PRAVNICI JAVITE SE!!!!
Prikazujem rezultate 1 do 7 od 7

Tema: PRAVNICI JAVITE SE!!!!

crazys.
    Guest

Podrazumevano PRAVNICI JAVITE SE!!!!

Da li je istina da u okviru pravnog postoji Visa upravna skola? Postoji li i jos neka visa u okviru pravnog, i kako doci do informacija o tome?

ministarka pravde
    Guest

Podrazumevano Re: PRAVNICI JAVITE SE!!!!

Citat Original postavio crazys.
    Da li je istina da u okviru pravnog postoji Visa upravna skola? Postoji li i jos neka visa u okviru pravnog, i kako doci do informacija o tome?

Ne znam odakle ti takva informacija, ali sto se tice pravnog u bg, cisto sumnjam u tacnost istih, jer je to jedini pravni u zemlji gde nije moguce trogodisnje skolovanje. Tako je bar bilo pre par meseci, mada najbolje bi bilo da odes do faksa i direktno se raspitas u sekretarijatu. Pri tom se naoruzaj dobrom energijom i debelim zivcima jer oni tamo su kraaaaajnje ne ljubazni.

Primećen član ilona (avatar)
    Učlanjen
    26.10.2003.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    59

Podrazumevano

Znam sigurno da je to moguce u Kragujevcu,dakle da polozis sve ispite sa prve i druge godine i jos neke odredjene ispite iz trece i onda mozes (ako to hoces)da dobijes diplomu zavrsene vise upravne i eventualno nakon toga da zavrsis faks vanredno.A ako ti ne treba diploma vise zavrsis ceo faks i to ti je to. Na beogradskom pravnom takva mogucnost jos uvek ne postoji tako da nema potrebe da se raspitujes na faksu o tome, postedi sebe nerviranja zbog neljubaznosti salterusa,ljudi u sekretarijatu i td.

zhika_djurdjevich
    Guest

Podrazumevano visa upravna

U Kragujevcu ima nekoliko razlicitih smerova vise skole. U Nisu, medjutim, postoji samo visa upravna. Potrebno je ocistiti prve dve godine, i poloziti finansijsko pravo sa trece, i onda dobijas diplomu s kojom mozes da se slikas, jer se ta kvalifikacija nigde vise ne trazi, a za diplomu se debelo placa. Inace, ne moras da prekines fakultet, mozes da nastavis sa skolovanjem.

Iskusan S_K_V_O (avatar)
    Učlanjen
    01.08.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    114

Podrazumevano

Kod nas Zikice Finansije na cetvrtoj...

Branislava Zr
    Guest

Podrazumevano

Tvoja sreca da sam procitala tvoje pitanje i dacu ti odgovor na njega.Naravno da postoji i to u Kragujevcu,u okviru fakulteta.Da ti ja ne bih objasnjavala,pozovi faks ili idi da se raspitas.

bilja011
    Guest

Podrazumevano

ja koliko znam to ce uskoro biti ukinuto (vise skole) zbog bolonjske deklaracije.

imate vise informacija na www.ius-forum.tk

Slične teme

1. DIPLOMIRANI PRAVNICI
    Autor Merin u forumu Jezik
    Odgovora: 16
    Poslednja poruka: 03.04.2010., 21:04
  2. OPKLADA JE U PITANJU, KOLEGE PRAVNICI JAVITE SE
    Autor tigrica1310 u forumu Jezik
    Odgovora: 11
    Poslednja poruka: 23.02.2005., 14:37
  3. Pravnici pomoc
    Autor elendil u forumu Jezik