Sumarice

Ma daj,politicare briga za sve sto ne moze da im donese profit (citaj glasove) :lol:

znam iz licnog iskustva :lol:

BTW cak i da ih postave nece preziveti duze od nekoliko meseci.

Pa ybt sve kante na banderama ka ekonomskom i pravnom su poskidali. :roll:
 
Ne znam,al znam kako izgleda onaj put ka jezeru nocu :mrgreen:

Mozes da dobijes morsku bolest gledajuci ljuljanje :mrgreen:

A šta ti kolega radiš tamo noću.....Talasaš se?:zper:
Sad su ih zeznuli oni iz Oranice......Osvetlili im skrovište....
Ja sam predložila da se napravi "noćni parking".....naplaćuje se ulaz 50dinara....I dobiješ jedan kondom gratis.....i kesicu da ga u nju baciš.....:zcepanje:
 
A šta ti kolega radiš tamo noću.....Talasaš se?:zper:
Sad su ih zeznuli oni iz Oranice......Osvetlili im skrovište....
Ja sam predložila da se napravi "noćni parking".....naplaćuje se ulaz 50dinara....I dobiješ jedan kondom gratis.....i kesicu da ga u nju baciš.....:zcepanje:

Nista ja ne radim,setam kera :whistling:


Imalo ih i na onom poljancetu kod pandurskih hangara na aerodromu al ih zeznuli izgradili one zgrade :lol:
 
A šta ti kolega radiš tamo noću.....Talasaš se?:zper:
Sad su ih zeznuli oni iz Oranice......Osvetlili im skrovište....
Ja sam predložila da se napravi "noćni parking".....naplaćuje se ulaz 50dinara....I dobiješ jedan kondom gratis.....i kesicu da ga u nju baciš.....:zcepanje:

E pa ima to u Italiji - parking za ljubavnike,em korisno em profitabilno i ekoloski :mrgreen:
 
Nista ja ne radim,setam kera :whistling:


Imalo ih i na onom poljancetu kod pandurskih hangara na aerodromu al ih zeznuli izgradili one zgrade :lol:

Ma idi.....Prošle nedelje izlazim iz Oranice i krenula ka drugaricinom autu da uzmem džemper....auto parkiran malo dalje od kafića.....pre skretanja za jezero. Prilazim kolima, kad u jednom trenutku nečije stopalo se zalepi za staklo susednog auta, bljesnu gola pozadina.....
Znači, samo sam zaključala auto i trk uz ulicu......
Posle mi bilo smešno....:roll:
 
Ma idi.....Prošle nedelje izlazim iz Oranice i krenula ka drugaricinom autu da uzmem džemper....auto parkiran malo dalje od kafića.....pre skretanja za jezero. Prilazim kolima, kad u jednom trenutku nečije stopalo se zalepi za staklo susednog auta, bljesnu gola pozadina.....
Znači, samo sam zaključala auto i trk uz ulicu......
Posle mi bilo smešno....:roll:

To se meni jednom desilo na aerodromu:

Normalno parkiran auto uz ivicnjak,tamo kod hangara,prilazim,vidim zamagljena stakla kad samo odjednom bam noga o prozor :hahaha:
 
To se meni jednom desilo na aerodromu:

Normalno parkiran auto uz ivicnjak,tamo kod hangara,prilazim,vidim zamagljena stakla kad samo odjednom bam noga o prozor :hahaha:

Moji prijatelji šetali psa kod Muzeja.....Bila zima, sneg do kolena, dva sata popodne...klinci se sankaju, neki fudbaleri trče....prava zimska idila....
Pored one staze što ide od Muzeja ka putu za Šumarice stoji parkiran auto. A u njemu naga plavuša veselo skakuće......U po bela dana....ljudi naokolo......:eek:
 
Moji prijatelji šetali psa kod Muzeja.....Bila zima, sneg do kolena, dva sata popodne...klinci se sankaju, neki fudbaleri trče....prava zimska idila....
Pored one staze što ide od Muzeja ka putu za Šumarice stoji parkiran auto. A u njemu naga plavuša veselo skakuće......U po bela dana....ljudi naokolo......:eek:

Sta fali,sve je to prirodno :mrgreen:
a mozda i nije bas sve :think:

Al spamujemo:rumenko:
 

Back
Top