Метла и Лопата

Poruka
20.637
Uopšte je nebitno ko je kome dao novac ,pitanje je ko je pokrao državni novac,ko je pokrao naš novac?
Sve stranke su krale koliko su mogle,sistem krađe naših(državnih) para je doveden do perfekcije,sada su sve pokrali i treba nam novo sveže nešto na sceni da očisti Srbiji od ovog mulja i taloga,od ovog ološa i šljama
http://forum.krstarica.com/threads/266220
http://forum.krstarica.com/threads/276419
I poruka svim našim političarima . Zapamtite ,i vi ste samo ljudi. Ne možete da istovremeno jedete tri ručka,nosite pet odela ,vozite četri automobila, idete na šest mesta na letovanje,živite u deset stanova . Čemu sva ta alavost?Zar ministar ne znači sluga naroda?Zar vi niste tu da na lice naroda vratite osmeh? Zašto nas terate da se sve više plašimo,komšija ,poznatih i nepoznatih ljudi a ponajviše vas i vaših postupaka? Da li ste ikada bili normalni ? Da li je bilo ko od vas imao iskrenog druga ili bar prijatelja? Da li znate stihove "al zapamti jarane para nemož kupit raju iskrenu i pitatćeš se jednom zašto niko s druge strane ne pomera figure šahovske"? Da li ste svesni da nas svađate ? Da li vas je uopšte briga za bilo šta drugo osim da se dočepate vašeg malog pašaluka vlasti? Da li izlazite na ulicu i da li se družite s običnim ljudima,ili ste samo na havana prijemima?Da liznate koliko košta kilo hleba ?Koliko košta litar mleka?Da li ste svesni da država nije jaka toliko koliko joj vozni park ima konja već koliko joj seljak ima krava i bikova? Da li znate da sindikat nisu radničke sportske igre , polutke , i fotelja predsednika nego borba za prava svih? Dli vas je neko obavestio da u Srbiji postoje i neki drugi radnici sem onih u javnim preduzećima?Da li imate predstavu da ekonomija ne znači provizija?Jeste li svesni da nas je većina (99%)u ovoj državi normalnih ljudi i da nam možda pukne film ,jer se to normalnim ponekada desi? I ZNAJTE MUKA NAM JE OD SVIH VAS . PONAVLJAM MUKA NAM JE OD SVIH VAS KOJI STE NA TV ,RADIJU ,U ŠTAMPI NA PREGOVORIMA U AVIONIMA ,AMBASADAMA .SETITE SE DA JE POSLE RASPADA JUGE SVUDA NAROD PRIČAO" ŠTETA ŠTO JNA NE POBI NJIH 50 I ŠTO NE UVEDE VANREDNO STANJE " ,MOŽDA SADA NEKO BUDE PAMETNIJI? NE MOJTE NAS TERATI DA DOKAZUJEMO DA SMO PRAVI NASLEDNICI SVOIH DEDOVA. NE MOJTE NAS VIŠE DELITI . I ,SAMO VAS MOLIM DA ZAPAMTITE SLOGAN KOJI ĆE NA SLEDEĆIM IZBORIMA PROMOVISATI PARTIJA NORMLNIH LJUDI
SAMO METLA I LOPATA!!!!

Metla%20cirokova%205x%20sitaE.jpg

lopata%20oprawna.jpg

Ovo već pisao sam ali pošto niko od političara ništa ne preduzima da bi naordu i državi bilo bolje mislim da nikada aktuelnije bilo nije.
 
pravi covek, ma ne mora, normalan covek, domacin, kada bi dosao na funkciju kao prvo bi mu bilo da za svog mandata ne ostavi gore stanje u ministarstvu, i oblasti kojom upravlja, nego sto ga je zaatekao

to ovde odavno nije slucaj. odgovornost postoji samo unutar rezima tj partije, ne smes se zameriti nekom jacem od sebe. a odgovornost prema javnosti...smesno

kaze mi jedan drugar, clan aktuelnog rezima,

`dodje mi jedan covek da me zamoli da mu nesto sredim, vidim ima telefon kao moj, a ja sam dobio u stranci, prepoznajem ja te stvari, posle smo se slatko ispricali`

telefon kao obelezje viskog clana rezima u bgdu -niste znali
 

Back
Top