Helsinski odbor:nema terorizma na jugu Srbije
Strana 1 od 2 12 PoslednjaPoslednja
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 48

Tema: Helsinski odbor:nema terorizma na jugu Srbije

Elita
    Učlanjen
    04.12.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Helsinski odbor:nema terorizma na jugu Srbije

Хелсиншки одбор: Нема тероризма на југу Србије

Веровати да постоји албански тероризам на југу Србије је у домену фантазије, наводи се у саопштењу Хелсиншког одбора за људска права које је потписао Мирослав Филиповић. „У Србији је ’тероризам‘ кад неко баци ручну бомбу у неко двориште, али поред саме ограде, или уз сам зид куће, да штета буде што мања и да неко, не дај Боже, не страда”, наводи се у саопштењу.

Хелсиншки одбор изнео је сумњу да иза последњих напада заправо стоје органи државе Србије.
    „Два полицајца су почетком јула ове године имала срећу. Иако је њихов џип погођен ракетним бацачем, они су само рањени. Обично, када ракетни бацач погоди тенк, он се распадне, а унутра сви изгоре. Полицијски џип и наши момци у њему су имали невиђену срећу, или, пак, албански терористи не знају да гађају”, оценио је Филиповић.

Данашњи ниво националистичке хистерије није забележен још од Милошевићевих „раних радова“, сматрају у Хелсиншком одбору
    . „Замислите само како би београдским националистима „легао“ један ратић. Само два-три дана да потраје. Само неколико цркава на Косову да плане, или бар на југу Србије. А ако неколико Срба још и погине, нико задуго не би признао Косово”.

http://www.politika.rs/rubrike/Politika/Albanski-region-na-jugu-Srbije-je-uvod-u-sukobe.sr.htmlgory=11&nav_id=374520
    ...............................................

Dakle ovi ne znam kako da ih nazovem,ladno i bez ikakvih dokaza optuzuju republiku Srbiju za terorizam i za ranjavanje svojih policajaca.

Najveci argumenti su im bez blama cinicno-licimerne opaske,koje su u najmanju ruku toliko drske i debilne kada shiptarske teroriste bez sumnje prikazuju kao veste u korischenju oruzja.

Znaci,nista nije dovoljno ovim debilcinama,a srbi i dalje ne prestaju da se ushunjavaju na Kosmet i ubijaju svoje

A poredjenje sadashnje stanje nacionalizma sa istim u toku ratova 90' je klasican fashizam.

Ako ni zbog cega drugogdrzava bi trebala da reaguje i pohapsi ove fashisoidne teroriste,a i Dacic bi mogao da se priseti starih dobrih policijskih metoda

Ove pod hitno treba pohapsiti i zabraniti!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Zauvek.......da sunca vise ne vide za zivota......ni na popodnevnoj shetnji !!!

Buduća legenda
    Učlanjen
    17.10.2004.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Re: Helsinski odbor:nema terorizma na jugu Srbije

Normalne države eliminišu takve likove na svaki način.

Veoma poznat Eric Draven (avatar)
    Učlanjen
    31.08.2008.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    44
    Reputaciona moć
    165

Citat Original postavio ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Pogledaj poruku
    Хелсиншки одбор: Нема тероризма на југу Србије

Веровати да постоји албански тероризам на југу Србије је у домену фантазије, наводи се у саопштењу Хелсиншког одбора за људска права које је потписао Мирослав Филиповић. „У Србији је ’тероризам‘ кад неко баци ручну бомбу у неко двориште, али поред саме ограде, или уз сам зид куће, да штета буде што мања и да неко, не дај Боже, не страда”, наводи се у саопштењу.

Хелсиншки одбор изнео је сумњу да иза последњих напада заправо стоје органи државе Србије.
    „Два полицајца су почетком јула ове године имала срећу. Иако је њихов џип погођен ракетним бацачем, они су само рањени. Обично, када ракетни бацач погоди тенк, он се распадне, а унутра сви изгоре. Полицијски џип и наши момци у њему су имали невиђену срећу, или, пак, албански терористи не знају да гађају”, оценио је Филиповић.

Данашњи ниво националистичке хистерије није забележен још од Милошевићевих „раних радова“, сматрају у Хелсиншком одбору
    . „Замислите само како би београдским националистима „легао“ један ратић. Само два-три дана да потраје. Само неколико цркава на Косову да плане, или бар на југу Србије. А ако неколико Срба још и погине, нико задуго не би признао Косово”.

http://www.politika.rs/rubrike/Politika/Albanski-region-na-jugu-Srbije-je-uvod-u-sukobe.sr.htmlgory=11&nav_id=374520
    ...............................................

