provokacija, postoji poslovica nekome rat nekome brat, pa to isto vazi i za Kosmet, znam par slucajeva koji su jedan ar prodavali po 10000 evra, ali znam 10 puta vise porodica koje zize u izbeglickim kampovima, i jos dest puta vise onih kojima su siptari uzurpirali imovinu i nude im mizerne sume za kupovinu a ostale kupce rasteruju.
 
Beograd --

Lider Srpskog pokreta otpora Momčilo Trajković kaže da su Srbi na Kosovu od 1999. prodali imovinu vrednu tri milijarde evra.Momčilo Trajković

"Imam dva hektara zemlje. Ako bih tu zemlju prodao, mogao bih da dobijem milion i po evra. Ali, prodati zemlju, kuću na Kosovu, znači prodati teritoriju, državu i nacionalne interese", rekao je Trajković u emisiji Otvoreno o Kosovu. Trajković je rekao da su mnogi Srbi u Čaglavici profitirali prodajom imanja. "Veliki je pritisak na Čaglavicu, jer je interesantna, pošto će uskoro postati južna Priština", rekao je Trajković.

Taman su za te pare mogli da kupe Brione :mrgreen:

Nego, šta sam 'tela da izustim, a da... oni fino šipcima za 4X skuplje prodaju imovinu i posle dodju kod nas i sole nam pamet kako treba da branimo Kosovo i isti oni najglasnije viču da je Kosovo Srbija, a dupe zaglavili u bege.
Kad postavljaš temu na osnovu novinskog članka dužna si ostaviti link od originalnog teksta i molim te da to učiniš i ovde.
 
Sve kuce su otete,a i da su prodate nisu mogle biti prodate jer ne postoji shiptar koji ima 20 000 evra(legalno),tako da je to sa naucnog aspekta nemoguce.......sto implicira da se kosi sa zdravim razumom.
ne lupetaj , 20 soma, pa to im je 3 ture , znaci za mesec i po dana , a to dal je legalno je potpuno nebitno
sta mislis da kada nekom izbroje gomilu evra u keshu za kucu i malo placa, u nekoj raspaloj kosovskoj vukojebini ,za koje moze u Srbiji da kupi sve bolje i vece i jos da mu ostane ,da on istrazuje poreklo tog novca i poreski trag ?
 
ne lupetaj , 20 soma, pa to im je 3 ture , znaci za mesec i po dana , a to dal je legalno je potpuno nebitno
sta mislis da kada nekom izbroje gomilu evra u keshu za kucu i malo placa, u nekoj raspaloj kosovskoj vukojebini ,da on istrazuje poreklo tog novca i poreski trag ?

apsolutno se slazem

znam da to isto rade bosanski srbi u temerinu i ostalim madjarskim varosicama u backoj. kupuju imanja od madjara, a madjari odlaze za budimpestu.
 
Interesantno je poredjenje sa Palestinom. Vidis u Izraelu je normalno naseljavanje palestinskih teritorija od strane jevreja. Iako cine manjinu i radjaju mnogo manje dece od arapa, jevreji ne odustaju. A Srbi sa kosova odu lako i brojno.

To govori kakav je jevrejski a kakav srpski narod.

Trebalo bi da se ugledate na Jevreje,

s druge strane kao takvi mozda bi trebalo da zvanicno zauzmete drugaciji stav prema kosovu :D
 

Back
Top