Veterinar na Karaburmi?

the house cat

Obećava
Poruka
69
Zivim na samom pocetku Karaburme i nisam primetila da u blizini postoji veterinarska ordinacija, pa vas molim da mi pomognete.
Bilo sta sto je blizu Bogoslovije, ili ulice Dragoslava Srejovica ili eventualno nesto na Paliluli bi mi odgovaralo, posto nemam auto moram da nosim macu peske...

I jos zna li neko da li je dozvoljeno unositi mace u gradski prevoz?

Hvala
 
Poslednja izmena:
I ja sam iz tog reona:) i nisam zadovoljna veterinarima iz komsiluka. Promenila sam nekoliko njih i na kraju se stacionirala na klinici Novak. Na kraju sam uvidela da cu radije ici dalje, kako god, nego da se veterinari iz komsiluka igraju sa zdravljem mog macora ( i prepisuju mu pogresne terapije koje ga neposredno ugrozavaju, kako se kasnije ispostavilo!) A isto kao i tebi, bila mi je frka zbog prenosenja mace.

U pocetku sam se vozila taksijem, ali je to ispalo preskupo, pa je i to otpalo (osim kada je hitan slucaj, moj macan je hronicno bolestan, pa povremeno ima lose faze). I na kraju stavim macana u jednu povecu torbu (sa otvorima za ventilaciju, naravno:)) i lepo u prevoz... i nikad nam nista nije falilo:). Cak i kada primete ljudi da nosim macu, vecina se odusevi, a niko me nije kritikovao.

Kada pogledas, pa sta i ako te zamole da izadjes? Udjes u drugi prevoz i gotovo.

Moja drugarica leci svog machora u nekoj ambulanti kod Pancevackog mosta i kaze da je prezadovoljna. Ako ti to odgovara zbog (relativne) blizine, mogu je pitati da mi da njihov kontakt, pa cu da prosledim.
 
E da, ako ti je nezgodno da nosis macu, mnoge ambulante imaju opciju i dolaska kuci, samo sto su oni (prema mom iskustvu) neverovatno skuplji (vise mi se isplatio i odlazak i povratak taksijem do veterinara, nego vetov dolazak kuci). Ali mozda uspes da nadjes nekog povoljnijeg (i naravno uvek treba pitati unapred i cenu dolaska..).
 
Ne znam da li je to ta stranica, ranije mi nije to pomenula u razgovoru. Znam samo da se ne prelazi most, znaci da je na beogradskoj, a ne na pancevackoj strani.
Ta moja pomenuta drugarica je odsutna (na odmoru) jos nedelju dana, pa nakon toga mi moze dati telefon i adresu. Nadam se da ti nije hitno, da se strpis nedelju dana?
 
Ja sam mog proslog psa vodila kod Pancevackog mosta, nije to kafilerija (doduse mozda ima tu negde i kafilerija:sad2: ) ali to je ambulanta, tj 2 ambulante...sad, moj pas je bio uvek zdrav, tko da smo isli na vakcine uglavnom, a i sadasnjeg psa sam tamo vodila da primi protiv besnila.
Inace mi imamo veterinara kod stadiona OFK Beograd (u tom reonu mislim da ima jos jedna privatna ambulanta) ali mi smo za sad zadovoljni ovim nasim :D
 
kad sam otvorila temu, razlog je bio da vakcinisem macu za pocetak a i da pronadjem pouzdanog veterinara ako je moguce sto blize za ubuduce....

medjutim, juce sam ga nakratko ostavila samog u ispred kuce, posle par minuta cula sam mjaukanje, istrcala napolje i videla odraslu macku na dva metra od njega, oterala sam je a njega unela. nisam primetila nista neobicno ponasao se skroz uobicajeno, da bih danas primetila da sepa, odmah sam ga odnela kod veterinara. i on kaze da ga je ujeo taj macak. dao mu je antibiotik i treba i sutra da primi injekciju...

sad sam prilicno uplasena, pogotovu sto nije jos vakcinisan, trebala sam to ranije...
nadam se da ce biti sve ok, inace star je oko 4 meseca

hvala svima na pomoci
e da bili smo u ordinaciji opstanak, to je u blizini stadiona
 
Nabavila sam transporter za macu :-)

@Valeria
to kod pancevackog mosta bi mi najvise odgovaralo, gledala sam malo po netu ima neka Veterinarska stanica Beograd tu, jel znas mozda dal je to?


Drugarica se vratila sa odmora i pitala sam je za tu ambulantu, ali kako ona kaze, nema ni njihov kontakt telefon, niti adresu ambulante, nego je tamo isla licno, direktno... i kaze, moze se naci preko 988.
Tako da, od mene nema vajde u ovom slucaju...
 

Back
Top