Dakle ovi ne znam kako da ih nazovem,ladno i bez ikakvih dokaza optuzuju republiku Srbiju za terorizam i za ranjavanje svojih policajaca.

Najveci argumenti su im bez blama cinicno-licimerne opaske,koje su u najmanju ruku toliko drske i debilne kada shiptarske teroriste bez sumnje prikazuju kao veste u korischenju oruzja.

Znaci,nista nije dovoljno ovim debilcinama,a srbi i dalje ne prestaju da se ushunjavaju na Kosmet i ubijaju svoje

A poredjenje sadashnje stanje nacionalizma sa istim u toku ratova 90' je klasican fashizam.

Ako ni zbog cega drugogdrzava bi trebala da reaguje i pohapsi ove fashisoidne teroriste,a i Dacic bi mogao da se priseti starih dobrih policijskih metoda

Smejati se ili plakati pitanje je sad?
    "Men dont faint,we take unintended,decisive naps!"
    Bob Kelso

http://9gag.com/gag/aD0GXDO

Buduća legenda adem_ks (avatar)
    Učlanjen
    07.01.2007.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    14
    Reputaciona moć
    0

znaci kada su bili albanci optuzivani, i to bez ikakvog dokaza, to je bilo normalno i u redu, ali kada ovi to rade, ali navode razloge za svoju tvrdnju, onda je to tebi...

Buduća legenda
    Učlanjen
    17.10.2004.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio adem_ks Pogledaj poruku
    znaci kada su bili albanci optuzivani, i to bez ikakvog dokaza, to je bilo normalno i u redu, ali kada ovi to rade, ali navode razloge za svoju tvrdnju, onda je to tebi...
    Opet pričaš besmislice...na Kosovu nije otkriven nijedan počinilac zločina nad Srbima.Veliki Trnovac je 50 godina fabrika narkotika koja nesmetano funkcioniše.Jedini lek za vas bi bili Rusi,mnogo ste bezobrazni.Nema tu leka izuzev vojske i milicije sa svim mogućim naoružanjem i opremom.

Elita
    Učlanjen
    04.12.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio Eric Draven Pogledaj poruku
    Smejati se ili plakati pitanje je sad?
    Hapsiti!
    Ili nesto drugo o cemu necu ovde.

znaci kada su bili sciptari optuzivani, i to bez ikakvog dokaza, to je bilo normalno i u redu, ali kada ovi to rade, ali navode razloge za svoju tvrdnju, onda je to tebi...
    Sciptari nisu bili optuzivani,nego su izvrsavali zlocine.

Ovi to rade svojoj drzavi i ne navode nikakve razloge,nego lupetaju bezveze........u stvari ne lupetaju bezveze nego shire fashizam.

Njihova izjava nije logicna ili nelogicna,nego fashisticka.

Učlanjen
    07.01.2007.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    14
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio misoni Pogledaj poruku
    Opet pričaš besmislice...na Kosovu nije otkriven nijedan počinilac zločina nad Srbima.Veliki Trnovac je 50 godina fabrika narkotika koja nesmetano funkcioniše.Jedini lek za vas bi bili Rusi,mnogo ste bezobrazni.Nema tu leka izuzev vojske i milicije sa svim mogućim naoružanjem i opremom.
    ja nisam nikada bio u tom trnovcu, ali ako se to tamo radi, a vi ne preduzimate nista, onda mora da dobijate debelu proviziju za tako sto.
    inace, sta mislis koliko se zlocina u srbiji, pocinjenih nad albancima resilo do danas. nemam neki podatak, ali sumnjam bas da policija daje prioritet tim zlocinima, ako nije 100 % sigurna da je i pocinioc albanac

Učlanjen
    07.01.2007.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    14
    Reputaciona moć
    0

Sciptari nisu bili optuzivani,nego su izvrsavali zlocine.
    a oni tvrde suprotno. i nekako ja vise verujem njima nego tebi.
    ps.nadam se da se ne ljutis sto ti bas ne verujem previse

Buduća legenda
    Učlanjen
    17.10.2004.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    0

ja nisam nikada bio u tom trnovcu, ali ako se to tamo radi, a vi ne preduzimate nista, onda mora da dobijate debelu proviziju za tako sto.
    inace, sta mislis koliko se zlocina u srbiji, pocinjenih nad albancima resilo do danas. nemam neki podatak, ali sumnjam bas da policija daje prioritet tim zlocinima, ako nije 100 % sigurna da je i pocinioc albanac
    Nisam primetio da policija ignoriše zločine nad Albancima ali sam primetio da od 99.-te na Kosovu nije razrešen nijedan zločin nad Srbima.U svetlu te čnjenice i jedan rasvetljen zločin nad nekim šiptarem u Srbiji je mnogo sa stanovišta rada policije.

