Preosetljivost na svetlost,pomagajte!!!!

Rema_tebra

Primećen član
Poruka
653
Pomoc prijatelja?

Pre godinu dana su mi oci pocele da postaju preosetljive na svetlost, i tako u kontinuitetu sve do danas. Znaci bilo da je rec o suncanom danu ili u oblacnoj situaciji jos gore. No pored preosetljivosti na svetlost, najgore mi je sto pri pomeranju ociju pri gledanju u bilo kakvu svetlu povrsinu (monitor, papir zid) ili prosto pri dnevnoj setlosti kao da mi neke crtice ili kako god da to nazovem, prikazuju ispred ociju, to mi cesto odvraca skrece paznju i izaziva nervozu, ponekad cak i neku mini anksioznost.

Sve se to desilo jedne veceri kada sam socivima izritirao oci(oko 5 sati su me zuljala),te veceri sam poceo da vidim kao neke paukove mreze svaki put kad trepnem i pogledam u svetlo,rekli su mi da imam eroziju roznjace,nosio sam zavoj preko ociju jedno tri dana i ranica je zarasla...paukove mreze su nestale skoro,jave mi se s vremena na vreme,ali glupi dugacki zraci koji izbijaju iz svakog svetla su i dalje tu,strasno,ne mogu normalno da zivim...doktori kazu da mi nije nista,ali ja znam da jeste nesto...zna li neko nesto o ovome?
hvala unapred na odgovoru
 

Back
Top