Zivot kao spanska serija...

jecika

Početnik
Poruka
12
Pazite sad.
Zabavljam se sa jednim slatkim plavim deckom.Mnogo je sladak i mnogo mi se svidja ali je nekako nesiguran u sebe i prilicno neodgovoran. Zato smo vec jednom raskidali, ali ja prosto nisam mogla bez njega, pa smo se pomirili.
U medjuvremenu,dok sam bila u raskidu sa njim, smuvam se sa jednim slatkim crnim deckom(crni su mi slabost!)Bas se onako zaljubim, ali nakon nekog vremena saznam da on ima dugu vezu( koja je na izdisaju, doduse). I sa njim sam prekidala par puta, jer ne mogu da podnesem misao da sam nekome druga(bez obzira sto on svoju devojku uopste ne vidja otkako je sa mnom). Medjutim, svaki put smo se mirili, jer je on prosto neodoljivo naporan- u stanju je sve da učini, odvede me bilo gde, samo da ostanem sa njim.Naravno, sad se vi pitate: pa sto ne raskine sa devojkom? Eeeee, znate, on nju ne voli(sto je sigurno) ali je on mnogo dobra dusa i ne može tek tako da je ostavi jer je mnogo učinila za njega. Pa je zato poštenije da je vara sa mnom(?!?).
No, dobro, oko njegovog problema se ja i ne brinem previse jer ni sama ne znam da li bih volela ostati s njim kada raskine sa devojkom. On se bas zatelebao, ali pitanje je kakav bi bio kad bi JA bila njegova devojka.
Elem, istovremeno sa ovim poslednjim deckom, smuvala sam se i sa jednim starijim deckom koji je mnogo fin, obrazovan, pametan, bogat i spreman za ženidbu, ali nikada nema vremena jer radi 24h. I kad se vidimo, jednom sedmično, on odmah hoce da me k....., jer je covek odrastao u Americi, a kod njih to sve ide prvo vece, u paketu. A ja to ne mogu...
Takodje, istovremeno sa ova dva prethodna lika, pojavio se i četvrti "decko". U stvari, on je mnogo stariji, nije oženjen, obrazovan, lep, privlačan i sve ostalo. Na njega sam odavno bacila oko, ali posto na neki način radimo zajedno, a i stariji je od mene prilično(10 godina)- on se dugo nije usudjivao da bilo sta inicira. Zato sam mu ja stavila do znanja, suptilno, ali prilično jasno, da može da "krene u ofanzivu" i on je to prihvatio. Super se slažemo, on je savršeno miran, odgovoran, nezan, pažljiv... Ali pošto živi u drugom gradu, vidjamo se samo vikendom.
I na kraju, prvi decko(plavi slatki decko) sa početka moje priče, ponovo je ušao u moj život i sada smo opet zajedno, doduše, ne često, jer on vrlo često putuje, ali ja ga zaista obožavam i svaki minut sa njim mi je kao praznik.
Ah da, zaboravih reći da se kroz celu ovu priču provlači i jedan bivši dečko sa kojim sam bila dve i po godine i koji je uvek ostao nešto posebno u mom životu. I bez obzira sa kim sam, on je uvek negde tu... I sada je tu, vidimo se s vremena na vreme, on sve zna(otprilike), smeje se na sav glas kad me pita koliko momaka trenutno imam i on me najbolje zna. Sa njim mi odgovaraju povremena vidjanja, ali sa njim u vezi - nikada više.
Uh. Nadam se da ste uspeli da pohvatate početak i kraj ove priče(zvuči kao naučna fantastika, jel da?).
Znači, sada ih je pet. Nijedan nema u potpunosti ono što ja tražim od nekoga. Tako ja od petorice njih spajam jednog momka koji uvek ima vremena za mene, i uvek imam nekog ko me mazi i pazi...
Sigurno delujem kao totalni ludak i jako sebična osoba, ali kada bi njih pitali da li dobijaju od mene dovoljno vremena i pažnje, sigurna sam da bi svi rekli kako su savršeno zadovoljni.
E sad vi meni recite: ŠTA VI MISLITE O OVOME?
Da li je ok da neko tako živi, dok se ne odluči da se uda i ozbiljnije posveti nekome, ili sve ovo nije normalno i znači da sam ja neki frik?
Interesuju me vaši komentari. Ja imam svoje mišljenje, koje ne verujem da ću promeniti, jer nikada u životu nisam bila srećnija, a i svi oni pored mene su srećni i zadovoljni. Ali eto, volela bih da znam, da li je neko imao slična iskustva i kako su se završila?
Pusa svima!
 