Elita
    Učlanjen
    04.12.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

a oni tvrde suprotno. i nekako ja vise verujem njima nego tebi.
    ps.nadam se da se ne ljutis sto ti bas ne verujem previse
    Oni su debili i indijanci.
    Oni nista ne tvrde nego lupaju,i to sa primesom fashizma.

Ok je da na 10 takvih slucajeva iznesu nesto ovako,ali posle svega sto je od vashih hordi zla preziveo srpski narod i Srbija,gde u svakoj drugoj normalno drzavi od vas ne bi ostao kamen na kamenu,oni se posle svega usudjuju za ovako nesto?!?!?!

Na tebe bih se ljutio ko sto bi se ljutio na psa sto mi je posr* dvoriste......kako ja to mogu .......to se od njega i ocekuje....

Iskusan bobanjov (avatar)
    Učlanjen
    11.06.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    191

Овакве изјаве су врх цинизма ..... 'ебање у здрав мозак овог народа.

Све то треба послати код оца Бранислава на годину дана .... да се ментално одморе и спасу своје јадне душе !

Učlanjen
    07.01.2007.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    14
    Reputaciona moć
    0

Nisam primetio da policija ignoriše zločine nad Albancima ali sam primetio da od 99.-te na Kosovu nije razrešen nijedan zločin nad Srbima.U svetlu te čnjenice i jedan rasvetljen zločin nad nekim šiptarem u Srbiji je mnogo sa stanovišta rada policije.
    i ova tvrdnja da ni jedan zlocin nije resen je netacna. pokusat cu sutra pronaci neki podatak koji obara tu izjavu.

Učlanjen
    07.01.2007.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    14
    Reputaciona moć
    0

Na tebe bih se ljutio ko sto bi se ljutio na psa sto mi je posr* dvoriste......kako ja to mogu .......to se od njega i ocekuje....
    a moras priznati da ti je celo dvoriste puno goreg sr*anja, i da se to sto je pas uradio bas i ne primecuje

Iskusan zadovoljni kupac (avatar)
    Učlanjen
    05.12.2006.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    97

i ova tvrdnja da ni jedan zlocin nije resen je netacna. pokusat cu sutra pronaci neki podatak koji obara tu izjavu.
    naravno, neces ga pronaci, pa ga, naravno, neces ni pokusat pronaci

Elita
    Učlanjen
    04.12.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Da rasvetljen je.........onaj kada su uhapsili onu shiptarku zbog otetog lanca srpskinji.....da je usput i zaklala,sigurno ne bi bio rasvetljen.........ko je yebe kada pored kradje ne gleda interese shiptarskog naroda........eeej misli samo na sebe i "svoj" lancic,a srpkinju ostavi u zivotu......e zobg toga na mardelj......tako joj rekao inspektor Shefcet.

a moras priznati da ti je celo dvoriste puno goreg sr*anja, i da se to sto je pas uradio bas i ne primecuje
    To jedino pas misli i gleda tako na stvari......zato me i ne cudi njegov nacin razmisljanja i razvrstavanja "sranj*"

p.s-psu je njegovo sranj* ni ne smeta,zato i tako misli......
    Poslednji put ažurirao/la ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ : 08.08.2009. u 01:34

Elita User Friendly (avatar)
    Učlanjen
    20.01.2008.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    409

E moj prijatelju da je ovde fasizam kako ti kazes nebi bilo ni ds,sps-a,ldp-a,nvo,radikala i ostalih sabana,znao bi se red a svako ko radi protiv zemlje bio bi mrtav! Ovo sto oni rade je klasicno provociranje i izvrtanje istine...
    Audi, vide, tace, si vis vivere in pace

Buduća legenda
    Učlanjen
    17.10.2004.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio zadovoljni kupac Pogledaj poruku
    Možda ima neki gde je šiptarska policija nabedila nekog Srbina da je pokrao ili ubio drugog Srbina,sačekajmo do sutra.

Elita
    Učlanjen
    04.12.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio †0verkill† Pogledaj poruku
    E moj prijatelju da je ovde fasizam kako ti kazes nebi bilo ni ds,sps-a,ldp-a,nvo,radikala i ostalih sabana,znao bi se red a svako ko radi protiv zemlje bio bi mrtav! Ovo sto oni rade je klasicno provociranje i izvrtanje istine...
    Ne,ovo sto oni rade je sudelovanje sa teroristima.

