proslava 18tog rodjendana

Interesantna tema, mada malo ih je ovdje punoljetnih, ali evo, posto sam jedan od njih, probicu led :)

Nijesam nista planirao, nikakvu veliku zurku, nego nedje za vrijeme velikog odmora, jer tad sam u skoli bio popodnevna smjena, pokupio drustvo, sestoricu momaka, i otisli smo u neku kafanu, u koju smo stalno isli, kad smo bjezali s casova.

Uglavnom kad smo usli tamo, skola nas taj dan vise nije gledala, nego smo proveli tamo mininum 5 sati, ne sjecam se tacno. Pivo je bilo jeftino, a i taj dan sam imao love kod sebe. Tako smo se ponapijali na racun mog rodjendana :)

Kad sam dosao kuci, pita mene majka: "Koliko si popio, sine?" Ja kazem "2 piva", a pokazujem 4 prsta :lol:

Sve u svemu bilo je skromno, ali vrhunski :)
 
Necu praviti nikakvu zurku ogromnih razmera, izvedem nekoliko ljudi na pice, i to je to. Bolje mi je da te pare potrosim na neko putovanje nego na iznajmljivanje lokala, pice itd. Bio sam na nekoliko 18-ih rodjendana, ne vidim u cemu je fora da se pravi u tim razmerama, dodje ti pola ljudi koje u zivotu nisi video, i to samo da bi pili na tudji racun.
 
ja na dan osamnaestog bila u operacionoj sali, a proslava je bila ... pa dve najbolje drugarice me odvele u bioskop da gledam mracnog viteza po treci put, a posle otisle do kafica, a sutradan smo spontano otisle do restorana na karadjordjevu i silne dezerte, i sve to na moj racun, mamicu im njihovu .....
 
pa desilo se da mi 18ti bude na ekskurziji u Grčkoj
bili u nekoj diskoteci i tu nam je bilo super

e,sad,fora
2-3 dana pred moj osamnaesti,par drugarica mi kupi neki poklon,i vidim nose ga non-stop,ne ispuštaju iz vida,ja reko koji li je ovo :lol: i nebitno dođe moj rođendan,ja otvaram poklon i ono kutija u kojoj je tobože gotova torta...i sjati se tu gladan narod,ja otvorim kutiju,kad ono samo sastojci za tortu,koja tek treba da bude napravljena...još pisalo na kutiji "ready in 15 minutes" :lol:
što se pića tiče,to je ispalo još gore,jer sam pukla puno(znam tačnu cifru,nego me sramota da kažem) evra na nešto što je trebalo da budu neki bolesni likeri sa ukusom svega i svačega...i ono na flašama sve na grčkom piše...i tek tu i tamo neki procenti,ja reko procenti alkohola,fino,uzimaj.
I opet,došao moj rođendan,mi otvaramo te flaše,ja tužna potegnem i zamalo dumrem,pošto su to bili voćni sirupi na razblaživanje.
I eto,ja za 18ti nisam imala ni hrane,ni pića,samo društvo :P

a,da,moji mi nisu ništa kupili za 18ti -.-
tata mi je kupio roze kaput :mrgreen: i to mu je -.-
 
Jao *** pa to je ove nove godine... Verovatno cu preko dana ugostiti nekog iz komsiluka i uzu rodbinu,a uvece cu raju da vodim u grad,mada nemogu sve da povedem ali nece mi ni svi doci jer je nova godina ali povescu par naj drugova pa cemo videti sta ce biti dalje!
 

Back
Top