DellBoy-011:
Mislim da je to njen osnovni problem :lol:

Cije su posledice:
1.nervoza
2.isfrustriranost
3.nezadovoljstvo
4.dosada
5.sanjanje u budnom stanju
6.preterana konzumacija spanskih serija
7.uzivljavanje u ulogu glavnog zenskog lika iz istih
8.kao zavrsna faza iznosenje svega toga na forum u formi pitanja "sta da radim","help me","ja bih svu pedesetoricu","a sto da ne".... :lol:
 
Hvala na razumevanju onima koji me razumeju.
Bitno je da niko nije povredjen i da su svi zadovoljni u ovom mom petouglu.
Sto se tice onoga " a doskora si kukala kako zelis finog, postenog decka...", pa zar vam to ne govori sve?
Da sam ga nasla, verovatno sada ne bih od petorice pravila jednog!
Nije da ga nisam trazila, i nije da ne bih više volela da imam JEDNOG ALI VREDNOG, ali da li vi mislite da je lako naci takvog? Sta mi svi onda ovde trazimo? Zasto onda svaka veza nije uspesna?
Ma stvar je jednostavna -dosadilo mi bre da kukam nad svojom sudbinom- "jadna ja, hocu da me neko voli, bla,bla..." i okrenula sam list. Ovako je mnogo, mnogo bolje.
Sto se tice komentara Zubarke, mogu samo da kazem da sam ovo i postavila da bih izazvala i takve komentare. Mozda je njen zivot suvise nezanimljiv, pa je malcice ljubomoriska :oops:
Never mind, nisam ja ni nesigurna, ni depresivna, ni isfrustrirana,nego sam bas vesela osoba koja se druzi, izlazi, ima puno prijateljica, voli zivot beskrajno i ne mrzi nikoga.
Eto.
Che serra - serra.
 
Mozda ti je cela ta situacija zanimljiva, ali nisam sigurna da li je moguce biti zadovoljan u istoj? Zar nije potpuna posvecenost JEDNOJ osobi, obostrana, naravno, ono pravo. To ti mozda sada deluje zanimljivo, ali na kraju ces mozda shvatiti da pored svih njih, ti zapravo nemas nikoga. Tesko je sedeti i na dve stolice, a ne.. Mada, sa druge strane, ako ti to odgovara i ako ste svi srecni.. samo razmisli da li su oni fer prema tebi i kako im ti uzvracas? Da li bi volela da neko tebi radi tako nesto? Mozda ipak treba da se odlucis za jednog i posvetis mu se; pokusas da izgradis odnos kakav zelis uz obostrano zalaganje i puno kvalitetne komunikacije.
 
jecika:
Hvala na razumevanju onima koji me razumeju.
Bitno je da niko nije povredjen i da su svi zadovoljni u ovom mom petouglu.
Sto se tice onoga " a doskora si kukala kako zelis finog, postenog decka...", pa zar vam to ne govori sve?
Da sam ga nasla, verovatno sada ne bih od petorice pravila jednog!
Nije da ga nisam trazila, i nije da ne bih više volela da imam JEDNOG ALI VREDNOG, ali da li vi mislite da je lako naci takvog? Sta mi svi onda ovde trazimo? Zasto onda svaka veza nije uspesna?
Ma stvar je jednostavna -dosadilo mi bre da kukam nad svojom sudbinom- "jadna ja, hocu da me neko voli, bla,bla..." i okrenula sam list. Ovako je mnogo, mnogo bolje.
Sto se tice komentara Zubarke, mogu samo da kazem da sam ovo i postavila da bih izazvala i takve komentare. Mozda je njen zivot suvise nezanimljiv, pa je malcice ljubomoriska :oops:
Never mind, nisam ja ni nesigurna, ni depresivna, ni isfrustrirana,nego sam bas vesela osoba koja se druzi, izlazi, ima puno prijateljica, voli zivot beskrajno i ne mrzi nikoga.
Eto.
Che serra - serra.

