Sta obavezno videti u Uzicu i okolini?

Ljudi da li ste vi stvarno iz Užica ? Ko je taj ko ne voli svoj grad ! I kakav je to poziv "bolje da ne dolaziš"?
Zlatibor sam posetila par puta . Dopada mi se , ali mislim da je sada previše urban za jednu vazdušnu banju .
Okolina je interesantna . Bila sam u Sirogojnu i videla selo muzej , videla sam vodopad u Gostilju , Ribničko jezero , bila kod Komše , na Čigoti , kod spomenika na Vodama ...
Možda dođem ponovo na Zlatibor iako je prepun vozila , možda poželim da za kišnih dana odem do Užica da nešto pogledam što je interesantno .
Zar stvarno nema šta da se vidi u Užicu ?
Ima li nešto u okolini što biste preporučuli ?
Čula sam za ćiru i Šargansku osmicu , ali na žalost kada sam bila vozić nije saobraćao .
Pišite !
 
ma volim ja Uzice,i ako je jako monoton grad,i meni bi bilo zanimljivo da dolazim povremeno ovde...ali da si ovde svaki dan ne bi mislila tako,veruj mi...
Sva ta mesta koja si ti navela,sam obisla milion puta,sede mi na vrh glave...
Pozdrav za tebe !!!!
i jos veci pozdrav za blackground-a!!!!!!!
 
Ako imas zelju da vidis ubedljivo najlepsi trg u Srbiji i mozda jedini pravi trg koji u njoj postoji definitivno ces ga ovde naci.Pored trga svideo bi ti se Stari grad,plaza i iako su mnogi ljudi u Uzicu iskonpleksirani svojim gradom zato sto su seljaci poceli da grizu Beograd pa kao misle``Nikad se vise nece vratiti``!Ovde uopste nije tako lose,ne bi ni tebi bilo,mada tacno je da dosadi da stalno vidjas iste face,zato sto se svi krecu po istim lokalima koji su nam najslabija tacka!
 
andjelcic:
aha...zove te uzicanka,pitamo se gde si?!
:0)
Trenutno pored ekrana :)))
Čitam šta je bilo novo , a sad je već staro - kako za koga :)))
Niste baš mnogo bili aktivni - malo je novih poruka u forumu , a ja bih baš da se družim , ali ne preko pričaonice , već baš ovako ...
A kod nas je pakao od vrućine ... Ni daška vetra , a zvezda upekla !
Da mi je sad da mogu da se bućnem kod Komše !!!
Anđelčiću , jesi li bila nekad tamo ?
 
Kada sam na Zlatiboru ona odem po nekad,prosle godine nisam bila ni jednom,jer je vreme bilo jako lose,uglavnom kisovito.
Nadam se da ce ovo leto biti bolje nego proslo,bolje neka su i ovako velike vrucine ,samo da ne pada kisa...
Pa i ja bih da se druzim,ali ovde slabo ko postavlja topic-e ,a nas 5-6 odgovara i to vrlo retko,a dosta njih samo cita...
Pozdrav i tebi!!!!!!!
 
tu ja slucajno naleteh i poceh da citam iz radoznalosti (posto sam ercov) i ZAPREPASTIH se kad videh da andjelcic i blackground ne preporucuju dolazak u uzicku republiku ( c c c, no comment ). Posle su se malo izvadili i naveli par lepih mesta. Meni licno je gotivan stari grad (gore sam napravio neke fenomenalne fotografije), plaza (jedna od najlepsih u Srbiji) i naravno Mokra Gora gde smo za 1.maj pravili fenomenalan rostilj ( a pustili su i vozic, ali nije bio Ciro nego neka dizelka ). Inace jedva cekam da opet dodjem dole :-)
 
brrista:
pa poseti potpecku pecinu obavezno, odlicna je, poseti Taru i odusevices se
Na Tari sam bila za jedan vikend i stvarno se ODUŠEVILA! Zdravstveno mi više odgovara Zlatibor i to ne centar , već okolna brda .
Potpećku pećinu nisam obišla i ako budem u tom kraju obavezno ću da je vidim . Kad sam bila maturant rad mi se odnosio na kraški reljef i to je ostalo da me zanima i dalje .
Mokra Gora mi je poznata samo sa sajta, a nisam imala prilike da uživam u vožnji Ćirom . Čula sam da je sve tamo preuređeno onako kako je bilo nekad i prilagođeno današnjim potrebama turista . Ostaje mi da i to pribeležim i vidim kada mi se ukaže prilika.
Sa sajta Zlatibora videla sam da samo u jednom selu postoji i dalje zlatni bor po kome je planina dobila ime . Da li je taj bor još uvek na mestu ?
Čula sam da neki hoće da komercijalizuju Staro selo . Mislim da bi to bila šteta i da to jednostavno posle ne bi bilo to !
Pozdravlja vas sve zaljubljenik u Zlatibor !
 
Zdravo drustvo!!!
Hteo bih da porucim da sam odlicno upoznao najveci deo gradova u centralnoj Srbiji.Verujte tesko ce te naci gostoljubive ljude kao u Uzicu.Grad nam je odlicno isplaniran sa obzirom na teren.Devojaka ima sa svih strana iz Bosne,Crne Gore,Valjeva,Cacka,Kraljeva i okoline.Industrija je okej,ko hoce da radi naci ce posao.
Veoma je bitno da imamo zdrav mentalitet.
Ne cekamo da padne sa neba nego radimo...
Za mene je cast biti Uzicanin.
Uzicani su dobri i vredni ljudi samo bih sa izvinjenjem suprotnom polu rekao da su nam devojke uzasne.Na njihovu zalost devojke iz okolnih gradova su manje uobrazene.Tako da su vukovi siti i ovce na broju.
Cao!!![/i]
 
devojke su stvarno uzasne u ovom gradu,vecina je uobrazena,antitalenti za humor,mada su fizicki lepse 99,9 posto od muskaraca!
muski deo je JADAN,bas kao i mesta za izlazenje u ovom gradu!!npr.Garaza,odlicno je otici tamo i dobro se ismejati i muzici i likovima!
 

Back
Top