Helsinski odbor:nema terorizma na jugu Srbije

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ

Elita
Banovan
Poruka
15.711
Хелсиншки одбор: Нема тероризма на југу Србије

Веровати да постоји албански тероризам на југу Србије је у домену фантазије, наводи се у саопштењу Хелсиншког одбора за људска права које је потписао Мирослав Филиповић. „У Србији је ’тероризам‘ кад неко баци ручну бомбу у неко двориште, али поред саме ограде, или уз сам зид куће, да штета буде што мања и да неко, не дај Боже, не страда”, наводи се у саопштењу.

Хелсиншки одбор изнео је сумњу да иза последњих напада заправо стоје органи државе Србије.
„Два полицајца су почетком јула ове године имала срећу. Иако је њихов џип погођен ракетним бацачем, они су само рањени. Обично, када ракетни бацач погоди тенк, он се распадне, а унутра сви изгоре. Полицијски џип и наши момци у њему су имали невиђену срећу, или, пак, албански терористи не знају да гађају”, оценио је Филиповић.

Данашњи ниво националистичке хистерије није забележен још од Милошевићевих „раних радова“, сматрају у Хелсиншком одбору
. „Замислите само како би београдским националистима „легао“ један ратић. Само два-три дана да потраје. Само неколико цркава на Косову да плане, или бар на југу Србије. А ако неколико Срба још и погине, нико задуго не би признао Косово”.

http://www.politika.rs/rubrike/Poli...je-uvod-u-sukobe.sr.htmlgory=11&nav_id=374520
...............................................

Dakle ovi ne znam kako da ih nazovem,ladno i bez ikakvih dokaza optuzuju republiku Srbiju za terorizam i za ranjavanje svojih policajaca.

Najveci argumenti su im bez blama cinicno-licimerne opaske,koje su u najmanju ruku toliko drske i debilne kada shiptarske teroriste bez sumnje prikazuju kao veste u korischenju oruzja.

Znaci,nista nije dovoljno ovim debilcinama,a srbi i dalje ne prestaju da se ushunjavaju na Kosmet i ubijaju svoje :dash:

A poredjenje sadashnje stanje nacionalizma sa istim u toku ratova 90' je klasican fashizam.

Ako ni zbog cega drugogdrzava bi trebala da reaguje i pohapsi ove fashisoidne teroriste,a i Dacic bi mogao da se priseti starih dobrih policijskih metoda :mrgreen:

Ove pod hitno treba pohapsiti i zabraniti!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Zauvek.......da sunca vise ne vide za zivota......ni na popodnevnoj shetnji !!!:evil:
 
Хелсиншки одбор: Нема тероризма на југу Србије

Веровати да постоји албански тероризам на југу Србије је у домену фантазије, наводи се у саопштењу Хелсиншког одбора за људска права које је потписао Мирослав Филиповић. „У Србији је ’тероризам‘ кад неко баци ручну бомбу у неко двориште, али поред саме ограде, или уз сам зид куће, да штета буде што мања и да неко, не дај Боже, не страда”, наводи се у саопштењу.

Хелсиншки одбор изнео је сумњу да иза последњих напада заправо стоје органи државе Србије.
„Два полицајца су почетком јула ове године имала срећу. Иако је њихов џип погођен ракетним бацачем, они су само рањени. Обично, када ракетни бацач погоди тенк, он се распадне, а унутра сви изгоре. Полицијски џип и наши момци у њему су имали невиђену срећу, или, пак, албански терористи не знају да гађају”, оценио је Филиповић.

Данашњи ниво националистичке хистерије није забележен још од Милошевићевих „раних радова“, сматрају у Хелсиншком одбору
. „Замислите само како би београдским националистима „легао“ један ратић. Само два-три дана да потраје. Само неколико цркава на Косову да плане, или бар на југу Србије. А ако неколико Срба још и погине, нико задуго не би признао Косово”.

http://www.politika.rs/rubrike/Poli...je-uvod-u-sukobe.sr.htmlgory=11&nav_id=374520
...............................................

Dakle ovi ne znam kako da ih nazovem,ladno i bez ikakvih dokaza optuzuju republiku Srbiju za terorizam i za ranjavanje svojih policajaca.

Najveci argumenti su im bez blama cinicno-licimerne opaske,koje su u najmanju ruku toliko drske i debilne kada shiptarske teroriste bez sumnje prikazuju kao veste u korischenju oruzja.

Znaci,nista nije dovoljno ovim debilcinama,a srbi i dalje ne prestaju da se ushunjavaju na Kosmet i ubijaju svoje :dash:

A poredjenje sadashnje stanje nacionalizma sa istim u toku ratova 90' je klasican fashizam.