Draga jecika,pa svaka ti cast. :lol: Ja zaista imam razloga da budem ljubomorna na tvojih nekoliko tipova jer ja imam samo jednog, ali vrednog doduse :wink: , kojeg ne bih menjala ni za sta na svetu i koji mi pruza sve sto zelim i koliko zelim.
Sve naj naj lepse ti zelim,ako sam te uvredila izvini.Nadam se da ces u jako skoro vreme naci nekoga ko ce te u potpunosti ispuniti.Dakle jednog ali vrednog.Na manje od toga ne pristaj.Sve najbolje. :roll:
 
Samo da vas obavestim da su skoro svi vec otpali :D
Onaj prvi -slatki, plavi decko, nije u igri već 2 nedelje. Prestali smo da se cujemo.
Onog drugog, slatkog crnog decka sam ja otkacila. Ne pominje covek da ce raskinuti sa devojkom ali mu to ne smeta da i dalje trcka kao kucence za mnom. Smucio mi se. Uh sto mrzim kad mi se neko smuci. Vise volim i da ga zamrzim nego da mi ga bude zao i da mi se smuci.
Treci, stariji tip od nekih 30-ak godinica, postao je toliko dosadan da sam nakon 10 minuta razgovora sa njim na temu "gde sve mora da ide i sta sve mora da uradi naredne nedelje" zaspala za stolom. Tada sam ukapirala da je bolje da se vise ne cujemo. Plasila sam se da bih sledeci put pala sa stolice u REM fazi pa bih se izblamirala.
Četvrti, moja bivsa velika ljubav, otisao je na more. Zove stalno da dodjem...nedostaju mu nase veceri na obali... I meni nedostaju, pravo da kazem, ali ne zelim da odem. Bojim se da to i ne bi bila tako idilicna slika kad bih stigla tamo.
I peti...on je jos tu negde...Ne opterecuje me jer se vidjamo samo vikendom, i to ne svakog vikenda, tako da može da ostane u igri. Za sada.
Ah da, imam jednu novost: jednog slatkog crnog MNOOOOGO ZGODNOG decka!Tip je odbojkas, i PRETERAN je nacisto! Naravno, plasi se veze i pravi se mangup pa me kao ne nazove ceo dan nakon prve zajednicke veceri koja je bila EKSTRA, ali provalim ja to brzo, pa se ne uzbudjujem. I stvarno, nazvao je nakon 2 dana, sa nekom pricom - "znas, ja sam malo cudan...imam obicaj da ponekad nestanem, niko ne zna gde sam, treba mi samoca...bla...bla..."
Ma da,kako da ne.Treba njemu varijanta a ne veza, samo sto sirotan nije znao kako to da mi saopsti. Pa dobro, nemam nista protiv. Samo sto on misli da ce moci da igra tu igru, a u stvari nije joj dorastao. Mukica.Mnogo je sladak...
Ej, hajde sad muskarci: zasto vi nakon predivne veceri sutradan ne nazovete devojku?
a. zato sto ste ukapirali da ne zelite ozbiljnu vezu
b. zato sto ste ukapirali da je riba mnogo bolja od vas i da nemate sta da joj pruzite, pa je bolje da odmah zbrisete
c. zato sto hocete da ispadnete mangupi, pa da riba poludi za vama

d. zato sto ste hteli da je " opalite" pa niste uspeli (u ovom slucaju: da li joj se ipak javite nakon par dana,u fazonu-mozda se predomislila, ili odmah odustanete.)
Ljubic!
 

Slične teme


Back
Top