Znaci saucesnistvo za teroristicke akte na jugu Srbije.

Naravno da ima fashizma,a deo tih sto si naveo stoji iza istog.

Učlanjen
    07.01.2007.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    14
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio zadovoljni kupac Pogledaj poruku
    ukucao sam "uhapsen albanac" i rezultat je dole. normalno da nisam hteo da gubim previse vremena, ali mislim da je i ovo dovoljno da se vidi da taj ministar ili sta li je jednostavno.... ne govori istinu.
    http://www.kosovo.net/news/archive/ticker/2004/December_01/22.html

http://www.***************/vesti.php?hid=9&id=51229&category=vesti

http://www.mtsmondo.com/news/vesti/text.php?vest=113455

http://www.vuxi.net/18-09-2008/osuden-zbog-granatiranja-visokoh-decana

Ističe se Danny Elfman (avatar)
    Učlanjen
    06.01.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    59

A secam se onomad kad su srbi sami sebe izbombardovali. Zato je to bombardovanje bilo cesto hirurski precizno. Srbi nisu hteli da razvale zvoju zemlju u paramparcad, nego onako da je bombarduju na finjaka. A secam se takodje i onamad kad smo popalili sve svoje crkve na kosmetu. I dan danas sami sebe ubijamo.

Učlanjen
    07.01.2007.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    14
    Reputaciona moć
    0

Možda ima neki gde je šiptarska policija nabedila nekog Srbina da je pokrao ili ubio drugog Srbina,sačekajmo do sutra.
    ja ne razumem zasto volite da pisete o necemu sto nemate pojma. ja volim da se zezam, ali ako se o necemo ozbiljno raspravlja, onda pre nego sto kazem nesto, ja to malo "izmerim"

Elita jedite_kod_Joa (avatar)
    Učlanjen
    29.07.2006.
    Pol
    muški
    Novi Sad, Vojvodstvo Srpsko - Okupirana Srbija
    Reputaciona moć
    268

Ја вам лепо кажем да ЕУ(читај Ватикан) спрема ново комадање на југу,али и на северу.Бићемо рањиви док год будемо ишли мечки на рупу(ЕУ интеграције).

Buduća legenda
    Učlanjen
    17.10.2004.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    0

ja ne razumem zasto volite da pisete o necemu sto nemate pojma. ja volim da se zezam, ali ako se o necemo ozbiljno raspravlja, onda pre nego sto kazem nesto, ja to malo "izmerim"
    O čemu mi to nemamo pojma?...o porodici,familiji,plemenu,časti?Vidiš,Ademe mi smo naučeni da tolerišemo sve ljude u našem okruženju i poštujemo njihove interese a ne samo naše rođake i saplemenike i da poštujemo samo njihovu imovinu i živote već svačiju imovinu.Od vas je gora jedino ruska mafija,pošto ona likvidira cele familije od beba do staraca.

Elita
    Učlanjen
    04.12.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

O čemu mi to nemamo pojma?...o porodici,familiji,plemenu,časti?Vidiš,Ademe mi smo naučeni da tolerišemo sve ljude u našem okruženju i poštujemo njihove interese a ne samo naše rođake i saplemenike i da poštujemo samo njihovu imovinu i živote već svačiju imovinu.Od vas je gora jedino ruska mafija,pošto ona likvidira cele familije od beba do staraca.
    S' razlogom.
    Ovi zbog zivotinjskog nagona u sebi.

Učlanjen
    07.01.2007.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    14
    Reputaciona moć
    0

nemas pojma o... evo ti link o optuzenim albancima. na tome sam izgubio oko desetak minuta. a ti si tvrdio da ni jedan albaanc nije optuzen. ako zelis, mozes naci jos takvih vesti
    ostavi te price za decu... ako vec nemas neke bolje, koje ce razvijati prave vrednsoti kod njih

Slične teme

1. Odgovora: 28
    Poslednja poruka: 12.04.2009., 10:51
  2. Albanci na jugu Srbije opet divljaju
    Autor 111111 u forumu Politika
    Odgovora: 61
    Poslednja poruka: 28.03.2009., 15:01
  3. Diskriminacija na jugu Srbije
    Autor gost 102443 u forumu Politika
    Odgovora: 370
    Poslednja poruka: 24.02.2009., 15:40
  4. Odgovora: 37