zasto si kenjkava

BlackArtZoo

Obećava
Poruka
52
sta mislite... koje ribe bolje prolaze kod tipova (sa Balkana) u danasnje vreme i sta mislite kako je to bilo pre mozda 50 pa onda i sto godina (ajde nije to tako davno bilo)...

da li bolje prolaze kenjkave ili ona koje imaju stav.. da li muskarcima generalno treba neka slatka kenjkavica koja samo klima glavom i kupuje haljinice leprsavice ili im treba snazna zena u odelu?!


(napomena: radi se o generalizaciji, da ne bude zabune pada krenete sa tim kako generalizujem)


p.s. i ja sam zensko :))
 
Eh žene, žene. Nikad nećete naučiti neke stvari !

Muškarcu treba snažna žena u odelu koja je kenjkavica.

Ili, ako hoćete, može i ovako:

Muškarcu treba kenjkavica koja je snažna žena u odelu.

Ako nije jasno šta je pisac 'teo da kaže, rado ću pojasniti.
 
Milojko Vasic:
Eh žene, žene. Nikad nećete naučiti neke stvari !

Muškarcu treba snažna žena u odelu koja je kenjkavica.

Ili, ako hoćete, može i ovako:

Muškarcu treba kenjkavica koja je snažna žena u odelu.

Ako nije jasno šta je pisac 'teo da kaže, rado ću pojasniti.
Mislio si na snažnu kenjkavicu u lepršavom odelu!? :roll:
 
Najbolja kombinacija je devojka koja se pravi da je kenjkava da bi muskarac imao utisak da se on tu nesto pita i odlucuje a u sustini to je jedna snazna zena koja sve konce drzi u svojim rukama. :wink:
 
lady me:
Najbolja kombinacija je devojka koja se pravi da je kenjkava da bi muskarac imao utisak da se on tu nesto pita i odlucuje a u sustini to je jedna snazna zena koja sve konce drzi u svojim rukama. :wink:
Prava forumlacija!
Samo snazna zena moze navodnom kenjkavoscu zadrzati muskarca. One zaista kenjkave dosade pre ili kasnije..
 
lady me:
Najbolja kombinacija je devojka koja se pravi da je kenjkava da bi muskarac imao utisak da se on tu nesto pita i odlucuje a u sustini to je jedna snazna zena koja sve konce drzi u svojim rukama. :wink:

Pa otprilike ... Ali ni to nije baš tačno. Dobro, možda je i sam termin kenjkava malo neprimeren.

Ajde ovako:

Najbolja kobinacija je ja devojka koja ume da pokaže svoju krhost, da bi muskarac imao utisak da se on tu nešto pita i odlučuje, a i da bi mogao da pokaže svoju muškost, a u suštini to je jedna snažna žena koja ima svoje ja i koja zna šta hoće.
 
mali problem: muškarci koje poznajem zaista radije biraju kenjkavice. ALI STVARNO. Ne one premazane pametne i samosvesne koje se prave slabijim, već one slabije, glupe , sa kojim nema čovek šta da priča. I obrazlažu ti muškarci meni teoriju kako je sa takvima lakše, sa njima nema trzavica, one ih nikad neće napustiti. Moj slučaj: dečko mi objasnio da će radije odabrati dobru i GLUPU jer ga ona neće napustiti, i voleće ga , a ja koja sam sigurna u sebe mogu da odem kad hoću, pa da me preduhitri , biće sa GLUPAČOM . Njegove reči, a ja ostala zabezeknuta.
 
hazard:
mali problem: muškarci koje poznajem zaista radije biraju kenjkavice. ALI STVARNO. Ne one premazane pametne i samosvesne koje se prave slabijim, već one slabije, glupe , sa kojim nema čovek šta da priča. I obrazlažu ti muškarci meni teoriju kako je sa takvima lakše, sa njima nema trzavica, one ih nikad neće napustiti. Moj slučaj: dečko mi objasnio da će radije odabrati dobru i GLUPU jer ga ona neće napustiti, i voleće ga , a ja koja sam sigurna u sebe mogu da odem kad hoću, pa da me preduhitri , biće sa GLUPAČOM . Njegove reči, a ja ostala zabezeknuta.
Draga moja, biras pogresne muskarce... :?
 
Milojko Vasic:
Ajde ovako:

Najbolja kobinacija je devojka koja ume da pokaže svoju krhost, da bi muskarac imao utisak da se on tu nešto pita i odlučuje, a i da bi mogao da pokaže svoju muškost, a u suštini to je jedna snažna žena koja ima svoje ja i koja zna šta hoće.

Upravo sam na to i mislila :wink:

P.S. Da se razumemo, to ne znaci da je ona namazana i licemerna zbog takvog ponasanja.
 
hazard:
mali problem: muškarci koje poznajem zaista radije biraju kenjkavice. ALI STVARNO. Ne one premazane pametne i samosvesne koje se prave slabijim, već one slabije, glupe , sa kojim nema čovek šta da priča. I obrazlažu ti muškarci meni teoriju kako je sa takvima lakše, sa njima nema trzavica, one ih nikad neće napustiti. Moj slučaj: dečko mi objasnio da će radije odabrati dobru i GLUPU jer ga ona neće napustiti, i voleće ga , a ja koja sam sigurna u sebe mogu da odem kad hoću, pa da me preduhitri , biće sa GLUPAČOM . Njegove reči, a ja ostala zabezeknuta.

Pa koji ce ti takav muskarac. Ja bih rekla da je i on malko (?) glupkast. :wink:
 
Mislim da ipak vole devojke koje znaju sta zele i sa kojima mogu da pricaju o svemu, verujem da se tek tada osecaju skroz ispunjeno. Kako bi rekao jedan moj prijatelj za praznoglave devojke: `Sa njom mogu da budem par dana, i sta posle?`
 
BlackArtZoo:
kada je na kraju recenice (?) <------ ovaj znak... onda to nije zakljucak!


vidis... cak se i rimuje da tvoj mali mozak to moze da skonta i da ponavlja ko deciju pesmicu... bas sam pedagoska :lol: :wink:
... na kraju (a ni u sredini!) rečenice NIJE bio znak ? ---> BlackArtZoo: "PRAVO ZNESKO!? a sve ostalo je nepravo!?"... VEĆ !? koji predstavlja sumnju i čuđenje ---> Ti ipak ZAKLJUČUJEŠ da je to, na bilo koji način, čudno razmišljanje! Zar ne?
Nema potrebe da me ubeđuješ kako ti je jezik duži od pameti... U to nemam nimalo sumnje.

P.S. Na Milojkov "mali mozak", ipak, nemoj da se kladiš. Ili ga ti, možda, poznaješ!?
 

Back
Top