Nov laptop do 1000€

Oni koji me ovde poznaju, znaju da mi kroz ruke zaista prolaze velike kolichine notebook-ova i mogu da kazem da u zadnje vreme nisam video bolje notebook rachunare od nekih DTK modela...U obzir dolaze josh DELL i Toshiba
 
Ja imam Gericom "Webgine". Nije neki trkac (1.1 Celeron) ali ima dobar ekran (15 inc), 256 MB memorije, sve pratece prikljucke i ne zalim se.
Preporuku je tesko dati, ali od notebook-a ocekujem da mogu da obavim posao i kada sam duze van kuce, kao na desktopu. Ovaj mi bas to odradjuje i zadovoljan sam.
Jedino mi nedostaje bolja graficka kartica, ali to nazalost ne mogu menjati :(
Za isti ovaj tip notebook-a, trazili su mi oko $400 vise za gForce2 grafiku, pa sam odustao.
 
rastamann:
Oni koji me ovde poznaju, znaju da mi kroz ruke zaista prolaze velike kolichine notebook-ova i mogu da kazem da u zadnje vreme nisam video bolje notebook rachunare od nekih DTK modela...U obzir dolaze josh DELL i Toshiba

Ma znamo mi to medjutim ja bih ipak pazario nekog Acer-a (oslanjam se na moje iskustvo)
 
Idi obavezno na www.pakom.co.yu , pogledaj ponudu, a moj ti je predlog FS Amilo A-7620 (1050eura) jer ima izuzetan hardver(za te pare tesko ces naci lap-top bez integrisane grafike...) za izuzetno povoljnu cenu. Na pcberzi pise da ga Phoenix System (011/243.33.39) prodaje za 1011 eura. Ti proveri pa puno srece!
 
Ljudi, hvala vam svima na iscrpnim odgovorima. Znam da nije prelako naci predobar laptop za 1000€, ali posto sam ogranicen sa novcem to je to. Dvoumim se izmedju GERICOM HUMMER
2.6 GHz Cel,15.1”TFT,VGA 64MB,TV Out,256 MB,40GB,DVD-RW,56k,10/100, koji kosta 962€ u Noniusu ili FSC Amilo L-6820/C2.5/512M/40G/15"/Cmb/XPH koji kosta 920€ u Wintroniku, ili mozda ima neki treci koji mi vi predlazete.
 
Verovatno cu moci da nabavim FS amilo k-7600 (A2600/256/30G/15"/Cmb/XPH). Inace kosta 950 eura a moci cu da ga nabavim za manje pare preko prijatelja koji drzi firmu za prodaju.Takodje se moze kupiti bez operativnog sistema cime se stedi od40 do 80 eura.Kada budem imao tacnu informaciju za dan dva javicu.Mozes da me kontaktiras i na mail stanoje979@yahoo.com
 

Back
Top