U Hvatsku by car

pele27

Primećen član
Poruka
959
Pozdrav! Elem, sa suprugom se premisljam da se polovinom septembra otisnemo u 'lijepu njihovu' kao na more..idemo u goste, malo su udaljeni od mora, ali svaki lep dan bi smo se odvezli do mora i setali..voleo bih da ovo nase detence udahne malo soli i tog vazduha..
Znaci nas troje bi smo krenuli put..hm...recimo Zadra samo sto ne idemo tamo vec u neko mesto dosta pre, samo tom magistralom..da li neko ima iskustva sa voznjom ovim putem, kakvi su putevi, pumpe (ima li na njima gasa?) i da li ste imali neprijatnosti kakvih? Ne znam da li cemo mi privlaciti neku nepotrebnu paznju svojm crvenim jugicem sa natpisom SRB?
 
Pozdrav! Elem, sa suprugom se premisljam da se polovinom septembra otisnemo u 'lijepu njihovu' kao na more..idemo u goste, malo su udaljeni od mora, ali svaki lep dan bi smo se odvezli do mora i setali..voleo bih da ovo nase detence udahne malo soli i tog vazduha..
Znaci nas troje bi smo krenuli put..hm...recimo Zadra samo sto ne idemo tamo vec u neko mesto dosta pre, samo tom magistralom..da li neko ima iskustva sa voznjom ovim putem, kakvi su putevi, pumpe (ima li na njima gasa?) i da li ste imali neprijatnosti kakvih? Ne znam da li cemo mi privlaciti neku nepotrebnu paznju svojm crvenim jugicem sa natpisom SRB?

Mozda je bolje da istu temu postavis na pdf Putovanja. Tamo bi ti vec odgovorili na sva pitanja.
 
Ja se izvinjavam sto sam onda na pogresnom forumu..
Znam da Srbija ima lepsih destinacija, ali kazem da ne idemo tamo zbog mora vec u goste kod ljudi koje dugo nismo videli..onda odoh na putovanja forum pa da vidim sta ce mi reci..
 
Okacxi owo na pdf politika, pa tjesx dobiti zanimljwe odgowore :mrgreen:
@tema nemoj nikako da idex u Hrwatsku, to su neprijatelji, i mrze Srbe uglawnom, neki latentno neki otworeno(pogledaj samo pdf politika), spasitjesx sebe mnogih neprijatnosti, ai na duzxe staze boje je da sacuwasx pare, ili dasx nekome drugom.
 
Pa zbog politicke situacije je i postavio pitanje, nije se raspitivao o cenama, smestaju i plazama vec je pitao da li ce skretati paznju na sebe i porodicu svojim automobilom i nalepnicom SRB. To ga zanima a to JESTE politika!

Ne, pitanje je postavio zbog putovanja

To sto mnogi ne umeju ni o cemu drugom nego o politici nije problem onoga ko zeli da putuje

A pitao je i kakvi su putevi, i da li ima gasa i sl.
 
Putevi odlicni, ima svih vrsta goriva pa i gasa.
Jedina neprijatnost je bila ta da kada sam rekao Molim vas mozete li mi reci gde je put za..... covek mi je okrenuo ledja i otisao bez reci...., iducem sam rekao Prosim gde je put za......odmah mi je oblasnio....
 
ma ljudi opusteno..nemojte se samo svadjati zbog mene..video sam na pdf putovanja istu temu tako da sam ja kriv sto se ponavljam..naravno da ce ovde politika biti zauvek sveprisutna kada se spomene bilo koja ex sfrj drzava..ali to je zato sto smo mi takvi i ko nas sisa..tako da cu da 'prosim' ako treba i ako to odgovara njihovom uvu..
 
ma ljudi opusteno..nemojte se samo svadjati zbog mene..video sam na pdf putovanja istu temu tako da sam ja kriv sto se ponavljam..naravno da ce ovde politika biti zauvek sveprisutna kada se spomene bilo koja ex sfrj drzava..ali to je zato sto smo mi takvi i ko nas sisa..tako da cu da 'prosim' ako treba i ako to odgovara njihovom uvu..

Ajd` Pele sretan ti put,da ti sve prodje OK!:bye:
 
U hrvatskoj je manje Nemaca na odmoru, Slovenci ih ispalili ove godine (bojkotuju ih), ostadose da im iz Srbije spasavaju turizam, te ne bi trebalo imati problema, ali posto ides kolima, to moze biti problema (zavisi kol`ko srece budes imao).

Srecno ti bilo, a njima daleko lepa kuca sto se mene tice.:mrgreen:
 
Pozdrav! Elem, sa suprugom se premisljam da se polovinom septembra otisnemo u 'lijepu njihovu' kao na more..idemo u goste, malo su udaljeni od mora, ali svaki lep dan bi smo se odvezli do mora i setali..voleo bih da ovo nase detence udahne malo soli i tog vazduha..
Znaci nas troje bi smo krenuli put..hm...recimo Zadra samo sto ne idemo tamo vec u neko mesto dosta pre, samo tom magistralom..da li neko ima iskustva sa voznjom ovim putem, kakvi su putevi, pumpe (ima li na njima gasa?) i da li ste imali neprijatnosti kakvih? Ne znam da li cemo mi privlaciti neku nepotrebnu paznju svojm crvenim jugicem sa natpisom SRB?

Mi smo bili sredinom jula kolima sa BG tablicama, nikad vise necemo sigurno!
Ne bih ti tu avanturu nikako preporucila!
 
Ne, pitanje je postavio zbog putovanja

To sto mnogi ne umeju ni o cemu drugom nego o politici nije problem onoga ko zeli da putuje

A pitao je i kakvi su putevi, i da li ima gasa i sl.

Je l', a skretanje paznje, nalepnicu SRB i crvenog jugica pominje tek tako?
Bas neka si nam pojasnila, mi na trenutak pomislili da se on malo plasi ici tamo kad ne, nije to u pitanju vec ga samo zanima kakvi su putevi u susednoj Hrvatskoj. :roll:
 
Што? Шта вам се десило?

Nekoliko puta smo bili "kulturno" pozdravljeni kroz prozor kola-mahanjem srednjim prstom uz pratece psovke.
Jedan kamion iz Splita nas je na autoputu 3 puta namerno sekao sa gorepomenutom gestikulacijom vozaca.
Na pumpi nam je covek jedva odgovorio na pitanje. Ja, kulturno: "Izninite, molim Vas, da li mozete da mi kazete u kom smeru je...", a on je prevrnuo ocima, i pokazao prstom bez reci, a sa gospodinom pre nas je cvrkutao. :roll:
U vise navrata smo culi kako psuju Srbe i zale sto nas Tudjman nije sve poklao, bukvalno tako. :roll: Ipak je ovo tema za politiku, bolje je da ovde ne ulazimo u ovakve price.
Naravno da nisu svi takvi, daleko od toga, bilo je i zaista prijatnih i normalnih ljudi, ali dovoljno je da naidjes na par kretena koji ce ti sve pokvariti. Uvek si u nekom strahu, moras da parkiras tako da u svakom trenutku vidis kola, ne mozes da ih ostavis i odes u setnju,...
Sve u svemu, prema mom iskustvu, nije prijatno ici sa SRB nalepnicom na kolima.
 

Back
Top