izgubljen slucaj...
Prikazujem rezultate 1 do 8 od 8

Tema: izgubljen slucaj...

Ana...
    Guest

Podrazumevano izgubljen slucaj...

Ja sam pala na prijemnom...osecam se kao ***** ....ne znam kako da izdrzim ovih godinu dana do sledeceg prijemnog...ako neko ima slicna iskustva neka mi napise koju rec utehe....Ana

Obećava
    Učlanjen
    05.06.2004.
    Reputaciona moć
    50

Podrazumevano

Znam anci kako je!Samo se smiri!Sranja se desavaja stalno!I ja sam pao na prijemnom za ekonomski.Ali ja sam se prijavio i za poslovnu skolu megatrend,tako da necu verovatno cekati godinu dana da upisem nesto!Za koji fax si polagala?

Iskusan DJ_MaRe (avatar)
    Učlanjen
    28.01.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    104

Podrazumevano Re: izgubljen slucaj...

Citat Original postavio Ana...
    Ja sam pala na prijemnom...osecam se kao ***** ....ne znam kako da izdrzim ovih godinu dana do sledeceg prijemnog...ako neko ima slicna iskustva neka mi napise koju rec utehe....Ana
    pa ima i septembarski rok...

Primećen član
    Učlanjen
    05.07.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    59

Upiši neki faks na kom je ostalo mesta, a koji ima neke predmete koji se poklapaju sa faksom na kom si pala... Pa onda sledeće godine konkurišeš ponovo na fakultetu koji želiš, i onda ti se položeni ispiti sa drugog fakulteta priznaju.

Zainteresovan član
    Učlanjen
    03.06.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    51

Podrazumevano

Pa nije kraj sveta! I ja sam fakultet upisao u septembru i nista mi ne fali. regularno sam stigao do pete godine i sva je prilika da cu ga zavrsti bez dana apsolventskog staza!

Aktivan član laa-laa (avatar)
    Učlanjen
    26.06.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    60

Citat Original postavio alien
    Upiši neki faks na kom je ostalo mesta, a koji ima neke predmete koji se poklapaju sa faksom na kom si pala... Pa onda sledeće godine konkurišeš ponovo na fakultetu koji želiš, i onda ti se položeni ispiti sa drugog fakulteta priznaju.
    Nisi izgubljen slucaj, sta ti je?? :shock: alien je u pravu, upisi nesto sto ima srodne predmete na prvoj godini,a poslije se prebaci na taj fax koji zelis, bez ikakvog prijemnog. Znam jako puno ljudi koji su tako napravili. Srecno i glavu gore!

Zainteresovan član
    Učlanjen
    19.03.2004.
    Reputaciona moć
    52

Podrazumevano

Nisam bas sigurna da moze bez prijemnog da se prebacuje sa faxa na fax. Za prelaz sa tehnologije na farmaciju je recimo bilo neophodno opet polagati prijemni, ali ispite ti priznaju.

Buduća legenda Lexa (avatar)
    Učlanjen
    23.04.2004.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    6
    Reputaciona moć
    797

Podrazumevano

Prema najnovijem zakonu ne možeš se prebacivati sa fakulteta na fakultet a da budeš na budžetu. Tj. to ti je što ti je. Hoću da kažem, ko zna zašto je dobro što si pala. I sledeće godine dobro razmisli šta ćeš upisivati i dobro se spremi, jer, ako planiraš budžet nemaš mnogo izbora. A to što si izgubila godinu nemoj da te demorališe, nećeš biti u Bog zna kakvom zaostatku, ja ponekad poželim da nisam ni upisala ništa prošle godine... :wink: :wink: :wink:

Slične teme

1. DA LI STE IZGUBLJEN ILI NADJEN SLUCAJ?
    Autor nanuska u forumu Žene
    Odgovora: 25
    Poslednja poruka: 29.11.2004., 18:03
  2. izgubljen i lud slucaj
    Autor ndevojka u forumu Dom i porodica
    Odgovora: 49
    Poslednja poruka: 23.07.2004., 16:04

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu
  • Ne možete poslati odgovor
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoju poruku