Koliko znate sa zenama

sinnke

Buduća legenda
Poruka
34.429
Sta mislite da li mozete smuvati zenu bez kesha?
Ja bez problema mogu sa dva dinara u dzepu, to je cisto ono kad ona plati pivo da dodam.

Zene ne pitaju za cenu kad su u mom drustvu i one koje su sponzoruse prave se da nisu samo da bi se druzile sa mnom.:)
 
Sta mislite da li mozete smuvati zenu bez kesha?
Ja bez problema mogu sa dva dinara u dzepu, to je cisto ono kad ona plati pivo da dodam.

Zene ne pitaju za cenu kad su u mom drustvu i one koje su sponzoruse prave se da nisu samo da bi se druzile sa mnom.:)

Mora da si strasno zgodan pa ne mogu da ti odole,sve i kad bi htele.
 
Sta mislite da li mozete smuvati zenu bez kesha?
Ja bez problema mogu sa dva dinara u dzepu, to je cisto ono kad ona plati pivo da dodam.

Zene ne pitaju za cenu kad su u mom drustvu i one koje su sponzoruse prave se da nisu samo da bi se druzile sa mnom.:)

Ti i kad si obućen ocrtava ti se ***** pa zato.Kad vide tu lepotu ostanu bez teksta i samo misle kako će da ga popuše :zcepanje::
 
Znam jedan fakat o lekovitosti " Hajducke trave " koji navodno pomaze zenama. Nekad davno zene su zajebavale muzeve da bas ta trava leci mnoge zenske bolesti i neplodnosti i da je bilo mnogo korisno u njoj prespavati. A u stvari u toj travi su se krili hajduci preko noci.
 

Back
Top