xampp radi polovicno

dj666ndi

Obećava
Poruka
59
Znaci situacija je sledeca: koristim xampp vec 4,5 godina i NIKADA nisam imao problema sa njim, do pre neki dan... Krenuo je da kada god izmenim neki php fajl, da mi na localhostu samo polovicno ucita css fajl. Sa css-om nema nikakvih problema. To mi se desava na svakom sajtu koga imam na lokalu! Reinstalirao sam program, i to nije pomoglo. Onda sam backup-ovao sve mysql baze (sto mi je trebalo pola sata), obrisao xampp, pa ga opet instalirao, ali on i dalje gura taj problem. Onda sam skinuo najnoviju verziju sa apachefriends.org i odradio sve ovo gore navedeno OPET (!) i jos uvek problem nisam resio. Jedino problem se resi kada restartujem komp. Znaci pomozite ljudi, ne mogu vise da dnevno 100 puta restartujem komp, da bih video kako sta izgleda (ali bukvalno 100+ puta)...
*Napomena: koristim originalni windows xp professional edition (licenciran i sve sto ide sa njim), i 100% sam siguran da nemam nikakve domace zivotinje u kompu (viruse, spyware, malware, trojance, crve...)
 
Navodno bio je problem u css fajlu. Nikada nisam naisao na nesto ovako, i pre su mi bile greske u css-u, ali nikada nije ucitavao "polovicno"... Problem je bio u tome da na kraju css-a nisam zavrsio stil sa znakom }

weird...
 

Back
Top