Norton Internet Security

kasperskog nikad nisam imao,nod naravno da jesam i prezadovoljan sam s njim,kaspersky ti je ruska proizvodnja,oni ce uvek naci nove viruse koji ce ga zaobici bez obzira sto se redovno radi update
Lose ti je razmisljanje,a i nije u redu da tvrdis da je Nod bolji kad vec nisi imao iskustva sa njim...
taj labor radi na principu ko vise da njegov ce biti najbolji ;)

Amin.
 
To je 100% bukvalni prevod,ajde ako ti nije problem napisi ukratko...
a sto se tice kaspera i ovoga sto sam rekao,to mi je tetak pricao koji je bio u Rusiji i imao je kasperskog i cuo je sta se sve radi tu,npr da ti neku stranicu 10 svetski cuda i ti sad kliknes da to procitas i notvoris i citas a iza ti trpa viruse,ne kazem da bi nod32 to mogao spreciti,ali samo hocu reci da ni kaspersky nije toliko bolji od nod-a ;)
Nisam te bas razumeo,ko ti da stranicu 10 svetskih cuda?
Nije tacno...zna se kako se radi test!Al" o tome cu drugi put!Vazi...sad se jos malo "zanimamo" oko toga koji je bolji itd.... ;)

A otkud ti to znas?Da li imas neke veze sa testiranjem?
 
Pa ja vise verujem ljudima koje znam i koji su imali iskustva sa navedenim Antivirusima nego nekakvim tamo testovima,za koje sam vec rekao da uvek favorizuju neki AV.


Jel to pricas iz licnog iskustva ili...?
Posto ja imam suprotno iskustvo,Nod mi je propustao viruse samo tako...

Pa ako je tako...evo ja cu da ti kazem da je KIS njesra i to ti tvrdim iz licnog iskustva!I sta cemo sad....pogadjamo da li jeste ili nije?Neko ce reci jeste neko nije i sve tako ce se "kantar" sa "tegovima" klackati!
 
pa dobro neko voli nod32 neko kaspersky i to je glupost da se dokazuje jer se nece nekome moci dokazati,svako nek koristi ono sto misli da je dobro ;)
Jeste tako,ali nema razloga da budemo pristrasni.Pa svako i koristi AV koji mu najvise "lezi".
Moram po dete(mladje) u skolu....pisemo se posle!;)
Dogovoreno.;)
prvo je trpao preko avasta,avast se uzbunio nije znalo sta ga snaslo,a kasnije preko kaspera :D

Pa verovatno bi isto tako trpao i preko Noda...;)
 
Pa to sam,ovaj,hteo da kazem....toliko se ovde "hvali" NOD32 i KIS a u stvari njesra....nego cekam da vidim da li ce "strucnjak i pametnjakovic" niceboy da se pojavi sa slikama sa testa od njegovog KIS-a....cekam.....

Batice,ne pada mi na pamet.da proveravam bilo sta,jer meni to ne treba..;)i tamo neki program koji si ti pronasao,na nemackom,dobro ne nadje na kineskom..i da sve sto vas pita udri ok,ok...ma vazi..:dash:
 

Back
Top