Ako ni zbog cega drugogdrzava bi trebala da reaguje i pohapsi ove fashisoidne teroriste,a i Dacic bi mogao da se priseti starih dobrih policijskih metoda :mrgreen:

Ove pod hitno treba pohapsiti i zabraniti!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Zauvek.......da sunca vise ne vide za zivota......ni na popodnevnoj shetnji !!!:evil:

Smejati se ili plakati pitanje je sad?:think:
 
znaci kada su bili albanci optuzivani, i to bez ikakvog dokaza, to je bilo normalno i u redu, ali kada ovi to rade, ali navode razloge za svoju tvrdnju, onda je to tebi...
Opet pričaš besmislice...na Kosovu nije otkriven nijedan počinilac zločina nad Srbima.Veliki Trnovac je 50 godina fabrika narkotika koja nesmetano funkcioniše.Jedini lek za vas bi bili Rusi,mnogo ste bezobrazni.Nema tu leka izuzev vojske i milicije sa svim mogućim naoružanjem i opremom.
 
Smejati se ili plakati pitanje je sad?:think:

Hapsiti!
Ili nesto drugo o cemu necu ovde.

znaci kada su bili sciptari optuzivani, i to bez ikakvog dokaza, to je bilo normalno i u redu, ali kada ovi to rade, ali navode razloge za svoju tvrdnju, onda je to tebi...

Sciptari nisu bili optuzivani,nego su izvrsavali zlocine.

Ovi to rade svojoj drzavi i ne navode nikakve razloge,nego lupetaju bezveze........u stvari ne lupetaju bezveze nego shire fashizam.

Njihova izjava nije logicna ili nelogicna,nego fashisticka.
 
Opet pričaš besmislice...na Kosovu nije otkriven nijedan počinilac zločina nad Srbima.Veliki Trnovac je 50 godina fabrika narkotika koja nesmetano funkcioniše.Jedini lek za vas bi bili Rusi,mnogo ste bezobrazni.Nema tu leka izuzev vojske i milicije sa svim mogućim naoružanjem i opremom.

ja nisam nikada bio u tom trnovcu, ali ako se to tamo radi, a vi ne preduzimate nista, onda mora da dobijate debelu proviziju za tako sto.
inace, sta mislis koliko se zlocina u srbiji, pocinjenih nad albancima resilo do danas. nemam neki podatak, ali sumnjam bas da policija daje prioritet tim zlocinima, ako nije 100 % sigurna da je i pocinioc albanac
 
ja nisam nikada bio u tom trnovcu, ali ako se to tamo radi, a vi ne preduzimate nista, onda mora da dobijate debelu proviziju za tako sto.
inace, sta mislis koliko se zlocina u srbiji, pocinjenih nad albancima resilo do danas. nemam neki podatak, ali sumnjam bas da policija daje prioritet tim zlocinima, ako nije 100 % sigurna da je i pocinioc albanac
Nisam primetio da policija ignoriše zločine nad Albancima ali sam primetio da od 99.-te na Kosovu nije razrešen nijedan zločin nad Srbima.U svetlu te čnjenice i jedan rasvetljen zločin nad nekim šiptarem u Srbiji je mnogo sa stanovišta rada policije.
 
a oni tvrde suprotno. i nekako ja vise verujem njima nego tebi.
ps.nadam se da se ne ljutis sto ti bas ne verujem previse

Oni su debili i indijanci.
Oni nista ne tvrde nego lupaju,i to sa primesom fashizma.

Ok je da na 10 takvih slucajeva iznesu nesto ovako,ali posle svega sto je od vashih hordi zla preziveo srpski narod i Srbija,gde u svakoj drugoj normalno drzavi od vas ne bi ostao kamen na kamenu,oni se posle svega usudjuju za ovako nesto?!?!?!

Na tebe bih se ljutio ko sto bi se ljutio na psa sto mi je posr* dvoriste......kako ja to mogu :dontunderstand:.......to se od njega i ocekuje....
 
Nisam primetio da policija ignoriše zločine nad Albancima ali sam primetio da od 99.-te na Kosovu nije razrešen nijedan zločin nad Srbima.U svetlu te čnjenice i jedan rasvetljen zločin nad nekim šiptarem u Srbiji je mnogo sa stanovišta rada policije.

i ova tvrdnja da ni jedan zlocin nije resen je netacna. pokusat cu sutra pronaci neki podatak koji obara tu izjavu.
 
