frizurica II klase

Covek se menja s godinama. Danas je u modi macho gorila, sutra depilirano prase. Nema to veze, nikad ne reci nikad. A to sto se ne druzis sa nevinim devojkama... Kada se ozenis sa dvojkom koja nije nevina, pa pocne da ti izvodi neke kerefeke, koje ti ne znas, javice se crv sumnje, a onda ces se ti setiti tvoje drugarice Moderne Pevacice i reci sebi: "Pa, Pevacica je najpametnija osoba koju sam video. Ona je postena i pozrtvovana, cestita i iskrena. Sto se s njom nisam ozenio?!" Ali tada ce biti aksno, jer cu ja biti udata za sadasnjeg decka.

Nisam pomodar, pa ne pomišljam na promene ;)
A... usput, već sam oženjen i crve sumnje sam uspešno eliminisao pesticidima :mrgreen:
A, Pevačicu nikada ne bih mogao da oženim, jer ne bih mogao da živim sa estradom i tako glamuroznim životom. Ja sam običan smrtnik :)
 
u stvari svet bi bio idealan kad bi postojala neka tecnost i potope te u nju..zastite ti obrve i kosu...i kad izadjes spadnu dlake same...a da nista ne boli...i tako skroz glatko sve
pih ne mog stavljam smajlije
ocem poslacu ti

ja svakoga dana sanjam o ovome
jedino me brine kako bi potopila brkove a da ne pokvasim kosu,
posle shvatim da ima rešenja,
al u trenucima dok me more takve maštarine nisam pri sebi pa ne mogu da shvatim =)

e ali moje je apgrejdovana verzija
tj da sve dlake spadnu od tog potapanja zanavek
može i da boli malo, koj ga ebe, zanavek je zanavek
 
ja svakoga dana sanjam o ovome
jedino me brine kako bi potopila brkove a da ne pokvasim kosu,
posle shvatim da ima rešenja,
al u trenucima dok me more takve maštarine nisam pri sebi pa ne mogu da shvatim =)

e ali moje je apgrejdovana verzija
tj da sve dlake spadnu od tog potapanja zanavek
može i da boli malo, koj ga ebe, zanavek je zanavek

e, bila neka krema onomad...da se naruci
pisalo na kutiji da uklanja oziljke, strije, hemeroide, malje i pospjesuje rast kose...:eek:
mozda je to bijo... Gral koji ovdje...trazimo? :zper:
 
frizurica II reda strogo pazljivo, ova I reda zna da bocka ako se zapusti dan-dva. Makazice i malkice potkresivanja...kol`ko mogu da vidim :rumenko: Bilo bi verovatno prijatnije bez nje, ali je to cimanje, depilacija svakih par nedelja...ili brijanje svakih par dana. Ybg. ovaj svet nije bas savrsen :think:
 
Nisam pomodar, pa ne pomišljam na promene ;)
A... usput, već sam oženjen i crve sumnje sam uspešno eliminisao pesticidima :mrgreen:
A, Pevačicu nikada ne bih mogao da oženim, jer ne bih mogao da živim sa estradom i tako glamuroznim životom. Ja sam običan smrtnik :)

Rekla kazala. Drago mi je da si srecno ozenjen (mnogi moji bivsi su bili). Samo ti ne zaboravi sta ti je Pevacica rekla. Ja sam uvek u pravu.

 
ja svakoga dana sanjam o ovome
jedino me brine kako bi potopila brkove a da ne pokvasim kosu,
posle shvatim da ima rešenja,
al u trenucima dok me more takve maštarine nisam pri sebi pa ne mogu da shvatim =)

e ali moje je apgrejdovana verzija
tj da sve dlake spadnu od tog potapanja zanavek
može i da boli malo, koj ga ebe, zanavek je zanavek

uvek sam se pitala cemu tolika zloba kod tebe..prosto mi nemoguce da toliko vremena neko moze da bude toliko otrovan
u da zaboravila sam imas istu takvu ozlojadjenu drugaricu....cak i licite hebote :lol:
 
uvek sam se pitala cemu tolika zloba kod tebe..prosto mi nemoguce da toliko vremena neko moze da bude toliko otrovan
u da zaboravila sam imas istu takvu ozlojadjenu drugaricu....cak i licite hebote :lol:

a ja sam bila ozbiljna
koj je tebi qratz?
proba čovek da bude fini i ti se odmah drviš =I
da me ne mrzi zapitala bih se šta li ti je.. jadno...
 
Kad se depiliram imam malu modlicu.....




QUOTE=light child;10669760]svaka cast da je neko pored ovih se.ratora uspeo da da dobar odgovor na temu :D
:klap:

mislim kontam da nije...al zamisli kad bi stvarno bilo hihih munja tamo :hahaha:[/QUOTE]

Zao mi je sto ti moram reci ,ali u kom ti svijetu zivis?Pa to je trend star valjda 4-5 godina,kad kupis braun iili philips aparat za depilaciju,dolaze razne modlice koje se stave preko zbuna i samo brijes,veoma jednostavno,nije to sad spejs satl,ali cudi me da savremena zena nije cula za to,pa se cudi tome i kaze zamisli da postoji,to ti je kao u svijetu koji je poharala tehnoloska revolucija pitati,a kad bi postojala elektricna energija,hihih,hahahah.... :dash::dash::dash:
 
Poslednja izmena:
Zao mi je sto ti moram reci ,ali u kom ti svijetu zivis?Pa to je trend star valjda 4-5 godina,kad kupis braun iili philips aparat za depilaciju,dolaze razne modlice koje se stave preko zbuna i samo brijes,veoma jednostavno,nije to sad spejs satl,ali cudi me da savremena zena nije cula za to,pa se cudi tome i kaze zamisli da postoji,to ti je kao u svijetu koji je poharala tehnoloska revolucija pitati,a kad bi postojala elektricna energija,hihih,hahahah.... :dash::dash::dash:

ne citas
frizurica II klase
aman
kak'o zbunje kak'e modle

udri jace u taj zid :D
 
svaka cast da je neko pored ovih se.ratora uspeo da da dobar odgovor na temu :D
:klap:

mislim kontam da nije...al zamisli kad bi stvarno bilo hihih munja tamo :hahaha:

ne citas
frizurica II klase
aman
kak'o zbunje kak'e modle

udri jace u taj zid :D

Maco,gledas li mozda nekad TV,ako vec ne citas novine,pa to je trend ,ne samo brazilke,vec modlice za oblikovanje mufa ili p___e
 

Back
Top