Katastrofa

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Poruka
16.002
Taman je sve krenulo kako treba. Ucutkam zenu, decu, roditelje, brata, snajku, zvalave babetine iz komsiluka, kad se pojavi jedna bivsa koja se lozila na njega a on nije bio sa njom. Ona je cula da je razveden. :zper: Pa se dovukla. Sta mislite o tim ljudima, koji se kao neki duh pojavi niotkuda u vas zivot i vasu vezu?
 
Ma, kakvi grupnjaci. Sada moram i nju nekako da eliminisem. Uh, kako je sladak ovaj moj. Toliko mi briga zadaje, a tako ga volim.
Ybt. moderna, bar da je u pitanju onako dobro karan je pa da te covek razume da se toliko cimas...ljudi su vodili ratove zbog toga, ali ta platonska prica :eek: Mislim da imas lose karte, ova bivsa mu je sigurno dala i ako i to ne uradis uskoro...izgubila si, ybg. muskarac je a ne kamen. Bice to sa nekim izgovorom, samo da regulise hormone a on voli tebe... Pa jedanput, dvaput... Podgrejana ljubav zna biti mnogo dobra, ja sa ovom mojom podgrevam vec 15i put:D
 
Poslednja izmena:
Taman je sve krenulo kako treba. Ucutkam zenu, decu, roditelje, brata, snajku, zvalave babetine iz komsiluka, kad se pojavi jedna bivsa koja se lozila na njega a on nije bio sa njom. Ona je cula da je razveden. :zper: Pa se dovukla. Sta mislite o tim ljudima, koji se kao neki duh pojavi niotkuda u vas zivot i vasu vezu?

Ako ste vas dvoje zajedno i pojavi se treća osoba koja se interesuje za njega nemaš razloga za brigu ako on tebe voli.A takvi ljudi koji kako si rekla pojave se kao duh i žele razoriti nečiju vezu su mi tako jadni i ljigavi.
 
Ako ste vas dvoje zajedno i pojavi se treća osoba koja se interesuje za njega nemaš razloga za brigu ako on tebe voli.A takvi ljudi koji kako si rekla pojave se kao duh i žele razoriti nečiju vezu su mi tako jadni i ljigavi.

I meni su ljigavi i jadni, ali postoje. Ja znam da me on voli i ne plasim se da ce me prevariti, ali ipak, zelim da imam sigurna ledja. Naci cu joj decka.
 
Ja se tako ne izrazavam. ;) A, drugo, i on i ja smo odlucili da nemamo odnose pre braka, ako si pazljivo citala moje postove i teme, trebalo bi da si to primetila.

Sredicu ja tu malu zlocu.

ma jesam...citala sam...vidim sve si probala osim toga...ne moras nista da radis...samo lezi...

e da ,ima i ona fora sa guzom...legnes na ledja pa ti ga stavi izmedju guze...rasiri pa stavi...ko u sendvich...hebi ga
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top