Šta znaju Hrvati ko je Jirži Mencl !?

gost 23146

Buduća legenda
Poruka
46.396
23:32
НАПАД НА РЕЖИСЕРА МЕНЦЛА У ДУБРОВНИКУ

ЗАГРЕБ – Славни чешки филмски режисер, оскаровац Јиржи Менцл, нападнут је и ударен данас у Дубровнику приликом снимања документарног филма о Хрватској.

Како извештава електронски портал indeks.hr, Менцл је на главној дубровачкој улици Страдун снимао кадрове свог документарног филма, када га је напао персонал оближњег ресторана, јер је током снимања заклонио њихову рекламу.

Менцл није успео да их увери да ће снимање кадра потрајати свега два минута, па је уследила свађа између дела филмске екипе и брачног пара, власника ресторана.

У свађу се укључио и син власника ресторана који је ударио Менцла.

Менцл је до сада више пута долазио у Дубровник, а тамо је приликом Дубровачких летњих игара режирао „Хамлета” „Немоћника у памети”.

http://www.politika.rs/vesti/najnovije-vesti/index.1.sr.html#v98841

Evo nam još jedan lep primer ''lepog ponašanja'' od ''dragih'' nam komšija.Besplatnu reklamu koju bi im napravio slavni režiser radije menjaju za lokalnu,seljačku,zidnu.:mrgreen:
 
23:32
НАПАД НА РЕЖИСЕРА МЕНЦЛА У ДУБРОВНИКУ

ЗАГРЕБ – Славни чешки филмски режисер, оскаровац Јиржи Менцл, нападнут је и ударен данас у Дубровнику приликом снимања документарног филма о Хрватској.

Како извештава електронски портал indeks.hr, Менцл је на главној дубровачкој улици Страдун снимао кадрове свог документарног филма, када га је напао персонал оближњег ресторана, јер је током снимања заклонио њихову рекламу.

Менцл није успео да их увери да ће снимање кадра потрајати свега два минута, па је уследила свађа између дела филмске екипе и брачног пара, власника ресторана.

У свађу се укључио и син власника ресторана који је ударио Менцла.

Менцл је до сада више пута долазио у Дубровник, а тамо је приликом Дубровачких летњих игара режирао „Хамлета” „Немоћника у памети”.

http://www.politika.rs/vesti/najnovije-vesti/index.1.sr.html#v98841

Evo nam još jedan lep primer ''lepog ponašanja'' od ''dragih'' nam komšija.Besplatnu reklamu koju bi im napravio slavni režiser radije menjaju za lokalnu,seljačku,zidnu.:mrgreen:


Какви то дивљаци сада живе у том некда српском граду, чувеном по култури и лепоти?!
 
Види тек ово :
http://www.alo.rs/vesti/17958/Otac_sprecio_otmicu_cerki
Нису Хрвати али је близу.

Auuuu!!! Ma sa neke strane mi je i drago.....Ko ebe stoku glupu kad idu dole na more....Pa da nemam za recimo bar Grcku ne bi ni isao na more.....odem lepo u banju neku u Srbiji ili na planinu,jezero....ili recimo Bugarska more.....a ne da kod tog olosha dole idem pare da bacam.

P.S.-Ovo je za posebnu temu
 
Auuuu!!! Ma sa neke strane mi je i drago.....Ko ebe stoku glupu kad idu dole na more....Pa da nemam za recimo bar Grcku ne bi ni isao na more.....odem lepo u banju neku u Srbiji ili na planinu,jezero....ili recimo Bugarska more.....a ne da kod tog olosha dole idem pare da bacam.

P.S.-Ovo je za posebnu temu

Искрено - Грчка те јефтиније изађе пошто у ЦГ увек имаш милион непредвиђених трошкова. Ја сам се кад год сам била посекла, па се то увек инфицирало од воде пуне бактерија, па сам плаћала лекара. Онда тровање храном и трошкови лечења тога, па трошкови за флаширану воду и добру храну (хотелска је увек нејестива), па док платиш улазак на плажу, лежаљку, сунцобран ... не треба тамо ићи ...
 
23:32
НАПАД НА РЕЖИСЕРА МЕНЦЛА У ДУБРОВНИКУ

ЗАГРЕБ – Славни чешки филмски режисер, оскаровац Јиржи Менцл, нападнут је и ударен данас у Дубровнику приликом снимања документарног филма о Хрватској.

Како извештава електронски портал indeks.hr, Менцл је на главној дубровачкој улици Страдун снимао кадрове свог документарног филма, када га је напао персонал оближњег ресторана, јер је током снимања заклонио њихову рекламу.

Менцл није успео да их увери да ће снимање кадра потрајати свега два минута, па је уследила свађа између дела филмске екипе и брачног пара, власника ресторана.

У свађу се укључио и син власника ресторана који је ударио Менцла.

Менцл је до сада више пута долазио у Дубровник, а тамо је приликом Дубровачких летњих игара режирао „Хамлета” „Немоћника у памети”.

http://www.politika.rs/vesti/najnovije-vesti/index.1.sr.html#v98841

Evo nam još jedan lep primer ''lepog ponašanja'' od ''dragih'' nam komšija.Besplatnu reklamu koju bi im napravio slavni režiser radije menjaju za lokalnu,seljačku,zidnu.:mrgreen:


Ма, то Хрвати чим су чули "документарни филм" и "чешки режисер" одмах су повезали са "просрпским" документарцем "Отето Косово"... па да се не би десио неки нови документарац типа "Отета Крајина", запљуштали ударци...

А сад ће добити ПРАВУ рекламу. :lol:
 
Samo pogledajte vašu crnu kroniku i vidjet ćete 5 puta više ubojstava, silovanja, krađa, otmica, + vaše tipičnosti umiranja od gladi i slične pojave! :mrgreen:

Ма ми не нападамо Хрвате ... о томе се ради ... Ми не нападамо овде никог ... Осим понекад полиције, ако се наместе :hahaha::hahaha:
 

Back
Top