Da rasvetljen je.........onaj kada su uhapsili onu shiptarku zbog otetog lanca srpskinji.....da je usput i zaklala,sigurno ne bi bio rasvetljen.........ko je yebe kada pored kradje ne gleda interese shiptarskog naroda........eeej misli samo na sebe i "svoj" lancic,a srpkinju ostavi u zivotu......e zobg toga na mardelj......tako joj rekao inspektor Shefcet.

a moras priznati da ti je celo dvoriste puno goreg sr*anja, i da se to sto je pas uradio bas i ne primecuje

To jedino pas misli i gleda tako na stvari......zato me i ne cudi njegov nacin razmisljanja i razvrstavanja "sranj*"

p.s-psu je njegovo sranj* ni ne smeta,zato i tako misli......
 
Poslednja izmena:
A poredjenje sadashnje stanje nacionalizma sa istim u toku ratova 90' je klasican fashizam.

Ako ni zbog cega drugogdrzava bi trebala da reaguje i pohapsi ove fashisoidne teroriste,a i Dacic bi mogao da se priseti starih dobrih policijskih metoda :mrgreen:

Ove pod hitno treba pohapsiti i zabraniti!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Zauvek.......da sunca vise ne vide za zivota......ni na popodnevnoj shetnji !!!:evil:
E moj prijatelju da je ovde fasizam kako ti kazes nebi bilo ni ds,sps-a,ldp-a,nvo,radikala i ostalih sabana,znao bi se red a svako ko radi protiv zemlje bio bi mrtav! Ovo sto oni rade je klasicno provociranje i izvrtanje istine...
 
E moj prijatelju da je ovde fasizam kako ti kazes nebi bilo ni ds,sps-a,ldp-a,nvo,radikala i ostalih sabana,znao bi se red a svako ko radi protiv zemlje bio bi mrtav! Ovo sto oni rade je klasicno provociranje i izvrtanje istine...

Ne,ovo sto oni rade je sudelovanje sa teroristima.

Znaci saucesnistvo za teroristicke akte na jugu Srbije.

Naravno da ima fashizma,a deo tih sto si naveo stoji iza istog.
 
naravno, neces ga pronaci, pa ga, naravno, neces ni pokusat pronaci

ukucao sam "uhapsen albanac" i rezultat je dole. normalno da nisam hteo da gubim previse vremena, ali mislim da je i ovo dovoljno da se vidi da taj ministar ili sta li je jednostavno.... ne govori istinu.
http://www.kosovo.net/news/archive/ticker/2004/December_01/22.html

http://www.**************/vesti.php?hid=9&id=51229&category=vesti

http://www.mtsmondo.com/news/vesti/text.php?vest=113455

http://www.vuxi.net/18-09-2008/osuden-zbog-granatiranja-visokoh-decana
 
ja ne razumem zasto volite da pisete o necemu sto nemate pojma. ja volim da se zezam, ali ako se o necemo ozbiljno raspravlja, onda pre nego sto kazem nesto, ja to malo "izmerim"
O čemu mi to nemamo pojma?...o porodici,familiji,plemenu,časti?Vidiš,Ademe mi smo naučeni da tolerišemo sve ljude u našem okruženju i poštujemo njihove interese a ne samo naše rođake i saplemenike i da poštujemo samo njihovu imovinu i živote već svačiju imovinu.Od vas je gora jedino ruska mafija,pošto ona likvidira cele familije od beba do staraca.
 
O čemu mi to nemamo pojma?...o porodici,familiji,plemenu,časti?Vidiš,Ademe mi smo naučeni da tolerišemo sve ljude u našem okruženju i poštujemo njihove interese a ne samo naše rođake i saplemenike i da poštujemo samo njihovu imovinu i živote već svačiju imovinu.Od vas je gora jedino ruska mafija,pošto ona likvidira cele familije od beba do staraca.

S' razlogom.
Ovi zbog zivotinjskog nagona u sebi.
 
O čemu mi to nemamo pojma?...o porodici,familiji,plemenu,časti?Vidiš,Ademe mi smo naučeni da tolerišemo sve ljude u našem okruženju i poštujemo njihove interese a ne samo naše rođake i saplemenike i da poštujemo samo njihovu imovinu i živote već svačiju imovinu.Od vas je gora jedino ruska mafija,pošto ona likvidira cele familije od beba do staraca.

nemas pojma o... evo ti link o optuzenim albancima. na tome sam izgubio oko desetak minuta. a ti si tvrdio da ni jedan albaanc nije optuzen. ako zelis, mozes naci jos takvih vesti
ostavi te price za decu... ako vec nemas neke bolje, koje ce razvijati prave vrednsoti kod njih
 

Back
Top