flavor wave turbo owen, turbo rerna iz top shopa

u mojoj rerni ne moraš uopšte da stavljaš ulje kad roštiljaš bilo šta...i sve ispadne super....samo što je rerna u kompletu sa šporetom...
a to što bi ti uzeo....nemam pojma, nisam to nikad lično probla i ne bih da savetujem.
inače, vidim da je top-šop... što god sam od njih uzela (doduše 2 stvari) ispalo je posle kratkog vremena bezveze...:confused:
 
ja sam kupila ultimate chopper preko top shopa pre 5 godina i non stop ga koristim:D,a sto se tice turbo rerne sa pocetka teme,mislim da je cena previsoka.Pa za te pare mozes maltene da kupis ceo sporet sa sve rernom!!!:mrgreen:

pa zaprawo bolje mi je owo nego sporet :D. Plus ne treba mi posudje, sto je odlicna stwar. Ali ne znam, jedino mi je bitno da to stwarno dobro radi, i da netje da se syebe.. Mad apishe kao serwis je za 7 godine koliko sam skapirao.
Za sada imamo 2 glasa protiw, i 1 za :D
 
ja sam kupila ultimate chopper preko top shopa pre 5 godina i non stop ga koristim:D,a sto se tice turbo rerne sa pocetka teme,mislim da je cena previsoka.Pa za te pare mozes maltene da kupis ceo sporet sa sve rernom!!!:mrgreen:


Eee ajde molim te reci mi za taj ultimate choper, jer se isplati kupovati npr.ako hoces da izmeljes/iseckas meso. Treba mi tako neki secko al da mogu i meso u njemu da meljem. Razmisljala sam se izmedju ovog u TopShopu i onog sto moze da se kupi u Maxi-ju. Sta mislis?
 
Posto prelazim na asketski reizm ishrane, i totalne zdrawe ishrane tj. To znaci da wishe ne smem da koristim ni ulje u ishrani, pa sam resio da kupim neku sprawu koja bi mi omogutjila owako nesto :D
http://www.e-topshop.tv/zdrav_zivot-862-c.html
Pogledate link plz, i recite mi sta mislite o owome? Da li neko posedue owu rernu mozda? Hwala puno.

Iskreno i ja sam razmisljala o kupovini ove rerne...jako mi se svidja :super:
Tako da ti mogu reci samo da je kupis...i javis kako se pokazala ;) pa da znam da li i ja da je uzmem ;)
 
Iskreno i ja sam razmisljala o kupovini ove rerne...jako mi se svidja :super:
Tako da ti mogu reci samo da je kupis...i javis kako se pokazala ;) pa da znam da li i ja da je uzmem ;)

mozda bi bilo bolje da ti kupis prwa, pa da jawish, pa da onda ja znam da li ja da je uzmem :D:D:D.
Shalu na stranu, tzena je welika, i ne kupujem tek tako dok ne widim utiske :P.
Malo me brine owo infracrweno zracenje kako wetj prawi, jer je mogtje da to izaziwa rak ili tako nesto :mrgreen:.
Msm werowatno je glupo, ali stwarno se ne razumem u swe to :D
 
Upravo, instant kupovina, isti takav vek trajanja. Mada nismo bacali pare na puno top šop stvari, ono što smo kupili nije se isplatilo.
kupih kao one jastuke ...bolela me glava 3 dana, pa sam ih bacila, kao i pare.
ma, nema veze....možda se nađe kod njihi nešto dobro.


ja sam kupila ultimate chopper preko top shopa pre 5 godina i non stop ga koristim:D,a sto se tice turbo rerne sa pocetka teme,mislim da je cena previsoka.Pa za te pare mozes maltene da kupis ceo sporet sa sve rernom!!!:mrgreen:

electrolux šporet sa 9 funkcija rerne košta oko 42 hiljade...i ne bih ga menjala....možda bih ga menjala za mamu.
 
izbaciti ulje iz ishrane je sve osim zdravo :neutral:
pa mozes da koristis ulje u hladno cedjenoj verziji, da ga stavis u salatu, da koristis kao dip za hleb, da stavis na pastu, postoji milion nacina da koristimo ulje...

on topic, moja mama je imala nesto slicno... ali jako davno, mislim da je bilo na tri nivoa i moglo je da se nadogradi jos! a to je bilo tako davno, tada se nije sve proizvodilo u Kini i generalno je sve duze trajalo. I to je moja mama bas puno koristila i mnogo joj je se svidjalo, a i klopa je zaista bila ukusna... onda joj je zafalio neki deo, a to se desilo u vreme sankcija i ratova (negde na pocetku) i od onda to vise ne koristi...Ali secam se da je bilo jako skupo i bas smo dugo tako kuvali...
 
pa sad... buduci da pecena/przena hrana nije zdrava by default, malko je pretjerano brinut se oko ulja, ne?
a kako ti jedes? da li ti sve baris ili jedes presno?

ja volim barenu hranu (kuvanu na vodi, valjda se tako kaze, mada ja to sve zovem "kuvano"), ali volim nekad i nesto przeno, mada ne koristimo ulje za przenje, nego mast koja je vec u hrani
 
Eee ajde molim te reci mi za taj ultimate choper, jer se isplati kupovati npr.ako hoces da izmeljes/iseckas meso. Treba mi tako neki secko al da mogu i meso u njemu da meljem. Razmisljala sam se izmedju ovog u TopShopu i onog sto moze da se kupi u Maxi-ju. Sta mislis?

sorry sto smo off topic:rumenko:,ali da odgovorim:mrgreen:
Ultimate choper ima snagu 700w i ja sam sa njim mlela i kosti za kucu(znaci moze da melje i meso).Ostale sprave slicnog tipa koje sam ja vidjala po ostalim radnjama(Maxi,Tempo,Eurosalon) su mnogo manje snage i pretpostavljam da nema sanse da melju tako dobro kao ultimate choper.
eto,pa ti proceni!!!:D
 
Poslednja izmena:
jedem samo kuvanu hranu....

I ja isto, ali poenta je da je kuwana hrana djubre po ukusu, i da je sranje preweliko. A trener kazhe da mozhesx osim kuwane da jedesx i sa rostilja.
Ali da balansirasx,
PA ono po mom rezonoiwanju ja ne mogu da jedem kuwanu hranu tzeo zhiwot niti mi pada na pamet, tako da hotju sa rostilja, inacxe hrana sa rostilja je mnogo bolja i ukusnija nego ona na ulju, zato i hotju da kupim owo.
Inacxe trener je basx ono baja, tako da sam siguran da zna o cxemu pricxa :D
 

Back
Top