pc linux os

Byrger Tidesson

Primećen član
Poruka
778
pozdrav svima-jel probao neko pc linux os?nisam imao problema ni sa live cd ni sa instaliranim sistemom."jedini" mi je problem konekcija na net-izlazim preko dial up a,a jedino mi je mandriva prepoznavala modem(2008 verz) i ta konekcija bi trajala 4 min i veza puca pa opet.......
 
Heh... Taj PCLOS....
Secam se vremena kad sam ga imao instaliranog na hardu i obavezno pri ruci kao live cd. Najkompletniji live cd ikada (uz Mepis). Radio je odlicno, brzo, bez bagova. Imao je kontrolni centar nasledjen od Mandrive. Stvarno perfektan izbor za desktop.
Sad, kako stvari stoje, trebace malo vremena da se vrati u prethodno stanje. Zadnji release je malo bagovit (sto je totalno atipicno za ovaj distro) i previse okasnio (2. godine, sto je puno za desktop orijentisanu distribuciju). Pored toga, razvoni tim je u problemima (mada iskace po nesto novo i od njih, evo onaj lxde pre dan-dva).
Tako da... nadam se da ce popraviti nesto tu. Steta bi bilo da propadne tako lep projekt.
 
Poslednja izmena:
Ovo nije loš sistem,tako sam brzo i jednostavno namestio net u svega 3 koraka...Sve šljaka, i ne zahteva mnogo rama,tako da radi i na starijim Pentium 4 mašinama...

http://ftp.freenet.de/pub/filepilot/linux/system/zeta/

magnussoft-website-2007.gif
 
Poslednja izmena:

Back
Top