GPRS na kompu
Prikazujem rezultate 1 do 6 od 6

Tema: GPRS na kompu

zivke
    Guest

Podrazumevano GPRS na kompu

Kako da povezem siemens s55 preko kabla na komp a da mogu da koristim gprs i internet? Sta sve treba da podesim na kompu i na fonu da bi sve radilo kako treba? Ja sam na 063! Imam problem, sve sam uradio kako treba i na kraju kada prodje verifikovanje user-a i passworda prikaze gresku: cannot connect to remote computer. Sta da radim?

bajat
    Guest

Podrazumevano

Moza nije problem kod tebe nego u mobtelu. Pogledaj da li imas para na racunu, posto sada naplacuju i to debelo.I meni su iskljucili ne znam zasto, i vratili kad sam nazvao korisnici servis.

zivke
    Guest

Podrazumevano

Citat Original postavio bajat
    Moza nije problem kod tebe nego u mobtelu. Pogledaj da li imas para na racunu, posto sada naplacuju i to debelo.I meni su iskljucili ne znam zasto, i vratili kad sam nazvao korisnici servis.
    ja imam post paid, besplatno je. npreko fona radi odlicno ali ne mogu dase nakacim preko kompa

miki2323
    Guest

Podrazumevano Re: GPRS na kompu

Citat Original postavio zivke
    Kako da povezem siemens s55 preko kabla na komp a da mogu da koristim gprs i internet? Sta sve treba da podesim na kompu i na fonu da bi sve radilo kako treba? Ja sam na 063! Imam problem, sve sam uradio kako treba i na kraju kada prodje verifikovanje user-a i passworda prikaze gresku: cannot connect to remote computer. Sta da radim?
    Kao prvo moras naci drajver za modem koji je ugradjen u telefonu onda treba namestiti vezu kod mene moram ubaciti dns1 i dns2 kanale to ces dobiti kod mobitel provajdera,u jednom prozoru ces naci (cekaj na znak centrale) to moras izbaciti i onda se moze povezati

miki2323
    Guest

Kao prvo moras naci drajver za modem koji je ugradjen u telefonu onda treba namestiti vezu kod mene moram ubaciti dns1 i dns2 kanale to ces dobiti kod mobitel provajdera,u jednom prozoru ces naci (cekaj na znak centrale) to moras izbaciti i onda se moze povezati

miki2323
    Guest

Kao prvo moras naci drajver za modem koji je ugradjen u telefonu onda treba namestiti vezu kod mene moram ubaciti dns1 i dns2 kanale to ces dobiti kod mobitel provajdera,isto tako moras na telefonu namestiti vrstu veze kod mene je isdn i u telefon moras upisati user name i password,Ima dosta da se namesti u jednom prozoru ces naci (cekaj na znak centrale) to moras izbaciti i onda se moze povezati sa kompjuterom

Slične teme

1. GPRS na kompu!!! KAKO?????
    Autor zivke u forumu Mobilna telefonija
    Odgovora: 12
    Poslednja poruka: 08.07.2004., 22:46
  2. Konekcija GPRS na kompu?
    Autor zivke u forumu Mobilna telefonija
    Odgovora: 0
    Poslednja poruka: 05.06.2004., 23:05

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu
  • Ne možete poslati odgovor